Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mějte oblečení i penály svých dětí pod kontrolou. Jak na hravé jmenovky do školy

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

18.07.2019 | Děti a rodina

Znáte to. Přijdete se svými dětmi ze školky či školy domů a zjistíte, že je vaše ratolest oblečena do úplně jiného svetru, než ve kterém ráno opustila dům. Zahájíte „vyšetřování“, který spolužák či spolužačka odešli domů v cizím svršku, a doufáte, že se ten váš najde. Jak takovým nepříjemnostem zabránit?

Na první pohled je řešení jasné. Jen si vzpomeňte, jak nám naše maminky či babičky našívaly na všechno oblečení tkalouny se jmény a po nocích podepisovaly výbavu školní aktovky (o tom, kolik probdělých nocí je stála taková příprava, když jsme odjížděli na školu v přírodě nebo na tábor, ani nemluvě). Jenže ruku na srdce – v dnešní uspěchané době tento čas raději využijeme na aktivity s rodinou či přáteli. A tak mnozí z nás jménem ratolesti „vybaví“ jen to nejnutnější a u zbytku doufá, že se nic důležitějšího neztratí. Bohužel realita pak často překvapí.

Lepím, lepíš, lepíme

Potíže se ztracenými (či naopak přebývajícími) věcmi trápily i dvě maminky Katku a Elišku, a tak se společně rozhodly založit společnost Mama Labels, která se specializuje na výrobu praktických samolepek se jmény na míru. Můžete je použít jak na oblečení a boty, tak i na sešity, penál a další školní pomůcky (včetně per a tužek).

Má vaše dítě rádo zvířátka, autíčka, dinosaury nebo třeba princezny? Žádný problém! V Mama Labels si můžete vybrat ze spousty motivů a barev – vybírat je s vámi může i vaše ratolest, takže i malé děti, které třeba ještě neumějí číst, hned vědí, které oblečení nebo pastelky jsou jejich.

Vzhledem k tomu, že samolepky se jmény vymýšlely dvě maminky, které moc dobře vědí, jak zabrat dětské oblečení či školní pomůcky dostávají, jsou jmenovky extra odolné. Můžete je prát v pračce i sušit v sušičce, označenou lahev na vodu umyjete i se samolepkou v myčce, dokonce jsou vhodné i do mikrovlnky nebo do mrazáku.

Zkrátka a dobře – odolají všem nástrahám, které pro ně vy nebo vaše děti připraví. Nemusíte se tedy bát vybavit jimi věci svého dítěte nejen do školky či školy, ale třeba také na tábor.

Je to snadné, podívejte se na www.mamalabels.cz a vyberte si ten nejlepší motiv pro vaše děti!

První září se blíží. Jak pomalu připravit malého školáka

Masové kuličky s mandlemi

Masové kuličky s mandlemi

24 hlasů
25min 634 kJ 63 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vajíčkový salát

12 hlasů
15min 624kJ 65 Kč

Recept na využití velikonočních vajíček

Gnocchi s tuňákem

10 hlasů
45min 548kJ 125 Kč

Rychlý recept na přípravu gnocchi s tuňákem.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více