Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mějte oblečení i penály svých dětí pod kontrolou. Jak na hravé jmenovky do školy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

18.07.2019 | Děti a rodina

Znáte to. Přijdete se svými dětmi ze školky či školy domů a zjistíte, že je vaše ratolest oblečena do úplně jiného svetru, než ve kterém ráno opustila dům. Zahájíte „vyšetřování“, který spolužák či spolužačka odešli domů v cizím svršku, a doufáte, že se ten váš najde. Jak takovým nepříjemnostem zabránit?

Na první pohled je řešení jasné. Jen si vzpomeňte, jak nám naše maminky či babičky našívaly na všechno oblečení tkalouny se jmény a po nocích podepisovaly výbavu školní aktovky (o tom, kolik probdělých nocí je stála taková příprava, když jsme odjížděli na školu v přírodě nebo na tábor, ani nemluvě). Jenže ruku na srdce – v dnešní uspěchané době tento čas raději využijeme na aktivity s rodinou či přáteli. A tak mnozí z nás jménem ratolesti „vybaví“ jen to nejnutnější a u zbytku doufá, že se nic důležitějšího neztratí. Bohužel realita pak často překvapí.

Lepím, lepíš, lepíme

Potíže se ztracenými (či naopak přebývajícími) věcmi trápily i dvě maminky Katku a Elišku, a tak se společně rozhodly založit společnost Mama Labels, která se specializuje na výrobu praktických samolepek se jmény na míru. Můžete je použít jak na oblečení a boty, tak i na sešity, penál a další školní pomůcky (včetně per a tužek).

Má vaše dítě rádo zvířátka, autíčka, dinosaury nebo třeba princezny? Žádný problém! V Mama Labels si můžete vybrat ze spousty motivů a barev – vybírat je s vámi může i vaše ratolest, takže i malé děti, které třeba ještě neumějí číst, hned vědí, které oblečení nebo pastelky jsou jejich.

Vzhledem k tomu, že samolepky se jmény vymýšlely dvě maminky, které moc dobře vědí, jak zabrat dětské oblečení či školní pomůcky dostávají, jsou jmenovky extra odolné. Můžete je prát v pračce i sušit v sušičce, označenou lahev na vodu umyjete i se samolepkou v myčce, dokonce jsou vhodné i do mikrovlnky nebo do mrazáku.

Zkrátka a dobře – odolají všem nástrahám, které pro ně vy nebo vaše děti připraví. Nemusíte se tedy bát vybavit jimi věci svého dítěte nejen do školky či školy, ale třeba také na tábor.

Je to snadné, podívejte se na www.mamalabels.cz a vyberte si ten nejlepší motiv pro vaše děti!

Správné návyky péče o zuby začínají už v dětství

Zapečené brambory s matjesy

Zapečené brambory s matjesy

10 hlasů
1h a 10min 423 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřová panenka s červenými hrozny

10 hlasů
35min 803kJ 230 Kč

Hrozny s omáčkou dodají masu skvělou chuť.

Karbanátky s cuketou

18 hlasů
45min 546kJ 110 Kč

Karbanátky se strouhanou cuketou,mletým masem a tvaroh...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více