Diskuse na téma Co mě zaručeně odradí od milování

17. 05. 2011 | Prostě sex

Co vám vždy zaručeně dokáže zkazit plány a hlavně chuť na sex? Jsou to děti ve vedlejším pokoji? Nebo špinavé nohy partnera? Nebo něco dalšího? Proberte to s námi :)

Michaela Radvanovská 17.05.2011

Hezký den...mě zaručeně odradí,když je přítel opilej a nebo,když by měl být neumytej...*2* Opilej proto,protože je pak vždycky až moc agresivní "při tom" a nesnáším,když u toho musím čuchat alkoholový výpary...Abstinentka nejsem,ale prostě mi to nevoní... A neumytej proto,protože můj přítel přímo zbožňuje orální sex a bez důkladného umytí mě k tomu nikdo nepřinutí,ani párem volů..:-/ :-p Naštěstí aspoň na tu hygienu si dost potrpí ;-)

Milada Zapletalová 17.05.2011

No hlavně únava :) usneme večer u televize a když se ve 2 ráno probudíme rozlámaní v obýváku na sedačce, tak jsme rádi, že dojdem do postele a usneme :))

wery.33 17.05.2011

tak co mě totálně odradí jsou ponožky v posteli XD vážně ty muže nechápu nebo kdyby nebyl vykoupaný..nebo představa,že na mě ráno otevře pusu,abych ho políbila..kočičí smrádek to vážně není můj šálek kávičky..takže vždy umýt a pak to jde..:-)

henda wery.33 09.08.2013

ponožky jsou humus ,ale ostatní věci jako pach z úst nebo špinavé nohy-sorry ale to není až tak hrozný když opravdově miluješ apropo sex je pudová záležitost takže muži myslí pudově:-P

Lilieanna 17.05.2011

Wery souhlas, ty ponožky, to je děs, a ještě nejlépe vytažené do půli lýtek a k tomu cyklistické kalhoty <3

:-D mata 17.05.2011

No mě celkem dost vadí když by přítel neměl vyčištěné zoubky :-D :-D A dale neostříhané nehtíky.. no je toho dost ale pavučiny se musí vymítit...:-DXD

Xena 17.05.2011

Odradí mě, když je na mě partner přes den nepříjemný, nebo se pohádáme, ať už je k tomu důvod nebo ne. To mě na milovaní přejde úplně chuť, když přijde s nevinným obličejem jako by nic, a chce se milovat a hádka jako by nebyla. To opravdu nemám náladu.

Jana M. 17.05.2011

najviac ma odradza, ked partner ide na vec strasne zhurta a je mu jedno ci som pripravena, alebo nie. A potom sup sup a je po vsetkom. Je to strasne sebecke a je mi z toho smutno.Vtedy sa aj z krasneho zaciatku, kde sa tesime obaja, vyvinie obrovske sklamanie.

monča Jana M. 05.10.2013

tak to pěkný sobec a měla bys hledat jinýho chlapa

Blue lagoon 17.05.2011

V poslední době vedu neuspokojivý milostný život, moc nemám to neklape a do našeho vztahu se vkradl stereotyp, který přichází u každého páru, který je spolu dlouho. Známe se jak své boty, a momentálně si lezeme na nervy. Nevím, jak z toho ven. Nemám náladu na sexuální radovánky, a ta druhá strana taky ne. I když z mé strany je to asi intenzivnější. Čekám,co ještě přijde, ale mám strach z budoucnosti, zda to náš vztah vůbec ustojí.

Maruška Blue lagoon 18.05.2011

Skuste si partnerem/kou vyzkoušet něco jiného:)...nebo vyražte na pár dní s přáteli někam mimo ni a uvidíte, zda se vaše situace uklidní :)

petra Blue lagoon 16.11.2011

zdravím,tak tohle já přesně znám jsem s manželem 8 let a stereotyp je zabiják vztahu proto jsem si hledala milence ale zjistila jsem že tento stereotyp bude s jakýmkoliv partnerem proto se snažím nacházet to krásné a pokouším se o změny máme dvě děti takže to nejde tak jednoduše ale dá se to.............tuším že lepší už to nebude a mám z toho nerva už teď co potom za dvacet let a taky mi chybí ta zamilovanost to především.............................

Medlin 18.05.2011

Odradí mě od milování,pokud by mě partner nutil do něčeho, co mi není po chuti a nevyhovuje mi to. Ale já tento problém naštěstí nemám a řešit vůbec nemusím,Mám milého přítele,který je na mě opravdu hodný a v posteli nám to klape náramně a pořád mě přitahuje. Ale znám případy, kdy nejsou chlapi takoví hodní. Ještě že mě se to netýká, za což jsem moc ráda. Mám fajn přítele, a doufám, že nám to vydrží a bude nám spolu tak hezky, jako tomu bylo doposud.

