Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Moderní bydlení na Smíchově: Máme pro vás 3 zajímavé tipy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

5. 5. 2020 | Bydlení a design

Uvažujete o novém bydlení v Praze a nevíte, jakou část hlavního města byste měli zvolit? Alternativ je samozřejmě hodně. Naším tipem je Smíchov.

Čtvrť ležící na levém břehu řeky Vltavy má určitě co nabídnout. Už jen výhled na Nové Město, Podolí a Vyšehrad, jež se nacházejí na protějším břehu Vltavy, stojí za to. Aktuálně se na Smíchově prodává hned několik bytů, o čemž ostatně svědčí také nabídka společnosti Homeland. My z ní vybíráme 3 zajímavé tipy.

Byt 5+kk v ulici Erbenova

Bydlení v prémiovém triplexu orientovaném na jih nabízí skvostné výhledy na Prahu. Vzdušný byt 5+kk disponuje dvěma terasami, kde lze strávit spousty příjemných chvilek. Prodej bytů na Smíchově se všeobecně vyznačuje luxusem a maximálním komfortem. Dokladem tohoto ztvrzení budiž třeba en-suite koupelna, šatna či vlastní terasa. Vynikající je také lokalita Hřebenky nacházející se v širším centru města. Do parku Ladronka nebo obory Hvězda to budete mít skutečně kousek. Pohodový rodinný život podtrhne i přítomnost veškerých služeb včetně škol a školek.

Moderní loft v srdci Smíchova

Naším druhým tipem je loftový byt situovaný v centru samotného Smíchova, v ulici Grafická. Jestliže preferujete aktuální trendy v bydlení, které jsou typické pro světové metropole, pak jste na správném místě. Zaujme vás na první pohled už jenom doslova obří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jižně orientovaná terasa. Jinak je tento byt součástí komplexu, který se nachází na místě, kdy dříve stála slavná Neubertova tiskárna. K bytu náleží mimo jiné také garážové stání a relaxovat budete moci na originální střešní zahradě.

Byt 4+kk v ulici Švédská

Nádherný prosluněný byt na Smíchově se nachází také v ulici Švédská. Dispozičně je řešen jako 4+kk, patří k němu přitom také terasa a garážová místa. Lokalizace bytu je doslova luxusní, jelikož v sousedství leží park Sacre Coeur a hned několik mezinárodních škol či spousta sportovišť.

Společnost Homeland nabízí spousty bytů. Zajímavé jsou mimo jiné také byty na prodej v Berouně a jinou městech nejen ve středních Čechách.

 

Oáza klidu přímo u vašeho domu

Houbová polévka s brokolicí

Houbová polévka s brokolicí

0 hlasů
1h a 10min 195 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Krůtí paličky

30 hlasů
60min 1029kJ 160 Kč

Dietní krůtí paličky na skořicových tyčinkách.

Karbanátky ze dvou druhů masa

10 hlasů
2h a 10min 725kJ 170 Kč

Mleté hovězí, mleté jehněčí, oříšky a hodně zelené pet...

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více