Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dodejte svému domu šmrnc

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10. 7. 2018 | Bydlení a design

Někdy stačí opravdu málo a váš domeček se najednou stane útulnější a na pohled krásnější než kdy předtím. Detaily dovedou udělat velkou parádu, jen je potřeba vědět, na co se při vyladění vašeho obydlí zaměřit.

Některé úpravy zaberou více času i peněz, jiné jsou zase snadné a můžete se jim věnovat ve volných chvílích. Pojďme si ukázat, jak na to!

Nový nátěr, nový design

Podívejte se na svůj dům jako na celek. Kromě fasády a střechy, jejichž změna je skutečně nákladná, zaujímají největší plochu garážová vrata. Nemusíte je hned vyměňovat, pokud chcete vzhled domu oživit. Nový nátěr, samolepky nebo originální výplň skel dovede divy. Stačí už je pak jen sladit se vchodovými dveřmi nebo barvou okenic a máte vyhráno. Pokud se navíc chystáte natřít třeba plot nebo bránu na váš pozemek, myslete na to, aby společně všechny barvy ladily do stejných tónů.

  

Zahrada a květiny

Zahrada je oázou, kde si můžete nerušeně lehnout na trávu a vychutnávat si teplé letní dny. Může vám být ale také k užitku a okrase zároveň. Najděte vhodné místo a vysaďte například maliníky nebo borůvky. Uvidíte, že do letního smoothie přijdou vhod, zároveň je můžete také zamrazit a využít v zimě do teplých kaší.

Zelené keříčky s barevnými bobulemi navíc zahradu ozvláštní a přidají barvy. Pokud jich máte málo, není nic snadnějšího než se chopit truhlíků a osadit je barevnými květinami. Nemusíte se držet pouze jednoho druhu. Květiny různě namixujte nebo se můžete držet oblíbených barevných odstínů, které budou zároveň ladit k vašemu domu.

Doplňky

Všechno máme krásně sladěné a teď už zbývá dodat jen pár maličkostí, díky kterým vám budou exteriér domu závidět i v sousedním městě.

Solární svítidla neudělají tolik parády ve dne a nechají tak vyniknout všem ostatním úpravám domu. V noci ale naopak vytvoří romantickou a útulnou atmosféru, která ve vás zároveň může navodit pocit bezpečí, protože pod příjemným nenápadným osvětlením uvidíte, co se u vás na pozemku děje. Využijte i další nahodilé dekorace, jako jsou například lucerničky nebo různé doplňky z proutí. Sami musíte nejlépe vědět, jaký styl k vašemu domu sedí nejlépe. Odrazit se můžete právě od již zmíněných truhlíků. Sáhli jste po plechových, plastových nebo dřevěných? Dolaďte zbytek maličkostí podle nich!

Časté chyby při praní prádla. Na které si dát pozor

Salát se zeleninou

Salát se zeleninou

8 hlasů
50min 341 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352kJ 70 Kč

Zapečený květák jako příloha nebo samostatné jídlo.

Kuřecí paličky s medem a česnekem

8 hlasů
13h a 10min 561kJ 220 Kč

Voňavé, vynikající pečené kuřecí paličky.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po vyčerpání ošetřovného?

Dobrý den,to, že jste se ihned po ošetřování dítěte ocitla v dočasné pracovní neschopnosti, by ne... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více