Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dovolena 2015

Marobud 25. 03. 2015

Ahoj všem začínám vybírat kam letos na dovolenou k moři a narazil jsem na cestovku etravel. Máte s touto kancelaří někdo zkušenost? Docela by se mi na jejich stránkách i libola par zájezdu ale nechci se nějak napálit…

Neregistrovaná/ý - Darča

19.08.2015

na Království žen mají pěkné články, a dneska jsem se zapojila do soutěže o balíček Dermacol...

Neregistrovaná/ý - Lana

11.08.2015

Neregistrovaná/ý - Martina | 06.08.2015
my jedeme taky na dovču do Itálie...je to nádherná země, nejvíc mě přemluvil článek http://kralovstvizen.cz/poznejte-italii-i-jinak-nez-jen-z-plaze/

pěkný článek, hned bych jela!!!

Neregistrovaná/ý - Martina

06.08.2015

Petra.sek | 20.04.2015
Doporučuju mrknout na zkustotaky.cz, mají tam bezvadnou akčni dovolenou u Lago di Garda, fakt perferktni pro ty co chtěji byt na dovolené trochu akční a ne jen se válet na lehatku :)

my jedeme taky na dovču do Itálie...je to nádherná země, nejvíc mě přemluvil článek http://kralovstvizen.cz/poznejte-italii-i-jinak-nez-jen-z-plaze/

Neregistrovaná/ý - Dan

01.07.2015

Bulharsko je pro rodinu s dětma perfektní http://www.fischer.cz/letni-dovolena-u-more/bulharsko

Neregistrovaná/ý - VIKINA

01.07.2015

pěkné zájezdy má cestovka http://www.yachtromance.cz/ jedene s nimi už po třetí a vždycky jsme se vrátili spokojení jak želvičky. Hlavně nás vždycky i s cenou potěší, protože nejsou předražení.

Neregistrovaná/ý - petrus

26.06.2015

ja jezdim vetsinou na stejne misto vzdy kdyz jsem spokojena tak se tam vracim :) tento rok jedu do chorvatska na makarskou, kde jsem jiz jako mala byla a mam tam na to dobre vzpominky. tentokrat ale ridim ja, tak jsem zvedava jak to zvladnu :D nakoupila jsem si nejake energeticke tycinky od thebrainer.cz a jsem zvedava jestli mi to pomuze. uz se tesim k mori hrozne moc!

Neregistrovaná/ý - Emča

27.05.2015

Servis byl perfektní. Nabízeli nám i zajištění auta, což jsme nevyužily. Naplánovali nám cestu detail po detailu a nic jsme nemusely jinak řešit samy.

Neregistrovaná/ý - Janca

26.05.2015

Měli dobrý servis nebo jak to bylo?

Neregistrovaná/ý - Emča

25.05.2015

Byla to cestovka usa na míru (usanamiru.cz). Byly jsme fakt spokojené.

Neregistrovaná/ý - Janca

23.05.2015

A s kým jste tam teda byly? Když bych se konečně rozhoupala ať mám nějaký přehled

Neregistrovaná/ý - Kateřina

19.05.2015

Neregistrovaná/ý - GABKA | 12.05.2015
Cestovka se kterou jsme byli se jmenuje topfly- web www.topfly.cz , speciálka na Turecko, má oproti konkurenti nižší ceny za stejný služby, proto jsme s nimi jeli opakovaně. Loni jsme s nimi byli po 3tí a letos to vidíme taky, ale ještě nevíme, jakou oblast. Nebyli jsme v Kemeru. Uvidíme. Mají ty dovolené různé i poznávačky a pro lidi, co se rádi vyplajznou na pláž.

Mají fakt velkej výběr dovolených v Turecku, a pěkný ceny.Díky za tip. Ještě se musíme rozhodnout a manželem

Neregistrovaná/ý - Emča

16.05.2015

Amerika je božská. Loni jsem tam byla se švagrovou místo bráchy. Chválila si cestovku, že není jen diktovat co chce, co ne a udělá se to "samo".

Neregistrovaná/ý - Janca

13.05.2015

Já bych jela nejradši někam do Ameriky. Poznat ten jejich svět i jinak než z filmu.

glady

12.05.2015

my jedeme klasiku Chorvatsko.....já Chorvatsko prostě miluju

Neregistrovaná/ý - GABKA

12.05.2015

Cestovka se kterou jsme byli se jmenuje topfly- web www.topfly.cz , speciálka na Turecko, má oproti konkurenti nižší ceny za stejný služby, proto jsme s nimi jeli opakovaně. Loni jsme s nimi byli po 3tí a letos to vidíme taky, ale ještě nevíme, jakou oblast. Nebyli jsme v Kemeru. Uvidíme. Mají ty dovolené různé i poznávačky a pro lidi, co se rádi vyplajznou na pláž.

04.05.2015

tak tip klidne napsat můžeš. spíš by mě zajímalo , na jaké dovči jsi byla, jestli spíš ležící na pláše a pobyt v hotelu nebo jsi cestovala

Neregistrovaná/ý - GABKA

03.05.2015

v Turecku jsem byla několikrát, ale víc se mi líbilo Antalyi.. mrkni se na net na obrázky. kdyby jsi chtela tip na cestovku, která se zaměřuje na Turecko, napiš.

02.05.2015

nás zatím láká Turecko, ale nevíme, jetli Alanye nebo Antalye...byli jste někdo z těchto dvou destinací?

Teda vy jste byli na Gardě? Povidejte jaké to tam bylo? Co byl nejlepší zážitek a co všechno jste vůbec zažili? Už jsem se o takovou dovolenou zajímala minulý rok, ale nějak to nevyšlo a s kým jste tam jeli? a jak? Auto, autobus?

Neregistrovaná/ý - Tereza

25.04.2015

Hezký den z Evropy vám můžu maximálně doporučit dovolenou v Bulharsku, Zlaté písky nebo Primorsko. Perfektni s nev-dama jsme byli loni a letos pojedem zas doufám že seženeme ten stejný hotel. Jinak Bulharsko je perfektní i na horskou turistiku :)

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Mrkvová polévka s mandlemi

Mrkvová polévka s mandlemi

14 hlasů
40min 299 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé na houbách

10 hlasů
1h a 30min 365kJ 155 Kč

Filé s dušenými houbami.

Sekaná z krůtího masa

11 hlasů
1h a 5min 647kJ 160 Kč

Sekaná se strouhanými jablky.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více