Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Porod císařem

Luciuss 01. 02. 2019

Holky prosím rodila jste některá císařem? jak moc mne to bude po operaci bolet? vydržím to bez prášků od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Andrea

18. 2. 2019

A to si tu pumpu platíš nebo jak?

Neregistrovaná/ý - Klára

12. 2. 2019

Jj ta pumpa je super, taky s ní mám dobrou zkušenost, měla jsem ji při druhém císaři a nedá se to srovnat s bolestí z pumpou a bez ní!

Glasma

11. 2. 2019

Rodila.jsem císařem akutním neplánovaným v roce 2015, po narkoze jsem mela z bricha vyvedeny 3 hadicky (dreny) jizva samotna nebolela tolik, jako ty díry na ty hadicky 😂 proti bolesti jsem nikdy nic nemela, jen nez jsem se probrala z narkozy, pro me byla silena predstava ze by mi dali injekci na bolest ( jsem straspytlik ) ono Vas hlavne miminko nenecha moc fňukat nad bolesti.. bolesti pri pohybu jsem mela asi 3 mesice..

Neregistrovaná/ý - Laura

10. 2. 2019

Hej holky, já zkusila tu pumpičku proti bolesti. Je v ni analgetikum, které pomáhá od bolesti na 3 dny. Nebejt toho asi po císařáku umřu bolestí. Opravdu doporučuji.

Neregistrovaná/ý - Marcela

6. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 4. 2. 2019
Jakou pumpičku? jak to přesně funguje? kolik to stojí? hradí to pojišťovna?

Pumpičku si objednáte před operací v lékárně, zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde vám ji doktor po operaci nasadí a po 3 dnech na běžné prohlídce zase sundá.

Neregistrovaná/ý - Lenka

4. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Marcela | 2. 2. 2019
Nemusíte to vydržet bez prášků od bolesti, stačí, když si před porodem zajdete do lékárny, kde se dá nově objednat pumpička s analgetikem, která vám může 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přes katetr přímo do rány.

Jakou pumpičku? jak to přesně funguje? kolik to stojí? hradí to pojišťovna?

Neregistrovaná/ý - Marcela

2. 2. 2019

Nemusíte to vydržet bez prášků od bolesti, stačí, když si před porodem zajdete do lékárny, kde se dá nově objednat pumpička s analgetikem, která vám může 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přes katetr přímo do rány.

Pálí vás po nalíčení oči? Zkontrolujte kosmetiku a vyhnět...

Těstovinový salát

Těstovinový salát

15 hlasů
45min 768 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony

37 hlasů
30min 575kJ 115 Kč

Kuřecí prsa se sýrovou omáčkou a žampiony je rychlé, j...

Fenyklový salát s grepem

11 hlasů
25min 1261kJ 85 Kč

Opomíjený fenykl s červeným grepem.

Poradny

Z jakého účtu mi přijde nemocenská?

Dobrý den,od 4. do 14. dne nemoci Vám vyplácí náhradu mzdy zaměstnavatel, od 15. dne nemoci Vám n... Více

Může být nevyčerpaný RP vyplacený jednorázově?

Dobrý den,v současné době je situace taková, že jednorázové doplacení nevyčerpané částky rodičovs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více