Diskuse na téma Ortopedický polštář

22. 03. 2015 | Prosím o radu

Chtěla bych poprosit o rady ohledně ortopedického polštáře. Je lepší tvarovaný nebo ne? S jakou značkou a obchodem máte dobrou zkušenost? Potřebuji ho kvůli krční páteři. Děkuji za vaše odpovědi

Kiska 22.02.2022

Nemáte někdo péřový polštář? Doporučili byste ho?

Alice Kiska 23.02.2022

Já mám problém že mě skoro každý polštář tlačí a nebo mi zase nesedí pod krk..

anastaziaa Kiska 24.02.2022

My máme tenhle polštář https://polstareaperiny.cz/perove-polstare/perovy-polstar-exclusive-silver.html a stejnou přikrývku jsou úžasně pohodlný a to jsem na polštáře taky hodně vybíravá.

Kiska Kiska 25.02.2022

To vypadá dobře, a neslehl se vám ten polštář ještě?

anastaziaa Kiska 26.02.2022

Vůbec ne ;)

Kiska Kiska 27.02.2022

Díky za odpověď už jsem si ho objednala tak snad nezklame.

Laugher 28.02.2017

My jsme je objednaly z internetu za 350.Kč jeden

Dianadia 14.10.2015

Vypadá dobře já bych asi nemohla mít ten tvarovanej protože za noc vystřídám všechny polohy a ten tvarovanej je myslím jenom když se spí na boku že?

Mnada 13.10.2015

Já spím na tomhle http://www.centrumzdravehospanku.cz/anatomicky-polstar-tempur-comfort-original?kat=polstare%2Ftempur a je báječný. Pohodlný, nebolí z něho za krkem a ani netlačí na uši :-)

Denisa 15.08.2015

Hlavně si ho musíš vyzkoušet a rozhodnout se podle sebe. Jde o tom abys měla páteř ve správné pozici takže to musíš zkusit případně si nech v obchodě poradit (rozhodně vybírej ve specializovaných obchodech, nevyplatí se až moc na něm šetřit)

Mája2 26.05.2015

Prospánek znám tam jsem si taky kupovala polštář a přikrývku. Jsem měla předtím z obchoďáku a byla jsem celkem naštvaná tak jsem šla do prvního specializovanýho obchodu a koupila si tam oboje. Až potom jsem na netu zjistila že jsou jedni z nejlepších, né že by mě to překvapilo jenom že to byla dobrá náhoda.

Tana 23.05.2015

takový polštář si musí každý vyzkoušet to se nedá podle mě takhle říct.můžeš spát na boku a nemusí ti to vyhovovat atd.nejlepší je prostě zajít do obchodu a zkusit si to potom člověk hned ví;)

katka 15.05.2015

ono to mám dojem záleží právě na tom jak člověk spí - jestli spí naboku, na zádech, břichu… taky uvažuju nad takovým polštářem ale asi bych nemohla mít tvarovaný protože spím tak nějak všelijak :D

Kvetuska99 14.04.2015

Mám tvarovaný polštář a jsem s ním moc spokojená.Spím hlavně na boku takže myslím že je pro mě ideální,ale jestli nevíš jaký by ti vyhovoval víc určitě není problém si ho někde vyzkoušet a netvarovaným určitě kdyžtak nic nezkazíš.

Dada 25.03.2015

Ahoj to jestli si koupíš tvarovaný polštář nebo ne to záleží jenom na tobě podle mě se nedá říct že jeden je lepší než druhá ale je to jenom o tom co je komu poholnější podle toho jak spí já mám třeba tenhle značky Tempur http://www.prospanek.cz/comfort-sensation-polstar-z-materialu-tempur a uplně mi vyhovuje


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat