Diskuse na téma Skákací boty

24. 04. 2015 | Pohyb a sport

Ahojte, co říkáte na skákací boty, určitě jste se někde s něma už potkali, máte ně na ně nějaký názor nebo vlastníte je?

Ondra 20.11.2015

me docela zaujaly ty klokani boty. :) asi bych to i vyzkousel, kupoval jste nekdo na tom hopsej.cz i ty darkove poukazy na zazitky? ze bych to dal kamosovi a sel na to s nim. *4*

jana Ondra 24.11.2015

ja dost uvazuju nad objednanim nejake te kolobezky zdaji se mi super :-) ten darkovy poukaz na zazitky se mi zda taky dobrej, ja myslim ze to je dobrej darek pro kluky :-)

Ondra jana 25.11.2015

prave mi to prijde dobrej darek, ma rad takovehle spontanni veci, tak to asi poridim a uvidime jak se s tim popereme haha XD

jana Ondra 27.11.2015

tak jestli je takovychto veci fanda tak bych to urcite poridila :) tak drzim palce at to dobre zvladnete a kamaradovi at se darek libi! :-)

jana 13.11.2015

ty kolobezky vypadaji super!! <3

Terulka 20.08.2015

Jé, to určitě já nevyužiju, já spíše přemýšlím nad těma do toho města :)

Stanka225 18.08.2015

Jo, ale myslím si, že ty asi moc tu freestyle nevyužiješ :D

Terulka 15.08.2015

na tom hopsej.cz se mi hrozně líbí ty freestyle kolobrndy, ty barevné kombinace, to je něco! :)

Stanka225 24.07.2015

Určitě na tom zhodíš, podle mě víc jak na kolečkových bruslích, ikdyž na každém pracuješ s jinýma svalama :) Jinak na tom hopsej.cz mají hrozně hezké modely! :)

Terulka 21.07.2015

A myslíte si, že lidé na tom můžou zhodit? Asi ale ano, že? Protože to musí být hrozně náročné si myslím :)

Stanka225 11.07.2015

Koloběžky jsou hodně oblíbené holky! Je pravda, že pokaždé když jedu po cyklostezce, tak tam potkám několik lidí co jedou na kolobrndě :)

Právě se to poslední dobou nějak rozmohlo a mají tam opravdu velký výběr, tak si říkám zda neinvestuji spíše do kolobrndy.

Terulka 26.06.2015

A jezdíš na koloběžce? :) se mi to hrozně líbí, jak to tedka potkávám na cyklostezce :)

Dívala jsem se na to hopsej.cz a hodně se mi tam líbí i ty koloběžky. Na to vypůjčení jsem se dívala, děkuji.

Terulka 25.05.2015

A dívala ses třeba po internetu? Protože třeba tady www.hopsej.cz/p/489/pujcovani-kangoo-jumps máš zrovna ty moje boty na půjčení a ztama je taky přítel objednával, plus taky tam jsou ty velké skákací boty a určitě, když pobrouzdáš, tak tam najdeš i na pujčení na den :)

Ano, právě si je chci koupit, ale jak jsem říkala, raději bych si je vyzkoušela první. A ty malé to je nějaká novinka?

Terulka 10.05.2015

Můj přítel jedny takové doma vlastní a neměl lepší nápad než mi koupit taky, takže můj narozeninový dárek byly skákací boty, ale né ty vysoké, ale takové ty nízké. Můžu říct, že je to super věc, první jsem nadávala, ale teďka jsem za ně ráda. Chceš si je kupovat Tatranko?

To máš teda výhodu, že máš takového kamaráda, protože já bych si je ráda vyzkoušela než je budu kupovat, ale nikoho takového neznám

Sarinka01 28.04.2015

Já jsem třeba měla možnost si je vyzkoušet od kamaráda a můžu říct, že jsou opravdu super, na odreagování jen doporučuju :D Fakt zábava :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat