Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Věci, které jsou v dětské výbavičce prakticky zbytečné

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

7. 10. 2018 | Děti a rodina

Výrobci dětského a kojeneckého zboží se dnes předhánějí s všelijakými „vychytávkami“ a nepřímo nutí rodiče v očekávání myslet si, že se bez nich jistojistě neobejdou. Maminky pak místo spoření na období mateřské dovolené nezřízeně nakupují všelijaké vymoženosti. Které z nich skutečně nepotřebujete?

Koš na pleny

Jasně. Koš na pleny je dokonalá záležitost, ale ne v domácnosti. V porodnicích, kde je vysoká koncentrace miminek a tím pádem i pokakaných plenek, se koše na pleny jistě hodí, ale vážně doma chcete mít koš, do kterého se vejde až osmdesát podělaných kousků? A co teprve ty ceny za speciální igelitové pytlíky, které do nich patří, ale které ve skutečnosti zase tak speciální nejsou.

Ultrazvukový sterilizátor

Teplá voda z vodovodu už dnes stačí jen málokomu. Dřív se dudlík od písku očistil v puse maminek nebo se jednoduše schoval a umyl se až doma, dnes s sebou maminky nosí celou antibakteriální laboratoř a dudlíky zbavují 99,8 % bakterií za pomoci ultrazvukového záření, vesmírného bzučení a kryptonitového prachu. To vše za obrovské peníze a nejistý výsledek. Nakonec, když vaše dítě chytí nějaký bacil, která z vás nechá otestovat svůj sterilizátor, zda skutečně vysterilizoval veškeré zárodky z dudlíků a lahví, a není tedy na vině jeho nefunkčnost?

Přebalovací pult

Přebalovací pult je bezvadná a praktická věc. Jen je škoda, že ho téměř vůbec nepoužijete. Většinou totiž zaujímá své místo někde, kde ho tak často nepoužijete a tam, kde by potřeba byl, se zase nevejde. Nakonec se vám nevejde už dítě na něj a skončí ve sklepě nebo na prodejním portálu jako „téměř nepoužitý – jako nový“. A vy dál vesele přebalujete na posteli.

Hrací deka

Krásná, barevná, se spoustou interaktivních funkcí, jenže dokud je miminko malé, leží na zádech a deku nevidí. Když už může být na bříšku, je otázka několika týdnů, než se naučí plazit a zájem o deku bude fuč. Když vezmeme v potaz, že se nejedná o zrovna levnou záležitost, připadá nám taková věc na těch pár dní opravdu zbytečná.

Monitor dechu

Monitory dechu jsou jistě výborná věc, pokud máte miminko, které se narodí s nějakou vadou nebo přišlo na svět předčasně. Maminky se ale často k jeho koupi uchylují i z preventivních důvodů. Bohužel, čím více má maminka o miminko strach, tím dříve spustí monitor dechu planý poplach. Udělá to jednou, připraví vás o nervy, a když to udělá podesáté, většinou letí do sklepa nebo na reklamaci. Málo legrace za spoustu peněz.

Trička a mikiny s kapucí

Komu by se nelíbily všechny ty stylové kousky, zmenšeniny dospěláckých oděvů, roztomilá trička a mikinky? Poté, co si jich nakoupíte od každého po deseti kouscích nakonec zjistíte, že v tričkách táhne na zádíčka, kapuce tlačí za krkem a že nad klasické bodyčko prostě není.

x

Jsou vaše děti příliš hlučné? Odnaučte je to

Telecí maso s karotkou

Telecí maso s karotkou

10 hlasů
1h a 35min 606 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s vejci

11 hlasů
25min 345kJ 45 Kč

Recept na salát s vejci a rajčaty.

Dušené vepřové nudličky

0 hlasů
1h a 15min 373kJ 120 Kč

Vepřové nudličky s anglickou slaninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více