Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Špatná erekce

Luciuss 01. 02. 2019

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu funguje?

Neregistrovaná/ý - Bella

04.04.2020

Neregistrovaná/ý - Markéta | 03.03.2020
Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Tak jsme s přítelem vybrali viamax a efekt super !! Nečekala jsem nástup během takové chvíle a hlavně ta výdrž ...

Neregistrovaná/ý - Markéta

03.03.2020

Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Neregistrovaná/ý - Iveta

18.12.2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 15.12.2019
Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

A můžete něco doporučit?

Neregistrovaná/ý - Bella

17.12.2019

Nemáte zkušenost i s afrodiziaky jestli to funguje ?

Neregistrovaná/ý - Jana

15.12.2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 12.12.2019
S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

Neregistrovaná/ý - Iveta

12.12.2019

S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Neregistrovaná/ý - Nina

17.10.2019

Neregistrovaná/ý - Alex | 25.06.2019
Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Rozhodně je lepší, aby to muž konzultoval s praktikem ... chlap s tím měl taky problém a objednával si něco tady z toho eshopu www.supererekce.com

Neregistrovaná/ý - Alex

25.06.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Neregistrovaná/ý - Karel

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vladimír | 26.02.2019
Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.

Neregistrovaná/ý - Vladimír

26.02.2019

Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Neregistrovaná/ý - Pepe

09.02.2019

No prvně než bych tuto situaci řešil práškama bych se zaměřil na stravu a sportovní aktivitu.Nevěřili by jste co to s chlapem dokáže,nejenom že vydržíte daleko déle ale zvedne se vám mimo jiné i sebevědomí,pro svojí partnerku budete přitažlivější a hlavně se budete cítit mnohem lépe.Odzkoušeno 😈😀✌

Neregistrovaná/ý - Pavel

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 07.02.2019
Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Já jsem to objednal ve středu a v pátek jsem to měl doma, takže opravdu rychle. A opravdu to STOJÍ za to, věřte mi

Neregistrovaná/ý - Michal

07.02.2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 03.02.2019
Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Neregistrovaná/ý - Pavel

03.02.2019

Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem ch...

Kořeněné vepřové maso

Kořeněné vepřové maso

11 hlasů
1h a 40min 845 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s paprikou

12 hlasů
55min 490kJ 120 Kč

Kuličky z mletého krůtího masa s červenou kapií.

Zapečené ravioli

14 hlasů
35min 1417kJ 105 Kč

Zapečené plněné ravioli z italské kuchyně.

Poradny

Mám uvést vratku daně jako příjem při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle § 5 odst. 2 zákona o státní sociální podpoře, který upravuje nárok na přídavky na... Více

Jsem na DPP bez nemocenské, jak to bude s pojištěním?

Dobrý den, dohoda o provedení práce (DPP) zakládá účast na zdravotním, sociálním a nemocenském po... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více