Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Snadné žehlení i bez šňůry s Freemove Air od Tefalu

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

9. 10. 2017 | Testování

Také vás při žehlení rozčiluje neustálé zápolení se šňůrou od žehličky, kdykoli se s ní chcete dostat do vzdálenějších koutů či potřebujete vyžehlit složitější střihy? Pak vsaďte na bezdrátovou žehličku Freemove Air od Tefalu!

Nejlehčí bezdrátová žehlička Freemove Air FV6520 značky Tefal všem hospodyňkám dopřává dostatek prostoru a volnost pohybu k důkladnému vyžehlení těch nejmenších detailů.

Dokonalé a pohodlné žehlení

Bezdrátová technologie se stává základem pohodlí při žehlení. Design žehličky je vyveden velice esteticky, avšak s důrazem na ergonomii.

Led kontrolka nahradila napájecí kabel a dohřátí žehličky je rychlejší než rozložení oděvu na žehlicím prkně.

Žehlení bez námahy napomáhá dohřívací základna, která se optimálně přizpůsobí žehlicímu prknu.

Doporučená cena: 2 199 Kč

Více informací získáte na www.tefal.cz

Na hodnocení testované žehličky se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Celkové hodnocení: 92%
Hodnocení: 51 testerek
Doporučeno: 78x

vybraná testerka | 2. 1. 2018

Klady:

Líbí se mi, že se žehlička dobře drží v ruce, bála jsem se, že bude vzhledem ke své velikostoi těžká, ale krásně klouže po tkanině a žehlení je s ní pohoda. Bezdrátovost je jistě výhoda, i když musíte zase žehličku pořád dávat do nabíjecí stanice, která už šňůru potřebuje, ale na složitější kousky, kde se při žehlení vždycky šňůra pletla, je to super. Pozitivně hodnotím i to, že se žehlička vypne, když s ní zrovna nepracujete.

vybraná testerka | 29. 12. 2017

Klady:

Výhodou žehličky je bezpochyby její hmotnost a to, že opravdu skvěle padne do ruky a i když žehlíte hodně a dlouho, nemá ruce nijak unavené. Další výhodou je automatické vypnutí v nečinnosti,při klasickém domácím spěchu jsem vřele uvítala tuto sice už dávno známou vec.... Kladně bych hodnotila i rychlé dobíjení žehličky přes nabíjecí podstavec. Perfektně fungoval i napařovací systém, i ve vertikální poloze, a také kropení. Proto jsem tuto společnici koupila své matce jako vánoční dárek ať ma alespoň o trochu příjemnější domácí praci

Zápory:

Bohužel žehlička je sice bezdrátová,ale nejde odejít daleko od zásuvky, protože musíte stále dobíjet v dobíjecí stanici.,a kabel je tedy ne moc dlouhý.. Dalším minus je ,že nemůžete žehličku položit na stojato,musíte odkládat stále do dobíjení.

vybraná testerka | 11. 12. 2017

Klady:

Děkuji za testování žehličky Freemove. Bezdrátová žehlička me uchvátila, konečně mě nikde nepřekážela šňůra při žehlení u které jsem se pořád nervovala :))) Žehlení s ní bylo opravdu jednoduché. Jen mi přišlo hlučné pípábí, ale jinak musím velmi doporučit všem!

vybraná testerka | 11. 12. 2017

Klady:

Dobrý den, i já se podělím o zkušenost se žehličkou Tefal Freemove. Testovaly ji dokonce 4 ženy v domácnosti. Je lehká do ruky, dobře žehlí. Bohužel jsme našli i negativa jako: kropítko dole /vadí při držení žehličky - neuzavřená rukojeť - při každém položení žehličky do zdroje sledovat, aby byla správně položená, aby se neozývala zvuková signalizace, což zdržuje při žehlení - nepříjemný zvuk signalizace. Jinak žehlička žehlí parádně a věřím, že najde své obdivovatele :)

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Mile mne u žehličky překvapila lehkost. I když jsem ji měla plnou vody, stále byla lehoučká a po prádle jela skoro sama. Samotné žehlení - no naprosto senza...skoro denně žehlím plenky a dřív to byl docela opruz. Teď stačilo plenku přejet jen jednou a naprostá spokojenost. Déle mi trvalo než jsem si zvykla na automatické dávkování páry, ale to je maličkost. Fajn je, že se sama vypne. Večer odbíhám od žehlení k synkovi a někdy (než usne) jsem u něj přeci jen déle a je bezva, že na žehličku nemusím myslet. Bezdrátové řešení je moc fajn. Dřív se mi kabel neustále pletl mezi nohama, nebo jsem na něj šlapala a celkově mi překážel. Teď, ikdyž musí být základna ve zdroji, neznám co je to otravný kabel. No...asi takhle...u nás to dopadlo tak, že si žehličku nechávám a mamča už má také jednu objednanou :) Moc děkuji za možnost otestování :) Teď mě žehlení dokonce i baví :)

Zápory:

V balení u žehličky není dodána nádržka na vodu.

Doporučení: 9

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

U žehličky mne zaujala její lehkost, skvěle padne do ruky a dobře se drží a dobře se s ní žehlí. Žehlení je pohodlné díky bezdrátovému řešení. Nemusíte se nikde natahovat s kabelem, abyste dosáhli i na ta nejvzdálenější místa. Má optimální dávkování páry, tudíž při žehlení bavlněných kusů máte povrch rovný hned na první přejetí. Páru si dávkujete sami tlačítkem. Rychle se dohřívá a má celkem optimální výdrž. Při odběhnutí od žehlení se i sama vypne, takže je bezpečná.

Zápory:

V balení žehličky není přibalená nádržka na vodu, což bych u výrobku očekávala automaticky. Při žehlení větších kusů nedostačuje nabití a žehlička pípáním upozorňuje na potřebu opět dobít. Toto může někoho zdržovat. Po ukončení žehlení je nutno základnu otřít vlhkým hadříkem, jinak vznikají nevzhledné skrvny od usazenin z vody.

Doporučení: 9

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Žehlička je lehká, snadno se s ní manipuluje. Velmi rychle se nahřívá a nikde mi při žehlení nezavazí žádný kabel. Pro mne naprostá spokojenost a všem mohu jen doporučit. Je to naprostá senzace, jsem ráda, že jsem byla vybrána mezi testerky.

Doporučení: 11

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Děkuji za možnost otestování.Jako klad této žehičky vidím její lehkou hmotnost,bezkabelovost a to že se při delší nečinnosti sama vypíná.Nádržka na vodu je velká dobře se do ní nálevá voda.Díky velké nabíjecí stanicí asi spíš žehlení na stole jak na žehlícím prknu.

Zápory:

Mě osobně nepadla do ruky zvyk ze staré Tefalky,neustálá zvuková signalizace na nabití,ze začátku boj na správné zajetí žehličkou do nabíjecí stanice.Nelze odložit nikam jinam jak do nabíjecí stanice.Nálevka na vodu není součástí žehličky použila jsem ze staré Tefal.Zjistila jsem že kabel u žehličky mi vlastně nevadí.

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Tato žehlička zaujme na první pohled hlavně tím, že vám konečně při žehlení nikde nepřekáží šnůra! Určitě ne jedna žena přizná, jaká je to velká výhoda! Madlo žehličky se povedlo na 1, protože Vám neklouže z ruky, jak je to u ostatních a má dostatečnou žehlící plochu! trochu mi vadilo, že musím být neustále v blízkosti zásuvek, kvůli dobíjecí ploše, jelikož náš dům má špatně řešené zásuvky, ale je to detail. Já určitě doporučuji všem ženám, které denně žehlí jako třeba já :)

vybraná testerka | 5. 12. 2017

Klady:

Těšila jsem se na testování bezšňůrové žehličky jako malá :) už jen proto, že mě ty šnury strašně při žehlení překážely :) Takže já jsem tuhle moc uvítala! Dobíjení bylo rychle, snadné, lehkost žehličky opravdu lehká! A největší plus je, že se sama vypne, to by dnes měly mít naprosto všechny žehličky!! Takže já určitě velmi doporučuji!

vybraná testerka | 4. 12. 2017

Klady:

Výhodou žehličky je bezpochyby její hmotnost a to, že opravdu skvěle padne do ruky a i když žehlíte hodně a dlouho, nemá ruce nijak unavené. Další výhodou je automatické vypnutí v nečinnosti, což jsem já ohodnotila velmi pozitivně, neboť když se v chůvičce ozve pláč, odložím žehličku a běžím za miminkem - takto jsem se nemusela bát. Kladně bych hodnotila i rychlé dobíjení žehličky přes nabíjecí podstavec. Perfektně fungoval i napařovací systém, i ve vertikální poloze, a také kropení. Při žehlení je parádní, že se vám nikde nemotá šňůra.

Zápory:

Jako negativa vidím hlavně tři věci - centrála stejně musí být zapnutá v zásuvce, takže i takto musím být poblíž elektrické zásuvky, což u nás právě není nejšikovnější a ještě ke všemu tam potřebujete mít místo, kam tu centrálu položíte - já nakonec žehlila na jídelním stole. Druhé ne rovna pozitivní je fakt, že žehlička nejde odložit jinak než do centrály, takže při každém narovnání košile, deky atd. jsem musela žehličku odkládat do "nabíječky". Když žehličku sundáte z centrály a dostatečně rychle nevrátíte, vcelku otravně pípá, i když ne dlouho. A v neposlední řadě, aby se žehlička dobíjela, musí se centrála rozsvítit místo červeně zeleně. Čidlo je vcelku citlivé, ale není-li správně stlačeno, hlásí to, že žehlička není na svém místě. Trvalo mi celkem dost dlouho, než žehlička bez problémů zajížděla tak, jak má.

vybraná testerka | 3. 12. 2017

Klady:

Měla jsem možnost osobně testovat a jsem spokojená. První co mě nejvíce zaujalo bylo, že žehlička si sama poradí s vodním kamenem, doma jej máme přebytek. Bezdrátové řešení je plus, nemusím zakopávat o šňůru pod nohami, nebo si posouvat stůl blíže k zásuvce. Rychle se dobíjí během žehlení, nemusím čekat. Je dobře i řešený úchyt, neklouže v ruce, není těžká, vypíná se sama pokud s ní nemanipuluji. Já jsem nadmíru spokojená

vybraná testerka | 3. 12. 2017

Klady:

Snadné žehlení bez kabelu, rychle se nahřívá a naopak se sama vypne, velká výhoda.Žehlička je lehká, snadno se s ní manipuluje. Dobře se drží. Byla jsem ráda ,že mohu testovat, zrovna hledám vhodnou žehličku.

Zápory:

Adaptér na žehličku musí být v dosahu zásuvky, kolečko na intenzitu teploty je zajimavě řešené, nápisy jsou vzhůru nohama, což je nepraktické.

vybraná testerka | 3. 12. 2017

Klady:

Žehlička je opravdu lehká,žehlení je s ní snadne,velmi rychle se dožívá,žehlí také dobře. Skvělé je že,pokud se se zehlickou nemanipuluje sama se vypne,to je velké plus. Trochu déle mi trvalo než se szijete jak používat.

Zápory:

Bohužel žehlička je sice bezdrátová,ale nejde odejít daleko od zásuvky, protože musíte stále dobíjet v dobíjecí stanici.,a kabel je tedy ne moc dlouhý.. Dalším minus je ,že nemůžete žehličku položit na stojato,musíte odkládat stále do dobíjení. Bohužel celkově nesedla ani do ruky,tlačítko pod rukojeti je opravdu nešikovně vyřešeno,vadilo mi tam.

vybraná testerka | 30. 11. 2017

Klady:

Jsem ráda že jsem si ji mohla vyzkoušet a už u mě zůstane ;o) Spokojenost velká ;o) Chvilku mi trvalo se s žehličkou sžít kvůli stereotypu ale jsem nadšená. Chápu že musí být stanice v zásuvce ,pro mě kabel dostačující. Celkem rychle se nahřívá a vydrží do další manipulace s prádlem. Opravdu se sama vypne když musím k dětem nebo od žehlení což je výhodou. Lehounká a skvěle se drží. Za mě velké plus.

vybraná testerka | 28. 11. 2017

Klady:

Bezdrátové žehlení, nikde se vám neplete kabel Bez dozoru se žehlička sama vypne, nemusíte se obávat případné nehody Žehlička je lehoučká a pohodlně se s ní žehlí, držadlo mi vyhovuje Nahřívání je rychlé

Zápory:

I když je vlastní žehlení bez drátové pořád potřebuje mít dokovací stanici u sebe a ta v zásuvce být musí. Krátký přívodní kabel. Při dávání zpátky do "doku" je třeba žehličku trošku přitlačit, aby kontakty správně dosedly.

vybraná testerka | 27. 11. 2017

Klady:

Největší výhodu vidím v tom, že je bez kabelu a proto nemusím řešit nejen že se mi kabel všude motá, ale i délku kabelu. Do ruky je lehoučká, má dostatečně velkou nádobku na vodu. Žehlení je s ní snadné a dobře žehlí i hodně zmačkané prádlo. V adaptéru se velice rychle nahřeje, není třeba čekat dlouho. Velkou předností z hlediska bezpečí je i že se sama vypne při delší nečinnost.

Zápory:

Nelze odkládat třeba na žehlicí prkno.

vybraná testerka | 27. 11. 2017

Klady:

Snadné žehlení bez kabelu, dobře reaguje na všechny typy materiálů, při zasunutí do trafa se rychle dohřívá a je témeř okamžitě připravena k dalšímu žehlení. Žehlička je lehoučká a bez dozoru se sama vypne.

vybraná testerka | 22. 11. 2017

Klady:

Žehlička je bezdrátová - je fajn, že při žehlení se neplete žádný kabel. Žehlička se opravdu rychle zahřeje, při práci se odkládá do adaptéru, tím se průběžně dobíjí, vůbec nečekáte až bude zahřátá, než si připravíte další kousek na žehlení, tak je žehlička připravená pokračovat v práci. Prádlo se žehlí bez námahy a opravdu krásně vyrovná i extra zmačkané prádlo. Oceňuji i velkou nádržku na vodu. Při nečinnosti se po několika minutách sama vypne.

Zápory:

I když je žehlička bezdrátová - pořád u sebe musíte mít adaptér, tudíž jste omezeni blízkostí zásuvky. Žehlička se totiž při žehlení nesmí odložit jinam než do adaptéru - neodložíte ji např. na žehlící prkno, jak jsem zvyklá já. Žehlička je pro mě nepohodlná do ruky, špatně se drží (možná je to o zvyku, ale mě tento typ "držení" žehličky nevyhovuje).

vybraná testerka | 21. 11. 2017

Klady:

Tefal Freemove air FV6520 je opravdu úžasná, je lehoučká, prádlo je krásně vyžehlené díky páře. Žehlička nemusí být v zásuvce a to se mi líbí. Žehlení bez námahy, to ocení každá žena. Všem doporučuji. Sama přemýšlím o koupi.

12. 2. 2018

Klady:

bezdrátová žehlička Freemove Air FV6520 značky Tefal je vzhledově moc krásná a moderní. Nejvíc ocenuji že je bezdrátová a tak mohu žehlit i tam kde nemám připojení do el. nemusím všude tahat kabel atd.Takže doporučuji

Doporučení: 49

6. 2. 2018

Klady:

Tefal Freemove Air FV6520 je opravdu úžasná. Nejvíc se mi líbí její inteligentní automatické vypnutí, chytrá technologie dobíjení, nádherný ergonomický design a hlavně, že je velice lehká a hbitá. Za mě určitě doporučuji

27. 1. 2018

Klady:

Freemove Air od Tefalu je bezvadná žehlička kzterá zvládne přežehlit snad vše.nejvíc ocenuji že je bezdrátová protože se mi vždycky někde motal a pletl kabel.Krásně klouže po prádle a dobře se s ní manipuluje

1. 1. 2018

Klady:

Bezdrátová žehlička Freemove Air FV6520 značky Tefal je skvělý pomocník v domácnosti. To, že se mi při žehlení nemotá šňůra od žehličky pod rukami velice oceňuji. Navíc je úžasně lehoučká a krásně se s ní manipuluje. Rozhodně ji doporučuji.

7. 12. 2017

Klady:

Hezky den. :-) Tuhle zehlicku mam a je to skvely pomocnik. Nejen, ze je lehka v ruce, dobre po pradle klouze, para je skvele regulovatelna, skvele vyzehli, ale zahranilo me zehleni bez snury. Drive jsem mela snuru vecne zamotanou a rozcilovalo me jeji vecne rozpletani, zvlaste kdyz nekam specham. :-)

3. 12. 2017

Klady:

Tato žehlička mě uchvátila nejen svým vzhledem, ale hlavně svoji funkcí a svým perfektním výkonem! Je skvělá a já si na ni nemůžu stěžovat. Vyhovuje mi a já jsem ráda, že se do práce zapojují i mé starší děti, protože se žehličkou se skvěle manipuluje

Zápory:

vysoká cena

30. 11. 2017

Klady:

Moc pěkná žehlička, navíc nezabere místo a která je opravdu jednička ve své kategorii. Tuto žehličku má snacha a já už měla tu čest s ní žehlit a moc se mi to líbilo. Prádlo bylo krásné a bez šmouh, jak některé žehličky dělají

Zápory:

nic

30. 11. 2017

Klady:

Konečně bezdrátová žehlička..... Freemove Air od Tefalu. Nápad na bezdrátovou žehličku jsem velmi ocenila a je pro mně velkým přínosem. Kabel od žehličky jsem vždycky naháněla a pletl se mi při žehlení.

29. 11. 2017

Klady:

Zehlit bez šňůry je bomba. Už u dvou zehlicek se mi zamotal kabel a následně se osoupal až na dráty, což je velice nebezpečné. Žehlení se s tímto přístrojem tak stává zase o něco snesitelnější za což jsem ráda.

28. 11. 2017

Klady:

Jsem maminkou dvou rarášků a jako co si budeme nalhávat - žehlení připadá v úvahu vždy jen ve večerních hodinách, protože uhlídat ty dva skřítky, aby mi při jejich bujarých hrách nezavadili o šňůru je leckdy nadlidský úkol. Proto u této žehličky oceňují, že žádný kabel nemá. Paráda.

19. 11. 2017

Klady:

Tuto úžasnou věc jsem dostala k narozeninám a myslela jsem si, že zbytečně, protože žehlím vyjímečně. Jenže mě velice nadchla! Není nějak extra těžká, ktrásně se s ní manipuluje a její výkon je perfektní

Zápory:

žádné

7. 11. 2017

Klady:

bezdrátová žehlička Freemove Air od Tefalu je bombovita, zkousela jsme ji u kamaradka a uz ji mam na seznamu dopisu k Jeziskovi, libi se mi vzhled zehlicky, jednoducha prace s ni, je jak, kdyby klouzala po pradle

6. 11. 2017

Klady:

Jelikož jsem byla zvědavá, tak jsem si půjčila od kamarádky. A jsem příjemně překvapená. Myslela jsem , že když bude lehká, že toho moc nevyžehlí, a opak je pravdou. Dobře se drží v ruce, skvělé žehlí, a hlavně netahám za sebou žádné šňůry. Hodnocení za jedna .

3. 11. 2017

Klady:

Máme doma žehličku od Rowenty,a jsme maximálně spokojení,i když tedy po pravdě já nežehlím 😁😁,u nás zásadně žehlí mužský 😂😂 Ale podle toho jak mu to jde tak usuzuji,že je spokojený 😂😂 Každopádně určitě zůstaneme věrní této značce 😊😊

2. 11. 2017

Klady:

Tahle žehlička je skvělá. Nikdy by mě nenapadlo,že žehlení mě může i bavit. Můžu si prádlo vyžehlit kde se mi zrovna zachce a nemusím se ohlížet na to,jestli mám u sebe zrovna zásuvku,abych žehličku mohla zapojit.Má ergonomický tvar,dobře se drží,je lehoučká a i dobře žehlí.Za mě spokojenost.

Zápory:

Žádné jsem neshledala.

30. 10. 2017

Klady:

Tohle snadné žehlení i bez šňůry s Freemove Air od Tefalu si vážně užívám. Člověk se dostane naprosto všude a nemusí podnikat žádné manévry s kabelem. Tato žehlička je pravým zázrakem! Spokojenost! :)

29. 10. 2017

Klady:

Vždy jsem chtěla žehlit pohodlně, nemuset se hrbit u stolu, přilepená k zásuvce, pohodlnější je to v klidu v obyváku u stolu u televize. Člověk se nenadře, je to spíš zábava, než práce. Proto je Freemove revoluční a skvělá!

27. 10. 2017

Klady:

Na této žehličce se mi nejvíce líbí,že nemusí být v zásuvce.Tak člověk může žehli,kde se mu zachce.Teflonový povrch je táké dobrý.Mám s údržbou dobré zkušenosti.Je velmi lehká.Určitě bych si ji koupila.

Zápory:

Žádné

26. 10. 2017

Klady:

Jednoduché a snadné žehlení.Žehlička je velice lehoučká po prádle jemně klouže,díky páře je prádlo úžasně vyžehlené dostane se do každého rohu prádla ařekla bych že se zkracuje i délka žehlení.Rozhodně bych doporučila všem o její koupi.

26. 10. 2017

Klady:

Freemove Air od Tefalu je luxusní žehlička bez kabelu. Což pro mě je horor, protože se natočím a žehlička se nedostane přesně tam kam potřebui. Freemove Air od Tefalu je pro mě malý zázrak! Rozhodně stojí za koupi.

22. 10. 2017

Klady:

Už máme bezdrátový vysavač a žehlička beze šňůry nás také nadchla. Nikde se kabel nezachytává, nepřekáží. Použití je mnohem snazší. Sofistikovaný dobíjecí terminál kabel v zásuvce pohodlně zastane. Přístroj moderně vypadá, snadno se používá.

22. 10. 2017

Klady:

Tefalové žehličky mám moc ráda a toto provedení je velmi praktické. Sama pozitiva v hodnocení mě přesvědčuji i o velmi dobré kvalitě tohoto výrobku. Musí to být velmi příjemné žehlení a zábavné. Ráda bych si jí vyzkoušela.

21. 10. 2017

Klady:

S tímto výrobkem bohužel nemám sama žádné zkušenosti,ale slyším na něj jen samou chválu uvažuji tento výrobek zakoupit

21. 10. 2017

Klady:

Bezdrátové technologie jsou in a bezdrátová žehlička je vyloženě báječná věc. Žádné přehazování šňůry, žádné zachytávání o cokoliv. Sofistikovaný výrobek opatřený ledkovou signalizací stupně nahřátí. Přiměřeně velký dobíjecí terminál, šikovný tvar žehličky a pohodlí při práci jsou výhody této žehličky.

21. 10. 2017

Klady:

Tak to je přesně to,co bych potřebovala.Co nesnáším,je žehlení a mockrát se mi stalo,že jsem se do šňůry prostě zamotala.S touto žehličkou by se mi to nestalo.Navíc vypadá,že sedne i do ruky.Žehlení s touto žehličkou musí být prostě hračka.

19. 10. 2017

Klady:

Samozřejmě budu i já chválit žehlení bez šňůry. Chválím velikost žehličky. Manipulaci se žehličkou a žehlení bez námahy. Je to určitě nadčasový pomocník do každé domácnosti, pro každou hospodyňku. Chlapi asi moc nežehlí :)

19. 10. 2017

Klady:

Vynikající pomocník zejména na cesty. Menší, skladný, lehký model. Promyšlení tvar výrobku zaručí přístup do každého drobného záhybu prádla a absence šňůry usnadňuje celkovou manipulaci se žehličkou.

19. 10. 2017

Klady:

Tak to je přesné, kolikrát se mi již stalo, že jsem se při žehlení do té š'nůry prostě zamotala. Skvělé je, že nabíjení žehličky je tak rychlé a provádí se pouze přes "led" kontrolku. Skvělá práce a veliké ulehčení každé ženě

19. 10. 2017

Klady:

Přesněěěě. Ta šňůra je tam vždy nějak navíc. Super, že konečně někdo přišel s řešením. A že jsou Tefalky epesní žehličky se ví a zejména jejich životnost je úchvatná. Někdy už je ale prostě na čase pořídit technologickou novinku plnou vychytávek.

17. 10. 2017

Klady:

Opravdický pokrok pro nás všechny, které se šňůrou při žehlení zápasíme. Snadná manipulace se žehličkou rovná se lepší vyžehlení oděvů. Žehlička je lehká, skladná, šikovně padne do ruky. Dobíjecí systém je rychlý a spolehlivý. Nadčasový, elegantní design. Prima kousek do domácnosti.

17. 10. 2017

Klady:

Snadné žehlení i bez šňůry s Freemove Air od Tefalu - moc se mi líbí vzhled této žehličky,její barevnost,to je první věc kterou chci ohodnotit..dále je skvělé že je bezdrátová a moderní..ovšem i tak snadno ovladatelná.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Ušetřete nervy i energii při žehlení. Stačí vsadit na spr...

Kterých 20 testerek vyzkouší Tefal Freemove Air

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Med a propolis

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

TESTOVÁNÍ: Konopný šampon Ryor

TESTOVÁNÍ: Konopný šampon Ryor

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Olivový olej

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Ricinový olej a mandle

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fotopromě

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fot...

Tip na oběd

Palačinky s citrónem

22 hlasů
40min 714kJ 40 Kč

Rychlý, jednoduchý oběd, nebo dezert, který můžete pod...

Brokolicový salát

1 hlas
40min 882kJ 70 Kč

Pikantní salát z brokolice s praženými mandlemi a avokáde...

Poradny

Bude mít manžel u druhého dítěte nárok na PPM?

Dobrý den, jestliže pracovní poměr Vašeho manžela stále trvá a tudíž stále splňuje podmínky náro... Více

Budu mít po RD nárok na další nemocenskou a PPM?

Dobrý den, během rodičovské dovolené Vám nárok na nemocenské dávky nevzniká, po jejím skončení u... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více