Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vysávání nové generace. Pohodlně a bez zbytečného ohýbání

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

25. 3. 2019 | Bydlení a design

Vyspělá technologie nového vysavače Rowenta Air Force Flex 560 spočívá v geniálním a flexibilním tvaru, díky kterému se dostanete pod nízkým nábytkem až 5x dále, a v nepřekonatelném výkonu a snadné manipulaci. Úklid s ním úplná hračka! Ostatně se o tom přesvědčily i naše testerky v rámci Zážitkového testování. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!


Vysavač Rowenta Air Force Flex 560 se stane neocenitelným pomocníkem při úklidu.

Navíc nabízí vysoký sací výkon až 100 Airwattů, takže si můžete dopřát úklid bez omezení, vysát prach ze všech koutů a uklidit celou domácnost rychleji než kdy předtím.

Objevte nový a neuvěřitelně snadný způsob vysávání díky chytrému designu s flexibilní trubicí, která vám umožní vysávat úplně všude, aniž byste se museli predklánět. Dopřejte si rychlé a účinné vysávání tvrdých podlah i koberců díky jedinečné hubici s osvětlením LED, flexibilní trubkou, díky níž se dostanete i pod nízký nábytek, a integrovaným kartáčům pro všechny povrchy.

Vysavač AIR FORCE přináší dokonalé pohodlí díky řadě vylepšených funkcí: bezsáčkové vysávání pro větší praktičnost, vylepšená ergonomická rukojeť pro snadný úchop, vypínač Push & Release, lehká konstrukce a praktická dobíjecí základna.

Už žádná bolavá záda

A jak zaujal Rowenta Air Force Flex 560 naše testerky, které dorazily na Zážitkové testování?


Ani nízký nábytek není pro vysavač Rowenta Air Force Flex 560. Díky flexibilní konstrukci se dostane i tam, kde bylo dříve vysávání nemožné.

„Bezdrátový tyčový Air Force Flex 560 vysavač mne naprosto nadchnul. Je lehounký a snadno ovladatelný. Dostane se i na méně dostupná místa a hlavně se nemusíte ohýbat, protože to za vás udělá sám. Úklid je s ním naprostá hračka, chválila testerka pinkie.

„Líbí se mi, že velmi dobře zachytí prach a špínu. Vysává jedním tahem, uklízí se s ním velmi dobře a rychle, je velice flexibilní, přizpůsobí se perfektně i pro úklid pod nábytkem, dobře se s ním manipuluje. Lehká konstrukce. Každý pohyb přinese výsledky uklizené podlahy. Oceňuji, že je lehce složitelný, takže může být umístěn kdekoli v rohu místnosti a je vždy po ruce. Je bez kabelů a nebolí z něj záda, připojila chváli testerka adiro.


Naše testerky si na Zážitkovém testování mohly nejen vyzkoušet Air Force Flex 560 a další výrobky, ale čekalo na ně i bohaté pohoštění.

„Bezdrátový vysavač je TOP výkonný výrobek. Díky flexibilní trubici s LED osvětlením vidíte a vysáváte na velmi nepřístupných místech. Nemusíte se ohýbat, páteř netrpí. U nastavitelných trubic jsou přidělané kartáče vhodné na podlahy či stěny, nic nehledáte, nesestavujete. Bezsáčkové vysávání, doba provozu 35 minut, dobíjení 3 hodiny. Výborně se s ním pracuje. Doporučuji, zhodnotila testerka Werka.

„Vysavač Air Force Flex 560 mě opravdu nadchnul, přiznám se, že jsem neměla valné mínění o bezdrátových spotřebičích, je to sice praktické, ale bála jsem se malého výkonu. U tohohle vysavače se ale rozhodně bát nemusíte, plný výkon vydrží 35 minut, takže na úklid pro mě dostačující. Moc se mi líbí, že se dá „zlomit“ a tím se snadno dostanu všude pod postel i stolky. V příslušenství jsou také kartáčky, například na pohovku. A co velmi oceňuji, že jsou upevněny přímo na vysavači, takže je nemusím nikde hledat. Další plus je to, že je bezsáčkový, což já osobně dost oceňuji, shrnula testerka anetka2212.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Z balkónu lze vykouzlit útulné letní posezení

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelná polévka s citrónovou chutí

14 hlasů
45min 404kJ 65 Kč

Vydatná zelná polévka.

Polévka z čerstvých hub s vínem

0 hlasů
1h a 5min 223kJ 110 Kč

Vyzkoušejte recept na vynikající polévku z čerstvých ...

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více