Diskuse na téma Dovolena 2015

25. 03. 2015 | Cestování

Ahoj všem začínám vybírat kam letos na dovolenou k moři a narazil jsem na cestovku etravel. Máte s touto kancelaří někdo zkušenost? Docela by se mi na jejich stránkách i libola par zájezdu ale nechci se nějak napálit…

Lucka 26.03.2015

Taky už se poohližime, až na něco narazim určitě dám echo :)

Petra.sek Lucka 20.04.2015

Doporučuju mrknout na zkustotaky.cz, mají tam bezvadnou akčni dovolenou u Lago di Garda, fakt perferktni pro ty co chtěji byt na dovolené trochu akční a ne jen se válet na lehatku :)

Martina Petra.sek 06.08.2015

my jedeme taky na dovču do Itálie...je to nádherná země, nejvíc mě přemluvil článek http://kralovstvizen.cz/poznejte-italii-i-jinak-nez-jen-z-plaze/

Lana Martina 11.08.2015

pěkný článek, hned bych jela!!! :-)

Míša 22.04.2015

Thajsko jo to mě láka. Kamarád tam pul roku učil angličtinu děti ve škole a měl supr zažitky.

Tereza 25.04.2015

Hezký den z Evropy vám můžu maximálně doporučit dovolenou v Bulharsku, Zlaté písky nebo Primorsko. Perfektni s nev-dama jsme byli loni a letos pojedem zas doufám že seženeme ten stejný hotel. Jinak Bulharsko je perfektní i na horskou turistiku :)

Barbucha26 26.04.2015

Teda vy jste byli na Gardě? Povidejte jaké to tam bylo? Co byl nejlepší zážitek a co všechno jste vůbec zažili? Už jsem se o takovou dovolenou zajímala minulý rok, ale nějak to nevyšlo a s kým jste tam jeli? a jak? Auto, autobus?

Kateřina 02.05.2015

nás zatím láká Turecko, ale nevíme, jetli Alanye nebo Antalye...byli jste někdo z těchto dvou destinací?

GABKA 03.05.2015

v Turecku jsem byla několikrát, ale víc se mi líbilo Antalyi.. mrkni se na net na obrázky. kdyby jsi chtela tip na cestovku, která se zaměřuje na Turecko, napiš.

Kateřina 04.05.2015

tak tip klidne napsat můžeš. spíš by mě zajímalo , na jaké dovči jsi byla, jestli spíš ležící na pláše a pobyt v hotelu nebo jsi cestovala

GABKA 12.05.2015

Cestovka se kterou jsme byli se jmenuje topfly- web www.topfly.cz , speciálka na Turecko, má oproti konkurenti nižší ceny za stejný služby, proto jsme s nimi jeli opakovaně. Loni jsme s nimi byli po 3tí a letos to vidíme taky, ale ještě nevíme, jakou oblast. Nebyli jsme v Kemeru. Uvidíme. Mají ty dovolené různé i poznávačky a pro lidi, co se rádi vyplajznou na pláž.

Kateřina GABKA 19.05.2015

Mají fakt velkej výběr dovolených v Turecku, a pěkný ceny.Díky za tip. Ještě se musíme rozhodnout a manželem

glady 12.05.2015

my jedeme klasiku Chorvatsko.....já Chorvatsko prostě miluju *1*

Janca 13.05.2015

Já bych jela nejradši někam do Ameriky. Poznat ten jejich svět i jinak než z filmu.

Emča 16.05.2015

Amerika je božská. Loni jsem tam byla se švagrovou místo bráchy. Chválila si cestovku, že není jen diktovat co chce, co ne a udělá se to "samo".

Janca 23.05.2015

A s kým jste tam teda byly? Když bych se konečně rozhoupala ať mám nějaký přehled

Emča 25.05.2015

Byla to cestovka usa na míru (usanamiru.cz). Byly jsme fakt spokojené.

Janca 26.05.2015

Měli dobrý servis nebo jak to bylo?

Emča 27.05.2015

Servis byl perfektní. Nabízeli nám i zajištění auta, což jsme nevyužily. Naplánovali nám cestu detail po detailu a nic jsme nemusely jinak řešit samy.

petrus 26.06.2015

ja jezdim vetsinou na stejne misto vzdy kdyz jsem spokojena tak se tam vracim :) tento rok jedu do chorvatska na makarskou, kde jsem jiz jako mala byla a mam tam na to dobre vzpominky. tentokrat ale ridim ja, tak jsem zvedava jak to zvladnu :D nakoupila jsem si nejake energeticke tycinky od thebrainer.cz a jsem zvedava jestli mi to pomuze. uz se tesim k mori hrozne moc!

VIKINA 01.07.2015

pěkné zájezdy má cestovka http://www.yachtromance.cz/ jedene s nimi už po třetí a vždycky jsme se vrátili spokojení jak želvičky. Hlavně nás vždycky i s cenou potěší, protože nejsou předražení.

Dan 01.07.2015

Bulharsko je pro rodinu s dětma perfektní http://www.fischer.cz/letni-dovolena-u-more/bulharsko

Darča 19.08.2015

na Království žen mají pěkné články, a dneska jsem se zapojila do soutěže o balíček Dermacol...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat