Staré silonky ještě skvěle využijete v domácnosti

I když vám na silonkách „uteklo oko“, ještě je nemusíte vyhazovat. V domácnosti se totiž najde mnoho příležitostí, kdy je využijete.

Objevila jste na silonkách oko, nebo dokonce díru? Tak než je vyhodíte do koše, zadržte! Na řadu přichází totiž jejich druhá role. A budete se divit, co všechno s nimi ještě můžete zařídit…

Těsto se nelepí

Pokud se vám při válení těsta lepí na váleček, takže musíte neustále přidávat mouku, sáhněte raději po starých, samozřejmě vypraných silonkách a váleček na těsto do nich vložte. Co nejvíce je vytáhněte a na konci zavažte. A uvidíte, že těsto už se lepit nebude.

Péče o domácí mazlíčky

U koček i psů je důležitá pravidelná péče o srst. Abyste se zbavili vyčesaných chlupů z kartáče rychleji, stačí ho navléknout do starých silonek.

Ochrání boty

Do kufru jsou punčocháče ideální jako alternativa sáčků na boty. Hustota jejich materiálu zajistí, že se nezašpiní oblečení, a přesto nezaberou žádné místo navíc.

Utřou prach

Nylon se při utírání prachu nabije statickou elektřinou a bude tak přitahovat malé částečky úplně sám. Natáhněte si silonky na ruku a úklid může začít.

Na uskladnění cibule

Silonky jsou i vhodnou síťkou na uchování cibule. Jednoduše do nohavice vložte cibuli a mezi jednotlivými kousky uvažte uzel. Tak se nebudou dotýkat jedna druhé a vydrží mnohem déle.

Vyleští boty

Nakrémujte si boty a nechte trochu zaschnout. Potom si vezměte silonky a vyleštěte. Funguje to lépe než jakýkoli kartáč.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
17:30

Cvičení na štíhlé paže

Cvičení na štíhlé paže
8:52

Horní polovina těla

Horní polovina těla
15:12

Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat