Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rozvoz čerstvých květin – dokonalé gesto, které utuží vztahy i na dálku!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 5. 2020 | Bydlení a design

O tom, co se momentálně děje nejen u nás, ale i ve světě, vás nejspíš nemusíme informovat. Nastala doba, kdy téměř polovina lidí nechodí do práce a stejně tak děti a mladiství nenavštěvují školy ani školky. Navíc se prakticky nikdo z nás nemůže věnovat zábavním aktivitám, na které jsme zvyklí, ať už jde o návštěvy restaurací, kina nebo třeba divadla. Celá republika jednoduše řečeno sedí doma v izolaci pouze se svými nejbližšími. Na jednu stranu se jedná o dokonalou příležitost, jak utužit vztahy se svým partnerem či partnerkou a nejbližší rodinou. Na stranu druhou jsme však zároveň odříznutí od velké spousty přátel a vzdálenějších rodinných příslušníků, zejména pak těch starších, kteří spadají do rizikové skupiny.

Osobní gesto bez osobního kontaktu

Většina z nás vlastní mobilní telefon nebo má vytvořený profil na jedné či více sociálních sítích, díky čemuž můžeme s blízkými komunikovat pomocí moderních technologií. Pravda ale je, že telefonáty a zprávy osobní komunikaci nikdy nemohou nahradit a pocitu osamělosti nás zbaví pouze na chvíli.

Existují však různé způsoby, jak osobní kontakt v rámci možností nahradit. Dokonalým příkladem je rozvoz květin. Jestliže jste totiž někdy někomu darovali kytici čerstvých květin, tak si jistě pamatujete, jak se daný člověk okamžitě rozzářil. Stejný efekt bude mít toto laskavé gesto i v případě, že se o doručení postará někdo jiný!

Fleurop je víc než jen květinářství

Pokud však takové předání máte nechat na někom jiném, určitě by pro vás mělo být zásadní profesionální jednání. Radost a nadšení, které má čerstvě uvázaná kytice předat, by určitě nebyly tak velké, kdyby se o doručování staral nějaký protiva. Pokud tedy očekáváte naprostou profesionalitu, spolehněte se na společnost Fleurop.

O spokojenosti zákazníků Fleurop svědčí nejen dlouhá historie, která sahá až do roku 1908, ale především obrovská spousta spokojených zákazníků ve 150 zemích světa. V nich společnost spolupracuje s padesáti tisíci floristy a má na svědomí až 25 000 000 vyřízených objednávek každý rok.

Nejedná se však o jednotnou síť květinářství, jako tomu bývá u konkurence. Fleurop totiž spojuje ta nejlepší květinářství pod jejich vlastní značkou a stará se pouze o zpracovávání objednávek. O doručení květin se tím pádem postarají floristé, kteří jsou adrese doručení nejblíže, což zajistí jejich naprostou čerstvost.

Zavlažovací boxy – pro aktuální situaci jako dělané

Absolutní novinkou v sortimentu Fleurop, která posouvá doručování květin na další úroveň, je služba s názvem „Květiny poštou“. Jedná se o způsob doručování, u kterého není třeba, aby kurýr přišel s adresátem do kontaktu. Květiny tím pádem může zanechat přede dveřmi jeho bytu či domu a dotyčný si je poté sám bezpečně vyzvedne.

Nemusíte se obávat, květiny během čekání na svého majitele neuvadnou, a to zásluhou zavlažovacích boxů. Ty se skládají ze dvou částí kartonového boxu a takzvaného fresh bagu, v němž jsou ukryté samotné květiny. Obě části plní svou vlastní funkci a jsou vytvořené tak, aby plnily nejen praktickou, ale také estetickou funkci.

První, co obdarovaný uvidí, bude kartonová krabice se stylovým, avšak decentním grafickým potiskem. Hlavním úkolem krabice je především ochrana květin před mechanickým poškozením, ke kterému by mohlo při převozu dojít. O samotnou čerstvost květin se stará zmíněná fresh bag, který je zásobuje živinami a vláhou a taktéž disponuje na oko příjemným designem.

Objednávka těchto květin probíhá úplně stejně jako v případě klasických pugétů, avšak s tím rozdílem, že si vyberete pouze z kategorie „Květiny poštou“. Kvůli tomu, že zpracovávání těchto typů objednávek probíhá odlišným způsobem, je nelze s běžnými kyticemi v rámci jedné objednávky kombinovat. Doručení probíhá po celé České republice.

Oáza klidu přímo u vašeho domu

Krevetová pánev

Krevetová pánev

14 hlasů
25min 448 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí paličky

30 hlasů
60min 1029kJ 160 Kč

Dietní krůtí paličky na skořicových tyčinkách.

Karbanátky ze dvou druhů masa

10 hlasů
2h a 10min 725kJ 170 Kč

Mleté hovězí, mleté jehněčí, oříšky a hodně zelené pet...

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více