Pohyb a sport

Pohyb a sport. Formování postavy pomocí aerobiku, běhu, pilates, spinningu, jógy, ale také tance a rychlé chůze.

Tipy na výlet na on-line bruslích3 příspěvky

Plánuji s rodinou (kluk 4roky, holka 7) společné výlety na on-line bruslích - máte někdo nějaký tip ...

Viktorka 09.07.2018
nebolí vás z toho klouby? Jak tomu předcházite?

Kranking + Spinning aneb jak posílit "předek, zadek a spodek" 1 příspěvek

Mám bezva tip pro milovníky spinningu. Máte pocit, že je spinning super věc, ale něco tomu chybí ? T...

Romana 08.04.2010
ano ano vyzkoušela jsem a je to super, mohu také doporučit, díky krankingu jsem zjistila, že cvičím ...

Sport, kterým vládnu43 příspěvků

Sportujete? A jaký sport je pro vás ten nej, který umíte nejlépe? A na co byste naopak "nikdy nevlez...

Jitula 06.05.2019
Nemusíte nic konzultovat, není to na předpis, já jsem si ho objednala z eshopu lékárny https://www.b...

Sport ve dvou16 příspěvků

Ahoj holky, jaky sport byste mi doporucili, ktery se da provozovat ve dvou. Ja s pritelem, aby taky ...

Petra 12.08.2019
A můžete mi poradit, které vitamíny je pro tělo potřeba doplnit? úplně se v tom tolik nevyznám, a tr...

Lanové centrum9 příspěvků

Dobrý den, potřebuju radu. Pro naši rodinku, jsem vymyslela takový společný den v lanovém centru. A...

lenka 01.09.2016
Suprovej lanáš je v Praze Hostivaři, je tam nekolik nárocnosti, takze i já s manzelem jsme si to uzi...

bikram yoga2 příspěvky

Zdravím čtenářky bety, mám na vás dotaz. Byly jste už někdy na bikram yoze?Já nikdy a přiznám se, že...

tamca 21.12.2012
Fakt??? tak to ráda slyším. A jinak je teda škoda, že je tak málo studií, ikdyž myslím víc než 2.Mám...

Oblečení na sport3 příspěvky

Ahoj, chtěla bych se letos vrhnout na běžkaření, takže vybírám co kde na netu bych si objednala, aby...

Tiny 11.10.2015
Ahojky, nejlíp se cvičí v legínách a tílku nebo v dresu. Prostě v něčem pohodlném, co tě nebude nikd...

poledance25 příspěvků

Ahoj holky, dělá tu některé z Vás poledance? Moc mě to láká, ale bojím toho, co si o mě řekne okolí....

Cowlinka 28.09.2018
Já bych se na okolí "vy....." *3* XD! A pro klid duše bych si připravila argumenty. Mě přijde boží, ...

Cvičení s TRX12 příspěvků

Víte o jaké cvičení jde? Baví vás to s těmito pomůckami? Kdo zná, podělte se se zkušenostmi, kdo ne,...

Demi 14.02.2017
Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na you...

Čas na cvičení10 příspěvků

Ahoj všem. Mám sedavé zaměstnání a nějaké to kilo dolů by mi rozhodně prospělo. Dřív jsem chodila na...

Michala 11.11.2016
Ahoj rozhodně doporučuji běhaní nebo alespoň procházky. Věřím, že chodíte domů v době, kdy bývá hlav...

Kam v Praze na poledance?9 příspěvků

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli někdo nechodíte v Praze na pole dance? Chtěla bych začít, takže ...

Petra 23.10.2015
Tak jsme se tam mozna uz i potkali a nevime o tom =)

Taneční v Praze1 příspěvek

Zdravím všechny :-) chtěla bych se přihlásit s manželem do tanečního kurzu pro dospělé. Bydlíme v Pr...

Sandriskaa 19.12.2014
My jsme byli spokojení na tanečním kurzu od školy Astra, tady je na ně odkaz http://www.astra-praha....

Skákací boty 19 příspěvků

Ahojte, co říkáte na skákací boty, určitě jste se někde s něma už potkali, máte ně na ně nějaký názo...

jana 27.11.2015
tak jestli je takovychto veci fanda tak bych to urcite poridila :) tak drzim palce at to dobre zvlad...

Sjíždění vody15 příspěvků

Chci se zeptat co si myslíte, že je lepší zda kajak nebo nafukovací člun na sjíždění vody? :) Máme 5...

Kamča 20.08.2015
A už jste někdy na vodě byli? Hlavně si pospěště, jinak vám všechna voda v takových horkách vyschne ...

Golf a vše kolem něj3 příspěvky

Hrajete někdo golf? Začala jsem s ním nedávno a ráda bych nějaké tipy co se týče vybavení a oblečení...

Kris 20.07.2015
Jako zkusit to můžeš, třeba ti to pomůže jen přes internet. A když ne, tak si tam prostě zajedeš :)

Antigravitační joga4 příspěvky

Ahoj, vase zkusenosti z antigravity jogy? Dlouho uz o tom se sestou premyslime ze zacneme hodit..:-)...

Anka 03.11.2015
Jajo ja od rosenpharmy kupuji kolagen forte a jsem taky moc spokojena priste vyzkousim i ty koupele ...

Sport a menstruace1 příspěvek

Máte někdo zkušenost při sportu ( konkrétně rannní běh ) s kalíškem ? Našla jsem http://www.menstrua...

Marťas 08.05.2017
Kalíšek mám a můžu jen doporučit. Chvíli trvalo než jsem si na něj zvykla, protože o něm vůbec nevím...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

49 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:41
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat