Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dobrá zkušennost

fidzi 29. 07. 2010

Ahoj,my jsme byli minulý rok v Brele,je tam moc hezky,jsou tam takové ty kamínkové pláže a malej si strašně s tím vyhrál a házel do vody a to mu byl rok.Pak je tam velké hřiště,kde jsou houpačky a prolézačky,je to oddělené a jen pro děti,je to u pláže a pak pokračuje promenáda a spousta obchůdků a restaurací a cukráren se zmrzlinou,hodně jsme si to užily a letos jetě nevíme,kam pojedeme,ale někam musíme Protože teď pojišťovna Slavia má akci na 14 dní a toho musíme využít,mrkněte sami http://www.slavia-pojistovna.cz/nejlevnejsi-cestovni-pojisteni,my teda se pojišťujeme,jen u ní,jsme s ní moc zpokojení

Neregistrovaná/ý - Silva

31. 8. 2015

Mně baví česká krajina. Letos jsem si užila dosyta Beskydy. Přírodní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, hornické muzeum, muzeum v Kopřivnici a hodně zajímavá byla prohlídka pivovaru Radegast v Nošovicích. Bylo tak 40 ve stínu a v pivovaru byl příjemný chládek :)

Neregistrovaná/ý - Boři

22. 4. 2015

Já zas mohu doporučit na dovolenou jezero Lago di Garda perfektní místo na relaxační pobyt, ale i pro aktni dovolenkáře.

MisuN

5. 2. 2015

Jezdíme na různý místa, především po Evropě, třeba jen na víkend. Ideální je Paříž, nějak nás stále neomrzuje :). My se teda pojišťujeme přes tento portál s 50% slevou u Axa : http://www.mojevyhody.cz/retailer/28. Nám už se to vyplatí :). Ale stejně je skvělý, když jedeme jen někam tady u nás. To už ale hledáme místa, která jsou něčím "neobvyklá" a né komerčně propagovaná. Hrady - zámky máme projetý :).

Neregistrovaná/ý - Irena

25. 1. 2015

ja jsem se vrátila ze Saudské Arábie, byla jsem tam na rok jako doktorka. Tam to byla teprve nádhera. Ubytování a vše okolo mi zařídila agentura Eurostaff, užasní

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Zimní rizoto

Zimní rizoto

10 hlasů
40min 594 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Karbanátky s uzeným masem

2 hlasy
60min 1145kJ 140 Kč

Uzené maso, sýr a bylinky.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více