Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma stan

Tichavka 18. 01. 2014

Dobrý den. Máte doma někdo stan od husky? Líbila se mi jejich nabídka v eshopu, ale nevím, jaké jsou ve skutečnosti..?

Neregistrovaná/ý - simona

15.01.2018

je to kvalitni značka a mame taky spoustu věci, ted jsme přikoupili na stanování bezva termosky, už se nám ty staré nelíbili, na stránkach inteligentni-termoska.cz, jsou nerezové a pít můžete rovnou z nich aniž by jste museli porad hledat to víčko :D a děckam se taky líbi

Dobře děkuji koukam na jejich stránkách nev-dama.cz na letni dovolenou, už začinám přemyšlet kam bychom zamiřili…

Neregistrovaná/ý - Peci

21.03.2015

nev-dama.cz je docela známa cestovka. Naši známi i my s ní jezdíváme pravidelně jak v zimě tak i v létě takže mohu řict že se nemusíte bát u nich koupit dovolenou

Zdarec tak já si letošní dovču už taky plánuju objevil jsem cestovku nev-dama.cz znáte je? Doporučili byste mi je? :)

Pod stan ani za mák, jedině na lehatko k moři! :D fischer se o mě postará! :D

Neregistrovaná/ý - Cajzlovka

19.01.2014

Jsou kvalitní, není třeba mít strach. My ten náš máme už spoustu let a vypadá pořád jako nový=)

Redakční testování: Krásnější s kolagenem od Liftea aneb ...

Salát s uzeným lososem

Salát s uzeným lososem

8 hlasů
25min 187 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí čtvrtky s majoránkou

10 hlasů
2h a 45min 972kJ 60 Kč

Jednoduchý recept na grilované kuřecí čtvrtky s čerstv...

Salát z čínského zelí

14 hlasů
20min 522kJ 75 Kč

Je snadný na přípravu a skvělý na chuť.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více