Aby to těm, kteří píší hned mezi prvními nebylo líto, dnešní výherní balíček posíláme za první příspěvek a to Míše Radvanovské :)

lucy:) 20.05.2011

me zarucene odradi kdyz mi pred sexem partner vyklada o svoji spoluzacce kterou pry nahodne potkal a mluvi a mluvi a mluvi a ja mam z toho akorat hlavu jak nafouknuty balon :D

D. 15.06.2011

Mě zaručeně odrazuje, když mě přítel "u toho" sleduje..jestli se mi to líbí atd...je mi to nepříjemné, ani si to nemůžu užít. V ten moment, kdy to zpozoruji, jsem naštvaná. Dále mi není příjemné, když na to chce "hupnout" když nejsme osprchovaní. Neříkám, že je to třeba každých 5minut, ale přijet po několika hodinách z výletu a chtít po mě něco?No to je tabu :-)

verunka 15.06.2011

mě nejvíc odradí, když se těsně před tím začne přítel smát jako puberťák..to je veškerá nadrženost pryč..je to dětinský a škaredý a to mám chuť se kolikrát zabalit do peřiny a dělat že jsem v posteli radši sama....>:(

Kes 23.06.2011

Osobně bych řekla,že je dobré vše brát s nadhledem. Jsem ještě dost mladá a tak bydlíme s přítelem u mích rodičů. Byly doby, kdy návštěva rodičů v mém pokoji v nejlepším mi úplně zkazila náladu,ale naučili jsme se to s přítelem přetrpět a zasmát se tomu. Stresovat se u sexu je naprosto zbytečné. Vždyť v pravěku si taky nečistili zuby ;)

Kes 23.06.2011

Osobně bych řekla,že je dobré vše brát s nadhledem. Jsem ještě dost mladá a tak bydlíme s přítelem u mích rodičů. Byly doby, kdy návštěva rodičů v mém pokoji v nejlepším mi úplně zkazila náladu,ale naučili jsme se to s přítelem přetrpět a zasmát se tomu. Stresovat se u sexu je naprosto zbytečné. Vždyť v pravěku si taky nečistili zuby ;)

olga 30 16.11.2011

po několikaletém manželství mě totálně rozladí když mi můj manžel masíruje stydkou kost a myslí si že je to poštěvák do teď jsem hrála herečku ale už toho mám dost je to navíc bolestivé a nemám z toho nic jsem stydlivá a nedokázala jsem to ani říct ani ho vést jinam ale během týdne jsem to dokázala a náš sex je o 120% lepší ve všem dokážu říct co se mi líbí a co ne a v tom byl ten největší problémmmmm.doporučuji všem kjdyž není odvaha alkohol pomůže ale néé dva litry :-D tak hodně štěstí..................ale bez hygieny nejde nic ani se na partnera koukat ;*(

Veru olga 30 21.11.2011

souhlasim, je důležite si říct co se nám líbí a nestydět se.*1* Vždyt s našimi chlapy spíme, svlékame se před nimi a mluvit o tom co je nam příjemné se bojíme a stydíme? Proč? :-D

jaroslav 22.11.2011

Teda to není moc pěkný hledat si milence, jen kvůli tomu, že se dostalil stereotyp... a už vůbec není korektní, že máte dvě děti..>:(

pavlak 04.10.2013

je toho dost co mě dokáže odradit,a le ještě více je toho co mě naopak dokáže navnadit ;-), nicméně přikládám docela vtipně napsaný článek právě o té první zálažitosti: http://vibratory.net/clanky/muzske-chyby-pri-sexu-113/

Petra 06.10.2013

od milovania ma vie odradit ked sa ma pyta ako to chcem a kam si ziadam aby jeho penis siel ci to mam rada aj v puse a ci je to takto dobre ci sa mi to takto pacilo a ci to tak ako sme sa milovali milujem ....a ked viem ze on to ma najradsej v puse a ze to tam chce vzdy ked si o to poziada musi to byt to co chcem ja ho zaujima aj kam ale nema tu potrebu mi v tom velmi vyhoviet citim sa ako babka co musi robit ako povie bez mudrovania a neakeho naznaku protestu...aj ja mam potrebu aby som pocitila orgazmus ale asi nie taku ako ona a ked nieco na to poviem sa hadame a ked v tom suhlasim si sama sebe skodim ....:-/

K. 08.10.2013

S manželem jsme spolu přes 6 let...a troufám si říct, že je to čím dál tím lepší <3. Děti sice prozatím nemáme a opravdu chuť nám nemůže zkazit nic :-D. Myslím, že člověk si to musí pořád zpesřovat a pak k nějakému stereotypu nemůže dojít. Nejlepší je, za všech okolností mluvit narovinu a nedělat ze sebe vzájemně blbce...doufám, že tak spojené manželství nám ještě hodně dlouho vydrží.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat