Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Špatná erekce

Luciuss 01. 02. 2019

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu funguje?

Neregistrovaná/ý - Alex

25.06.2019

Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Neregistrovaná/ý - Karel

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vladimír | 26.02.2019
Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.

Neregistrovaná/ý - Vladimír

26.02.2019

Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Neregistrovaná/ý - Pepe

09.02.2019

No prvně než bych tuto situaci řešil práškama bych se zaměřil na stravu a sportovní aktivitu.Nevěřili by jste co to s chlapem dokáže,nejenom že vydržíte daleko déle ale zvedne se vám mimo jiné i sebevědomí,pro svojí partnerku budete přitažlivější a hlavně se budete cítit mnohem lépe.Odzkoušeno 😈😀✌

Neregistrovaná/ý - Pavel

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Michal | 07.02.2019
Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Já jsem to objednal ve středu a v pátek jsem to měl doma, takže opravdu rychle. A opravdu to STOJÍ za to, věřte mi

Neregistrovaná/ý - Michal

07.02.2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 03.02.2019
Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

Opravdu to tak pomáhá jo? jak dlouho to trvá od objednání, než to přijde?

Neregistrovaná/ý - Pavel

03.02.2019

Já jsem vyzkoušel fakt hodně doplňků a přípravků na erekci, ale po Viamaxu od http://www.supererekce.com/8-viamax ho mám pevný jako kůl, zvládnu po něm vždy 2 - 3 čísla, za ty peníze jsem fakt spokojený.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Asijská zeleninová polévka

Asijská zeleninová polévka

4 hlasy
1h a 5min 200 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Palačinky s citrónem

23 hlasů
40min 714kJ 40 Kč

Rychlý, jednoduchý oběd, nebo dezert, který můžete pod...

Teplý salát z červené řepy

3 hlasy
1h a 20min 497kJ 40 Kč

Velmi jednoduchý, zdravý salát.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více