Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cestování

Cestování. Kam na dovolenou, jet z cestovní kanceláří, nebo sami, zkušenosti s destinacemi a hotely, zdravotní potíže při cestování, co si s sebou zabalit a co si na dovolené nakoupit. Exotická místa pro dobrodruhy.

Celkem 11 diskusních témat seřadit dle:
4 příspěvky dobrá zkušennost Mně baví česká krajina. Letos jsem si užila dosyta Beskydy. Přírodní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm...
Silva 31. 8. 2015
0 příspěvků Sivestr
11 příspěvků CESTOVÁNÍ JINAK Jak já bych jela do Amééériky ...tenhle článek se moc pěkně čte khttp://kralovstvizen.cz/dovolena-v-...
Radka 18. 8. 2015
5 příspěvků stan Dobře děkuji koukam na jejich stránkách nev-dama.cz na letni dovolenou, už začinám přemyšlet kam byc...
Petra.sek 25. 3. 2015
20 příspěvků dovolená 2014 Ahoj postupně objiždím všechny evropské země a letos to padlo na Bulharsko. Chci se zeptat jakou des...
Dana 1. 7. 2015
4 příspěvky Bezpečí domova, když jste na cestách nevypadá zle, ale na mé potřeby by byl hodně malinkatý, ale jestli to tobě stačí, tak klidně...ten j...
kamenskydalibor 20. 8. 2014
14 příspěvků Studium v zahraničí Ten ELVIS jak o něm píšete mě docela začal zajímat, hlavně ho mám blízko. Jaký sou tam lektoři?
Pavla 25. 6. 2016
20 příspěvků zábavná dovolená chorvatsko Děkuji moc za odepsani už jsme s nimi v kontaktu a budeme přes ne zařizovat tedy svatbu už se moc tě...
Anicka 24. 2. 2017
17 příspěvků Angličtina v zahraničí Honzíku a které lektory z Elvisu by si mi poradil??
Denisa 2. 7. 2016
23 příspěvků Dovolena 2015 na Království žen mají pěkné články, a dneska jsem se zapojila do soutěže o balíček Dermacol...
Darča 19. 8. 2015
5 příspěvků Dovolená a cvičení Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)
Elenka57 1. 2. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat