Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dodejte svému domu šmrnc

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10. 7. 2018 | Bydlení a design

Někdy stačí opravdu málo a váš domeček se najednou stane útulnější a na pohled krásnější než kdy předtím. Detaily dovedou udělat velkou parádu, jen je potřeba vědět, na co se při vyladění vašeho obydlí zaměřit.

Některé úpravy zaberou více času i peněz, jiné jsou zase snadné a můžete se jim věnovat ve volných chvílích. Pojďme si ukázat, jak na to!

Nový nátěr, nový design

Podívejte se na svůj dům jako na celek. Kromě fasády a střechy, jejichž změna je skutečně nákladná, zaujímají největší plochu garážová vrata. Nemusíte je hned vyměňovat, pokud chcete vzhled domu oživit. Nový nátěr, samolepky nebo originální výplň skel dovede divy. Stačí už je pak jen sladit se vchodovými dveřmi nebo barvou okenic a máte vyhráno. Pokud se navíc chystáte natřít třeba plot nebo bránu na váš pozemek, myslete na to, aby společně všechny barvy ladily do stejných tónů.

  

Zahrada a květiny

Zahrada je oázou, kde si můžete nerušeně lehnout na trávu a vychutnávat si teplé letní dny. Může vám být ale také k užitku a okrase zároveň. Najděte vhodné místo a vysaďte například maliníky nebo borůvky. Uvidíte, že do letního smoothie přijdou vhod, zároveň je můžete také zamrazit a využít v zimě do teplých kaší.

Zelené keříčky s barevnými bobulemi navíc zahradu ozvláštní a přidají barvy. Pokud jich máte málo, není nic snadnějšího než se chopit truhlíků a osadit je barevnými květinami. Nemusíte se držet pouze jednoho druhu. Květiny různě namixujte nebo se můžete držet oblíbených barevných odstínů, které budou zároveň ladit k vašemu domu.

Doplňky

Všechno máme krásně sladěné a teď už zbývá dodat jen pár maličkostí, díky kterým vám budou exteriér domu závidět i v sousedním městě.

Solární svítidla neudělají tolik parády ve dne a nechají tak vyniknout všem ostatním úpravám domu. V noci ale naopak vytvoří romantickou a útulnou atmosféru, která ve vás zároveň může navodit pocit bezpečí, protože pod příjemným nenápadným osvětlením uvidíte, co se u vás na pozemku děje. Využijte i další nahodilé dekorace, jako jsou například lucerničky nebo různé doplňky z proutí. Sami musíte nejlépe vědět, jaký styl k vašemu domu sedí nejlépe. Odrazit se můžete právě od již zmíněných truhlíků. Sáhli jste po plechových, plastových nebo dřevěných? Dolaďte zbytek maličkostí podle nich!

Umíte správně prát? Tyhle tipy zajistí delší životnost pr...

Květákový krém se žampióny

Květákový krém se žampióny

12 hlasů
50min 213 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více