Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cestování

Cestování. Kam na dovolenou, jet z cestovní kanceláří, nebo sami, zkušenosti s destinacemi a hotely, zdravotní potíže při cestování, co si s sebou zabalit a co si na dovolené nakoupit. Exotická místa pro dobrodruhy.

Celkem 11 diskusních témat seřadit dle:
4 příspěvky dobrá zkušennost Mně baví česká krajina. Letos jsem si užila dosyta Beskydy. Přírodní skanzen v Rožnově pod Radhoštěm...
Silva 31.08.2015
0 příspěvků Sivestr
11 příspěvků CESTOVÁNÍ JINAK Jak já bych jela do Amééériky ...tenhle článek se moc pěkně čte khttp://kralovstvizen.cz/dovolena-v-...
Radka 18.08.2015
6 příspěvků stan je to kvalitni značka a mame taky spoustu věci, ted jsme přikoupili na stanování bezva termosky, už ...
simona 15.01.2018
20 příspěvků dovolená 2014 Ahoj postupně objiždím všechny evropské země a letos to padlo na Bulharsko. Chci se zeptat jakou des...
Dana 01.07.2015
4 příspěvky Bezpečí domova, když jste na cestách nevypadá zle, ale na mé potřeby by byl hodně malinkatý, ale jestli to tobě stačí, tak klidně...ten j...
kamenskydalibor 20.08.2014
14 příspěvků Studium v zahraničí Ten ELVIS jak o něm píšete mě docela začal zajímat, hlavně ho mám blízko. Jaký sou tam lektoři?
Pavla 25.06.2016
20 příspěvků zábavná dovolená chorvatsko Děkuji moc za odepsani už jsme s nimi v kontaktu a budeme přes ne zařizovat tedy svatbu už se moc tě...
Anicka 24.02.2017
17 příspěvků Angličtina v zahraničí Honzíku a které lektory z Elvisu by si mi poradil??
Denisa 02.07.2016
23 příspěvků Dovolena 2015 na Království žen mají pěkné články, a dneska jsem se zapojila do soutěže o balíček Dermacol...
Darča 19.08.2015
5 příspěvků Dovolená a cvičení Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)
Elenka57 01.02.2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více

Registrovat