Diskuse na téma stan

18. 01. 2014 | Cestování

Dobrý den. Máte doma někdo stan od husky? Líbila se mi jejich nabídka v eshopu, ale nevím, jaké jsou ve skutečnosti..?

Karolina 29.07.2021

My jsme letos pořizovali nový stan v Decatlonu, a je to takový ten jak se rychle rozhodí a uvnitř je úplná tma. Jen poskládat ho je děsný operu, to nám ještě moc nejde. :D

simona 15.01.2018

je to kvalitni značka a mame taky spoustu věci, ted jsme přikoupili na stanování bezva termosky, už se nám ty staré nelíbili, na stránkach inteligentni-termoska.cz, jsou nerezové a pít můžete rovnou z nich aniž by jste museli porad hledat to víčko :D a děckam se taky líbi

Petra.sek 25.03.2015

Dobře děkuji koukam na jejich stránkách nev-dama.cz na letni dovolenou, už začinám přemyšlet kam bychom zamiřili…

Peci 21.03.2015

nev-dama.cz je docela známa cestovka. Naši známi i my s ní jezdíváme pravidelně jak v zimě tak i v létě takže mohu řict že se nemusíte bát u nich koupit dovolenou

Barbucha26 20.03.2015

Zdarec tak já si letošní dovču už taky plánuju objevil jsem cestovku nev-dama.cz znáte je? Doporučili byste mi je? :)

Petra.sek 24.02.2015

Pod stan ani za mák, jedině na lehatko k moři! :D fischer se o mě postará! :D

Cajzlovka 19.01.2014

Jsou kvalitní, není třeba mít strach. My ten náš máme už spoustu let a vypadá pořád jako nový=)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat