Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Špatná erekce

Luciuss 01. 02. 2019

Dobrý den, prosím poradíte mi jak můžeme s manželem bojovat se špatnou erekcí? co na to opravdu funguje?

je to psychicka zalezitost. mam dobre zkusenosti s poradnou www.hanapucherova.cz, konzultuji i online, telefon, email. mrknete. Jana

Neregistrovaná/ý - Johanka

9. 6. 2020

u nás zabralo sexy prádlo, konkrétně latex...něco jsem měla z e-kondomy, ale záleží jestli si na to troufnete no, měla jsem zpočátku strach ale myslím, že jsem udělala dobře

Neregistrovaná/ý - Violetta

7. 5. 2020

já být váma, tak zkusím něco novýho v posteli, protože to chlapa vzruší téměř vždy, zjistěte, co se mu líbí a udělejte mu radost

Tyna31

6. 5. 2020

Já nevím a to jdou ty pilulky užívat dlouhodobě ?

Neregistrovaná/ý - Karol

27. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Renata | 26. 4. 2020
Ahoj můj přítel nemá problém s erekcí ale za to s výdrží.. nejde to něčím podpořit? Nechci žádné pilulky...

No to se obávám, že pokud s tím neudělá nic on sám, tak nic jiného než pilulky nepomůžou. Neviděla bych na tom nic špatného .. od kamarádky manžel je na tom stejně a díky těm podpůrným přípravkům mají pěkně dlouhý sex.

Neregistrovaná/ý - Renata

26. 4. 2020

Ahoj můj přítel nemá problém s erekcí ale za to s výdrží.. nejde to něčím podpořit? Nechci žádné pilulky...

Neregistrovaná/ý - Zaneta

25. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Nika | 22. 4. 2020
A zkusily jste si sex nejako okorenit? Delsi predehra? Nejake eroticke hracky?

Nam opravdu pomohly eroticke hracky, pritel byl pak k neudrzeni! :D

Neregistrovaná/ý - Nika

22. 4. 2020

A zkusily jste si sex nejako okorenit? Delsi predehra? Nejake eroticke hracky?

Neregistrovaná/ý - Petra

22. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Bella | 13. 4. 2020
Ano, to je právě hlavní účinek, že muž je schopný opakovaného sexu, takže naprostá paráda.

A celková výdrž je teda jak dlouho ?

Neregistrovaná/ý - Bella

13. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Petra | 7. 4. 2020
Dochází tady na tom přípravku k opakované erekci ?

Ano, to je právě hlavní účinek, že muž je schopný opakovaného sexu, takže naprostá paráda.

Neregistrovaná/ý - Petra

7. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Bella | 4. 4. 2020
Tak jsme s přítelem vybrali viamax a efekt super !! Nečekala jsem nástup během takové chvíle a hlavně ta výdrž ...

Dochází tady na tom přípravku k opakované erekci ?

Neregistrovaná/ý - Bella

4. 4. 2020

Neregistrovaná/ý - Markéta | 3. 3. 2020
Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Tak jsme s přítelem vybrali viamax a efekt super !! Nečekala jsem nástup během takové chvíle a hlavně ta výdrž ...

Neregistrovaná/ý - Markéta

3. 3. 2020

Nevíš co konkrétně bral ? Dívala jsem se na ty stránky a mají tam toho víc na výběr.

Neregistrovaná/ý - Iveta

18. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 15. 12. 2019
Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

A můžete něco doporučit?

Neregistrovaná/ý - Bella

17. 12. 2019

Nemáte zkušenost i s afrodiziaky jestli to funguje ?

Neregistrovaná/ý - Jana

15. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 12. 12. 2019
S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Za sebe si myslím že to je super nápad, sama si s přítelem sem tam objednám něco pro pobavení

Neregistrovaná/ý - Iveta

12. 12. 2019

S manželem nám to v posteli už moc neklape tak zvažuji nějaké pomůcky, co myslíte?

Neregistrovaná/ý - Nina

17. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Alex | 25. 6. 2019
Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Rozhodně je lepší, aby to muž konzultoval s praktikem ... chlap s tím měl taky problém a objednával si něco tady z toho eshopu www.supererekce.com

Neregistrovaná/ý - Alex

25. 6. 2019

Nemáte vyzkoušené nějaké přípravky ? Buď se dají koupit na osvědčeném eshopu nebo ať se poradí s lékařem. Není ani první ani poslední, který má takový problém.

Neregistrovaná/ý - Karel

3. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Vladimír | 26. 2. 2019
Zdarec máte někdo něco ozkoušeného aby mi to více stálo.Je mi sice jenom 40let,ale mám s tím už větší problémy.

Podívej se na e-kondomy najdeš tam plno dobrých věcí co se týče sexu.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pečený králík

Pečený králík

4 hlasy
1h a 35min 578 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Okurková polévka

10 hlasů
30min 433kJ 124 Kč

Studená okurková polévka.

Kuřecí čtvrtky

0 hlasů
1h a 40min 523kJ 190 Kč

Kuřecí maso pečené s mrkví a hnědými žampióny.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více