Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jarní úklid s pravou vůní přírody

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

14.05.2019 | Bydlení a design

Zakladatel značky Feel Eco se na samotném počátku zeptal sám sebe, jaké složení by měly mít výrobky, které jeho rodina používá k péči o tělo a domácnost. Chtěl, aby byly ekologické, účinné a vhodné i pro malé děti. Feel Eco tak na všechny produkty uplatňuje stejně přísná kritéria jako na kosmetiku a dokáže je vyrobit bez přidaných látek, které by mohly nést stopy alergenů.

Od čisticích prostředků jsme v minulosti očekávali především účinnost. Přidané látky, které ji zajišťují, stejně tak jako konzervanty a vonné složky, však mohou fungovat na úkor našeho zdraví. Naštěstí jsou výrobci, kteří problematické ingredience nahrazují a alternativy se stejným účinkem nacházejí mezi látkami přírodního původu.

Značka pro celou domácnost

Pod značkou Feel Eco najdete celou řadu prostředků pro očistu domova, který nás na jaře v souladu s probouzející se přírodou vyzývá, abychom ho zbavili nepořádku a provoněli čistotou. Na výběr tak máte například oblíbený Prostředek na nádobí, volitelně také s vůní malin nebo okurky, Čistič kuchyní, nebo Odstraňovač skvrn z řady Feel Eco Baby. Všechna čistidla jsou vysoce účinná, šetrná k přírodě a bezpečná i pro ty nejmenší děti, které svět od narození zkoumají všemi smysly.

Samostatnou řadou jsou prací prostředky, které ocení hlavně členové domácnosti s citlivou pokožkou. Často stačí vyměnit prací prášek nebo aviváž a problém s alergií odezní. Látky, které ji způsobují, zůstávají zachycené v látce i po vymáchání a dlouhodobě působí na tělo.

Šetrné k peněžence i přírodě

Pro všechny čisticí prostředky Feel Eco platí, že pro účinné odstranění nečistot stačí malá dávka koncentrovaného přípravku. Zákazník tak ve výsledku ušetří a efektivnější doprava tolik nezatíží životní prostředí. Pro dosažení čisticího účinku není potřeba, aby se tvořila pěna, na kterou jsme byli zvyklí u konvenčních detergentů a podle které jsme odhadovali správné dávkování.

Po generálním úklidu se za svou práci nezapomeňte odměnit a dopřejte si také péči o tělo. Prospějete nejen sobě, ale pokud použijete ekologický výrobek, pak také usnadníte čištění vody, do které se zbytečně nedostanou škodlivé látky. Nakupujte ekologicky. Pokaždé, když uděláte něco pro sebe, pomůžete zároveň i přírodě.

Více informací najdete na www.feeleco.com

Jak vybrat tu nejlepší sekačku pro vaši zahradu

Čočka s hruškami

Čočka s hruškami

12 hlasů
55min 423 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžové placičky s mrkví

23 hlasů
50min 996kJ 55 Kč

Recept na placičky z rýže a nastrouhané mrkve.

Kuskus s rajčaty

8 hlasů
50min 369kJ 75 Kč

Takto připravený kuskus můžete podávat jako lehký oběd.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více