Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pohyb a sport

Pohyb a sport. Formování postavy pomocí aerobiku, běhu, pilates, spinningu, jógy, ale také tance a rychlé chůze.

Celkem 17 diskusních témat seřadit dle:
2 příspěvky Tipy na výlet na on-line bruslích Ahoj, není to sice tip jen na brusle, ale my s rodinkou vyrážíme na víkend za sportem sem http://ww...
Háňa 23. 4. 2013
1 příspěvek Kranking + Spinning aneb jak posílit "předek, zadek a spodek" ano ano vyzkoušela jsem a je to super, mohu také doporučit, díky krankingu jsem zjistila, že cvičím ...
Romana 8. 4. 2010
36 příspěvků Sport, kterým vládnu Ahoj nejlíp uděláš když se do cyklospecialit zajdeš podívat. POdle mě je výběr široký. A mají dobré ...
Ája 1. 7. 2016
14 příspěvků Sport ve dvou Podívej se sama. mají v menu kruhový trenink a tam vsechno o nem...jak probíhá , kolik stojí a tak. ...
Paja 6. 9. 2016
9 příspěvků Lanové centrum Suprovej lanáš je v Praze Hostivaři, je tam nekolik nárocnosti, takze i já s manzelem jsme si to uzi...
lenka 1. 9. 2016
2 příspěvky bikram yoga Fakt??? tak to ráda slyším. A jinak je teda škoda, že je tak málo studií, ikdyž myslím víc než 2.Mám...
tamca 21. 12. 2012
3 příspěvky Oblečení na sport Ahojky, nejlíp se cvičí v legínách a tílku nebo v dresu. Prostě v něčem pohodlném, co tě nebude nikd...
Tiny 11. 10. 2015
24 příspěvků poledance Na tak na stránku www.danhelwear.com jsem narazila teda nedávno díky téhle diskuzi a musím říct, že ...
Zuzaa 23. 3. 2016
12 příspěvků Cvičení s TRX Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na you...
Demi 14. 2. 2017
10 příspěvků Čas na cvičení Ahoj rozhodně doporučuji běhaní nebo alespoň procházky. Věřím, že chodíte domů v době, kdy bývá hlav...
Michala 11. 11. 2016
9 příspěvků Kam v Praze na poledance? Tak jsme se tam mozna uz i potkali a nevime o tom =)
Petra 23. 10. 2015
1 příspěvek Taneční v Praze My jsme byli spokojení na tanečním kurzu od školy Astra, tady je na ně odkaz http://www.astra-praha....
Sandriskaa 19. 12. 2014
19 příspěvků Skákací boty tak jestli je takovychto veci fanda tak bych to urcite poridila :) tak drzim palce at to dobre zvlad...
jana 27. 11. 2015
15 příspěvků Sjíždění vody A už jste někdy na vodě byli? Hlavně si pospěště, jinak vám všechna voda v takových horkách vyschne ...
Kamča 20. 8. 2015
3 příspěvky Golf a vše kolem něj Jako zkusit to můžeš, třeba ti to pomůže jen přes internet. A když ne, tak si tam prostě zajedeš :)
Kris 20. 7. 2015
4 příspěvky Antigravitační joga Jajo ja od rosenpharmy kupuji kolagen forte a jsem taky moc spokojena priste vyzkousim i ty koupele ...
Anka 3. 11. 2015
1 příspěvek Sport a menstruace Kalíšek mám a můžu jen doporučit. Chvíli trvalo než jsem si na něj zvykla, protože o něm vůbec nevím...
Marťas 8. 5. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat