Diskuse na téma Erotické pomůcky

22. 07. 2022 | Prostě sex

Ahojky, chtěla jsem se zeptat jestli znáte eshop e-kondomy.cz a jestli jste tam už nakupovali, a jestli ano jak jste byli s nákupem spokojení ? :-))

Jana 21.12.2022

No mně se tam povedlo vybrat příteli dárek na Vánoce, koupila jsem mu masturbátor, tak mě docela zajímá, jaká bude jeho reakce až si to rozbalí https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/masturbatory/vibracni-masturbatory/pipedream-extreme-elite-vibrating-pussy-stroker-flesh

Nikola 26.11.2022

Na e-kondomy.cz s přítelem objednáváme docela často, mají všechno na co si vzpomenete. Teď jsme si koupili adventní kalendář a to je fakt bomba :-))

Alča 23.07.2022

Já jsem si odtud kupovala vibrátor :-)

Ellikopecka Alča 24.07.2022

super, a jsi spokojená s nákupem u nich??? :-) právě přemýšlím nad nějakým, ale nevím jaký si vybrat,, je tam toho tolik....

Alča Alča 25.07.2022

JJ moc:-) joo s výběrem ti nepomůžu to musíš sama:-D ber první který tě zaujme:-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat