Diskuse na téma Co mě zaručeně odradí od milování

17. 05. 2011 | Prostě sex

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Nebo špinavé nohy partnera? Nebo něco dalšího? Proberte to s námi :)

Xena včera 19:40

já si zase potrpím na to, aby manžel voněl, byl tzv, sladký pro mě. POslední dobou hodně používame parfemy s feromony a jsou úžasné

Eleonora 20.10.2020

potřebuji, aby mi partner voněl, aby hezky vypadal a aby neměl mezi nohanama, v podpaží prales

Kvetuska99 18.10.2020

nějakým nevhodným jídlem(česnek, cibule), nebo mně v tu chvíli prostě nevoní. Proto si dáme společnou sprchu, umyjeme zuby, aby to nebylo moc okate, pak si uděláme masáž s aromatickym olejem a pak to voníííí

Sofie 27.04.2019

Ahoj kde bych svému muži koupila něco na lepší erekci?Ráda bych aby to bylo jako dříve.Manžel o tom nerad mluví,ale vím, že ho to také trápí.

Lenka Sofie 30.04.2019

Takové věci mají na e-kondomy

Sandra Lenka 30.04.2019

Za mě super obchod.Občas mi tam přítel udělá radost a koupí mi nějakou hračku

Daniel 02.04.2019

Hoši máte někdo zkušenosti, jak zlepší svojí erekci? hlavně když vás čeká náročná noc?

Karel Daniel 04.04.2019

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.supererekce.com/9-ardorin, měl jsem problém s erekcí, ale tady po tom mi naskočí zase jako když mi bylo 18.

Daniel Karel 08.04.2019

A potřebuji k tomu nějaké schválení od doktora nebo tak?

Karel Daniel 12.04.2019

Ne ne nepotřebujete, stačí si jen přečíst příbalový leták, jinak jsou prášky bez předpisu.

Denis 10.12.2018

alkohol, nedostatečná hygiena. Takže to chce společnou sprchu, pak nejakou masaž a krasne pradlo. Tohle vždycky každeho dostane

Ylliess 18.10.2017

Mě odradí když si dá.manzel.par piv a táhne to z něj :-P;*( on ještě teda kouří a když mu něco řeknu tak se ještě uráží ale nechápe to že já nekouřím a netáhne že mě.pivo tak se mi to hnusí .

Hany7 16.10.2017

Mě zaručeně zkazí chuť buď, když mě partner odmítne, nebo je u sexu na mobilu , či mu pořad někdo pořád volá.. to jsem pak hodně znechucená*21*

Laugher 28.01.2017

Mě odradí, když se přítel neosprchuje

K. 08.10.2013

S manželem jsme spolu přes 6 let...a troufám si říct, že je to čím dál tím lepší <3. Děti sice prozatím nemáme a opravdu chuť nám nemůže zkazit nic :-D. Myslím, že člověk si to musí pořád zpesřovat a pak k nějakému stereotypu nemůže dojít. Nejlepší je, za všech okolností mluvit narovinu a nedělat ze sebe vzájemně blbce...doufám, že tak spojené manželství nám ještě hodně dlouho vydrží.

Petra 06.10.2013

od milovania ma vie odradit ked sa ma pyta ako to chcem a kam si ziadam aby jeho penis siel ci to mam rada aj v puse a ci je to takto dobre ci sa mi to takto pacilo a ci to tak ako sme sa milovali milujem ....a ked viem ze on to ma najradsej v puse a ze to tam chce vzdy ked si o to poziada musi to byt to co chcem ja ho zaujima aj kam ale nema tu potrebu mi v tom velmi vyhoviet citim sa ako babka co musi robit ako povie bez mudrovania a neakeho naznaku protestu...aj ja mam potrebu aby som pocitila orgazmus ale asi nie taku ako ona a ked nieco na to poviem sa hadame a ked v tom suhlasim si sama sebe skodim ....:-/

pavlak 04.10.2013

je toho dost co mě dokáže odradit,a le ještě více je toho co mě naopak dokáže navnadit ;-), nicméně přikládám docela vtipně napsaný článek právě o té první zálažitosti: http://vibratory.net/clanky/muzske-chyby-pri-sexu-113/

jaroslav 22.11.2011

Teda to není moc pěkný hledat si milence, jen kvůli tomu, že se dostalil stereotyp... a už vůbec není korektní, že máte dvě děti..>:(

olga 30 16.11.2011

po několikaletém manželství mě totálně rozladí když mi můj manžel masíruje stydkou kost a myslí si že je to poštěvák do teď jsem hrála herečku ale už toho mám dost je to navíc bolestivé a nemám z toho nic jsem stydlivá a nedokázala jsem to ani říct ani ho vést jinam ale během týdne jsem to dokázala a náš sex je o 120% lepší ve všem dokážu říct co se mi líbí a co ne a v tom byl ten největší problémmmmm.doporučuji všem kjdyž není odvaha alkohol pomůže ale néé dva litry :-D tak hodně štěstí..................ale bez hygieny nejde nic ani se na partnera koukat ;*(

Veru olga 30 21.11.2011

souhlasim, je důležite si říct co se nám líbí a nestydět se.*1* Vždyt s našimi chlapy spíme, svlékame se před nimi a mluvit o tom co je nam příjemné se bojíme a stydíme? Proč? :-D

Kes 23.06.2011

Osobně bych řekla,že je dobré vše brát s nadhledem. Jsem ještě dost mladá a tak bydlíme s přítelem u mích rodičů. Byly doby, kdy návštěva rodičů v mém pokoji v nejlepším mi úplně zkazila náladu,ale naučili jsme se to s přítelem přetrpět a zasmát se tomu. Stresovat se u sexu je naprosto zbytečné. Vždyť v pravěku si taky nečistili zuby ;)

Kes 23.06.2011

Osobně bych řekla,že je dobré vše brát s nadhledem. Jsem ještě dost mladá a tak bydlíme s přítelem u mích rodičů. Byly doby, kdy návštěva rodičů v mém pokoji v nejlepším mi úplně zkazila náladu,ale naučili jsme se to s přítelem přetrpět a zasmát se tomu. Stresovat se u sexu je naprosto zbytečné. Vždyť v pravěku si taky nečistili zuby ;)

verunka 15.06.2011

mě nejvíc odradí, když se těsně před tím začne přítel smát jako puberťák..to je veškerá nadrženost pryč..je to dětinský a škaredý a to mám chuť se kolikrát zabalit do peřiny a dělat že jsem v posteli radši sama....>:(

D. 15.06.2011

Mě zaručeně odrazuje, když mě přítel "u toho" sleduje..jestli se mi to líbí atd...je mi to nepříjemné, ani si to nemůžu užít. V ten moment, kdy to zpozoruji, jsem naštvaná. Dále mi není příjemné, když na to chce "hupnout" když nejsme osprchovaní. Neříkám, že je to třeba každých 5minut, ale přijet po několika hodinách z výletu a chtít po mě něco?No to je tabu :-)

lucy:) 20.05.2011

me zarucene odradi kdyz mi pred sexem partner vyklada o svoji spoluzacce kterou pry nahodne potkal a mluvi a mluvi a mluvi a ja mam z toho akorat hlavu jak nafouknuty balon :D

Aby to těm, kteří píší hned mezi prvními nebylo líto, dnešní výherní balíček posíláme za první příspěvek a to Míše Radvanovské :)

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:25
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:10
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat