Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Ušetřete nervy i energii při žehlení. Stačí vsadit na správného pomocníka

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

6. 12. 2017 | Bydlení a design

Pokud bychom dělali výzkum na téma nejméně oblíbených domácích prací, obsadilo by žehlení bezpochyby některou z předních příček. Naštěstí si ho dnes můžeme usnadnit šikovnými pomocníky, jež za nás odvedou podstatnou část práce. A ušetří nám spoustu nervů.

Mít po ruce žehličku, která nejen skvěle klouže po povrchu prádla, ale navíc nás neomezuje neustálým zamotáváním se do přívodní šňůry, by jistě ocenila nejedna hospodyňka. Díky Freemove Air od Tefalu však nemusí takový spotřebič zůstat jen v říši snů. Ostatně se o tom přesvědčily i naše testerky. Jak se jim s Freemove Air žehlilo?

Konečně mě žehlení baví


Bezdrátové řešení, estetický a ergonomický design. I to je Freemove Air od Tefalu.

Tefal Freemove Air měla u našich testerek opravdový úspěch. A není divu! Bezdrátová technologie se stává základem pohodlí při žehlení. Design žehličky je vyveden velice esteticky, avšak s důrazem na ergonomii. Led kontrolka nahradila napájecí kabel a dohřátí žehličky je rychlejší než rozložení oděvu na žehlicím prkně. Žehlení bez námahy napomáhá dohřívací základna, která se optimálně přizpůsobí žehlicímu prknu.

„Mile mne u žehličky překvapila lehkost. I když jsem ji měla plnou vody, stále byla lehoučká a po prádle jela skoro sama. Samotné žehlení, no naprosto senza... Skoro denně žehlím plenky a dřív to byl docela opruz. Teď stačilo plenku přejet jen jednou a naprostá spokojenost. Déle mi trvalo, než jsem si zvykla na automatické dávkování páry, ale to je maličkost. Fajn je, že se sama vypne. Večer odbíhám od žehlení k synkovi a někdy (než usne), jsem u něj přece jen déle a je bezva, že na žehličku nemusím myslet. Bezdrátové řešení je moc fajn. Dřív se mi kabel neustále pletl mezi nohama nebo jsem na něj šlapala a celkově mi překážel. Teď, i když musí být základna ve zdroji, neznám co je to otravný kabel. Žehlení mě dokonce i baví, popsala testerka Kaomi.

„U žehličky mne zaujala její lehkost, skvěle padne do ruky a dobře se drží a dobře se s ní žehlí. Žehlení je pohodlné díky bezdrátovému řešení. Nemusíte se nikde natahovat s kabelem, abyste dosáhli i na ta nejvzdálenější místa. Má optimální dávkování páry, tudíž při žehlení bavlněných kusů máte povrch rovný hned na první přejetí. Páru si dávkujete sami tlačítkem. Rychle se dohřívá a má celkem optimální výdrž. Při odběhnutí od žehlení se i sama vypne, takže je bezpečná,“ přidala se testerka Jajina.


Žehlička Tefal Freemove Air měla u našich testerek úspěch.

„Tato žehlička zaujme na první pohled hlavně tím, že vám konečně při žehlení nikde nepřekáží šnůra! Určitě ne jedna žena přizná, jaká je to velká výhoda! Madlo žehličky se povedlo na 1, protože vám neklouže z ruky, jak je to u ostatních a má dostatečnou žehlící plochu! trochu mi vadilo, že musím být neustále v blízkosti zásuvek, kvůli dobíjecí ploše, jelikož náš dům má špatně řešené zásuvky, ale je to detail. Já určitě doporučuji všem ženám, které denně žehlí jako třeba já,“ napsala testerka marunka4.

„Měla jsem možnost osobně testovat a jsem spokojená. První co mě nejvíce zaujalo bylo, že žehlička si sama poradí s vodním kamenem, doma jej máme přebytek. Bezdrátové řešení je plus, nemusím zakopávat o šňůru pod nohama nebo si posouvat stůl blíže k zásuvce. Rychle se dobíjí během žehlení, nemusím čekat. Je dobře i řešený úchyt, neklouže v ruce, není těžká, vypíná se sama pokud s ní nemanipuluji. Já jsem nadmíru spokojená,“ svěřila se testerka verrca.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Psi umějí číst lidské emoce lépe než lidé psí. Lidé totiž...

Pečená růžičková kapusta

Pečená růžičková kapusta

5 hlasů
35min 1040 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s omlazením?

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spo...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podlahy s Vileda Easy Wring Ultramat

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podl...

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce. V Petra Clinic si vybere každý

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce....

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Globusu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Gl...

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Tip na večeři

Jablečná žemlovka

12 hlasů
50min 785kJ 70 Kč

Česká jablečná klasika.

Grilovaný masový špíz se žampióny

8 hlasů
2h a 45min 120kJ 290 Kč

Masový špíz se slaninou,paprikou a cibulí

Poradny

Jsem cizinka, dostanu po konci zaměstnání mateřskou?

Dobrý den, Ivo, jestliže majitel plánuje firmu zrušit pravděpodobně dostanete výpověď s dvouměsí... Více

Měla jsem při opětovné evidenci na ÚP nárok na podporu?

Dobrý den, pro odpověď na Váš dotaz může být nejpodstatnější informace, kterou jste uvedla až v ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více