Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Věci, které jsou v dětské výbavičce prakticky zbytečné

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

07.10.2018 | Děti a rodina

Výrobci dětského a kojeneckého zboží se dnes předhánějí s všelijakými „vychytávkami“ a nepřímo nutí rodiče v očekávání myslet si, že se bez nich jistojistě neobejdou. Maminky pak místo spoření na období mateřské dovolené nezřízeně nakupují všelijaké vymoženosti. Které z nich skutečně nepotřebujete?

Koš na pleny

Jasně. Koš na pleny je dokonalá záležitost, ale ne v domácnosti. V porodnicích, kde je vysoká koncentrace miminek a tím pádem i pokakaných plenek, se koše na pleny jistě hodí, ale vážně doma chcete mít koš, do kterého se vejde až osmdesát podělaných kousků? A co teprve ty ceny za speciální igelitové pytlíky, které do nich patří, ale které ve skutečnosti zase tak speciální nejsou.

Ultrazvukový sterilizátor

Teplá voda z vodovodu už dnes stačí jen málokomu. Dřív se dudlík od písku očistil v puse maminek nebo se jednoduše schoval a umyl se až doma, dnes s sebou maminky nosí celou antibakteriální laboratoř a dudlíky zbavují 99,8 % bakterií za pomoci ultrazvukového záření, vesmírného bzučení a kryptonitového prachu. To vše za obrovské peníze a nejistý výsledek. Nakonec, když vaše dítě chytí nějaký bacil, která z vás nechá otestovat svůj sterilizátor, zda skutečně vysterilizoval veškeré zárodky z dudlíků a lahví, a není tedy na vině jeho nefunkčnost?

Přebalovací pult

Přebalovací pult je bezvadná a praktická věc. Jen je škoda, že ho téměř vůbec nepoužijete. Většinou totiž zaujímá své místo někde, kde ho tak často nepoužijete a tam, kde by potřeba byl, se zase nevejde. Nakonec se vám nevejde už dítě na něj a skončí ve sklepě nebo na prodejním portálu jako „téměř nepoužitý – jako nový“. A vy dál vesele přebalujete na posteli.

Hrací deka

Krásná, barevná, se spoustou interaktivních funkcí, jenže dokud je miminko malé, leží na zádech a deku nevidí. Když už může být na bříšku, je otázka několika týdnů, než se naučí plazit a zájem o deku bude fuč. Když vezmeme v potaz, že se nejedná o zrovna levnou záležitost, připadá nám taková věc na těch pár dní opravdu zbytečná.

Monitor dechu

Monitory dechu jsou jistě výborná věc, pokud máte miminko, které se narodí s nějakou vadou nebo přišlo na svět předčasně. Maminky se ale často k jeho koupi uchylují i z preventivních důvodů. Bohužel, čím více má maminka o miminko strach, tím dříve spustí monitor dechu planý poplach. Udělá to jednou, připraví vás o nervy, a když to udělá podesáté, většinou letí do sklepa nebo na reklamaci. Málo legrace za spoustu peněz.

Trička a mikiny s kapucí

Komu by se nelíbily všechny ty stylové kousky, zmenšeniny dospěláckých oděvů, roztomilá trička a mikinky? Poté, co si jich nakoupíte od každého po deseti kouscích nakonec zjistíte, že v tričkách táhne na zádíčka, kapuce tlačí za krkem a že nad klasické bodyčko prostě není.

Sportující otcové plodí zdravější děti, i když jedí tučné...

Celerová polévka

Celerová polévka

16 hlasů
40min 399 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Koprové brambory

9 hlasů
1h a 5min 440kJ 75 Kč

Recept na jednu z možností, jak připravit zapečené bra...

Zapečené kotlety

14 hlasů
2h a 0min 575kJ 165 Kč

Nejlepší jsou druhý den! Takže pokud máte čas a vydrží...

Poradny

Když dám výpověď, bude mi krácen rodičovský příspěvek?

Dobrý den, Jano,při pobírání rodičovského příspěvku můžete pracovat bez omezení, pokud během prác... Více

Dostanu během výpovědi volno na hledání práce?

Dobrý den, zaměstnavatel je povinen Vám během výpovědní doby poskytnout volno na hledání nového z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden si budete připadat přitažliví a docenění. Ovšem pozor, vaše zdání nemusí být založeno na pravdě. Spíše je dáno vaší spokojeností se sebou samými. Proto se nezapomeňte rozhlížet kolem sebe. Myslete i na druhé, ...

Více