Diskuse na téma Lubrikační gel

31. 03. 2021 | Prostě sex

Ahojky, chci si pořídit svůj první vibrátor a je pár věcí na které bych se chtěla zeptat. Zajímalo by mě jestli je potřeba používat lubrikační gel a pak taky jak je to pak s čištěním dané hračky ?

Gabča 26.04.2021

Za mě zatím nejlepší gel, který jsem vyzkoušela je tady ten na zúžení vagíny, to je bomba ! https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy/joydrops-vagina-tightener-cream-100ml

Inna 04.04.2021

jestli můžu doporučit tak s gelem je to mnohem lepší ;) třeba ty chladící naprosto miluju :)

NinaC Inna 15.04.2021

Chladící ? To fakt chladí ? :O

Inna Inna 25.04.2021

Jasně a docela dost, je to fakt příjemné :) však se podívej na e-kondomy, tam jich mají mraky a ne jenom chladící ale taky hřejivé, na zúžení vagíny apod ;)

Michell 01.04.2021

No použití lubrikačního gelu není nutné pokud nemáš problémy se vzrušením ;) a co se týče čištění, tak se prodávají dezinfekční přípravky přímo na tady ty erotické hračky


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat