Diskuse na téma Desinfekce

27. 09. 2021 | Cestování

Jakou používáte desinfekci na ruce apod. ? Chci něco šetrnýho, co nevadí když se z rukou před jídlem neumyje, co je šetrný k pokožce. Děkuju.

Alice 22.09.2023

Asi zas budu muset něco pořídit, když to začíná zas pomalu lítat. No jo no. Podzim is here.

Jolanda 17.06.2023

Jejich přípravky znám, používám je, protože jsou přírodní. Takže taky doporučuji.

Vanda 13.06.2023

Už jsem o přípravcích od AltaHerba slyšela, ale nemám vyzkoušené. Určitě tuto desinfekci vyzkouším. Je pro mě důležité, že je přírodní.

Olina 11.06.2023

Máme celá rodina velmi oblíbenou šetrnou přírodní desinfekci od https://www.altaherba.cz/dezinfekce-smes?keyword=dezin. Krásně voní a ruce po ní nejsou vůbec vysušené.

Marie 10.03.2023

Používáte ještě stále desinfekce? Všímám ci, že je stále v obchodech nechávají. Já už jí sebou ani nenosím.

Jindřina 23.12.2022

Mám z lékárny vždycky.

Sarra 15.02.2022

nosím furt něco malýho u sebe v kabelce a používán i třeba po MHD. Název ale z lavy nevím.

Nina 28.09.2021

Tak to bych taky byla ráda za tip


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat