Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Moderní bydlení na Smíchově: Máme pro vás 3 zajímavé tipy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

05.05.2020 | Bydlení a design

Uvažujete o novém bydlení v Praze a nevíte, jakou část hlavního města byste měli zvolit? Alternativ je samozřejmě hodně. Naším tipem je Smíchov.

Čtvrť ležící na levém břehu řeky Vltavy má určitě co nabídnout. Už jen výhled na Nové Město, Podolí a Vyšehrad, jež se nacházejí na protějším břehu Vltavy, stojí za to. Aktuálně se na Smíchově prodává hned několik bytů, o čemž ostatně svědčí také nabídka společnosti Homeland. My z ní vybíráme 3 zajímavé tipy.

Byt 5+kk v ulici Erbenova

Bydlení v prémiovém triplexu orientovaném na jih nabízí skvostné výhledy na Prahu. Vzdušný byt 5+kk disponuje dvěma terasami, kde lze strávit spousty příjemných chvilek. Prodej bytů na Smíchově se všeobecně vyznačuje luxusem a maximálním komfortem. Dokladem tohoto ztvrzení budiž třeba en-suite koupelna, šatna či vlastní terasa. Vynikající je také lokalita Hřebenky nacházející se v širším centru města. Do parku Ladronka nebo obory Hvězda to budete mít skutečně kousek. Pohodový rodinný život podtrhne i přítomnost veškerých služeb včetně škol a školek.

Moderní loft v srdci Smíchova

Naším druhým tipem je loftový byt situovaný v centru samotného Smíchova, v ulici Grafická. Jestliže preferujete aktuální trendy v bydlení, které jsou typické pro světové metropole, pak jste na správném místě. Zaujme vás na první pohled už jenom doslova obří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jižně orientovaná terasa. Jinak je tento byt součástí komplexu, který se nachází na místě, kdy dříve stála slavná Neubertova tiskárna. K bytu náleží mimo jiné také garážové stání a relaxovat budete moci na originální střešní zahradě.

Byt 4+kk v ulici Švédská

Nádherný prosluněný byt na Smíchově se nachází také v ulici Švédská. Dispozičně je řešen jako 4+kk, patří k němu přitom také terasa a garážová místa. Lokalizace bytu je doslova luxusní, jelikož v sousedství leží park Sacre Coeur a hned několik mezinárodních škol či spousta sportovišť.

Společnost Homeland nabízí spousty bytů. Zajímavé jsou mimo jiné také byty na prodej v Berouně a jinou městech nejen ve středních Čechách.

 

Benefity dražších domácích spotřebičů

Špenátový salát s jablky

Špenátový salát s jablky

3 hlasy
40min 580 kJ

Nejčtenější články

Tip na oběd

Okurkovo-bramborový salát

8 hlasů
40min 317kJ 60 Kč

Receptů na bramborový salát je nespočetné množství, vy...

Karbanátky z brambor, špenátu a sýra

1 hlas
1h a 15min 758kJ 120 Kč

Karbanátky které chutnají skvěle i bez masa.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více