Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dovolená a cvičení

AlcaCe 29. 01. 2017

Chtěla bych vzít svou maminku na dovolenou a má ráda aktivní odpočinek. Jezdí někdo na dovolené se cvičením (joga, posilování a další aktivity), já nikdy takto nebyla, ale mluvila o něčem takovém. Hledám něco u moře a asi letecky :)

Já jsem se právě dívala na dovolena-cviceni.cz taky .. maji tam ted Sicilii, tam bych moc chtěla :)

AlcaCe

31.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

Jo tak to je super Miši :) jsem zvědavá, hlavně už se těším na léto :)

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

AlcaCe | 30.01.2017
A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

jj jsou to normálně zájezdy, nemáme žádnou partu stálou, jen my čtyři :)) Nejvíc toho mají asi na dovolena cvičení http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy jsou tam i letecké

AlcaCe

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 30.01.2017
My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

A přes koho to je? Jsou to nějké zájezdy? :) No ono Italie a Chorvatsko asi nebude moc letecky :( cestu tak dlouho busem bych asi nedala

Neregistrovaná/ý - Míša

30.01.2017

My jezdíme s holkama a střídáme Itálii a Chorvatsko:) jsou to nejlepší dovolené :)

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí závitky s cibulí

Hovězí závitky s cibulí

6 hlasů
1h a 15min 635 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé na houbách

10 hlasů
1h a 30min 365kJ 155 Kč

Filé s dušenými houbami.

Sekaná z krůtího masa

11 hlasů
1h a 5min 647kJ 160 Kč

Sekaná se strouhanými jablky.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více