Diskuse na téma Cvičení s TRX

05. 02. 2014 | Pohyb a sport

Víte o jaké cvičení jde? Baví vás to s těmito pomůckami? Kdo zná, podělte se se zkušenostmi, kdo ne, dozví se časem o co jde :-p za mě? je to hustý *3*XD

KaterinaL 12.10.2022

Ahojky máte zkušenost se Zone4you??

Hejkalova KaterinaL 15.10.2022

Ahoj já tu nejlepší. Mají super nabídku lekcí v Brně, dle mého názoru dokonce nejlepší. Já můžu jenom doporučit chodím tam pravidelně

KaterinaL KaterinaL 31.10.2022

Ahojky a máte tam i členství?

Hejkalova KaterinaL 02.11.2022

Ahoj jasně, členství mám taky. Jukni na to na stránkách, podle mě se to vyplatí:) https://zone4you.cz/

KaterinaL KaterinaL 10.11.2022

Děkuji moc, už jsem se tam byla podívat a super!:) Jsem nadšená

Teddynka KaterinaL 14.11.2022

Ahoj holky chodím do Zone4you už půl roku, nemám vůbec co vytknout

Blanka 29.06.2022

TRX mě strašně láká vyzkoušet, ale furt jsem nesebrala spíš odvahu jít někam na hodinu svičení.

Míša 28.04.2022

Já jsem si koupila běžecký pás, protože to trx mi přijde spíš jako posilovací záležitost.

Sandra Míša 19.05.2022

Tak každý pohyb je dobrý, ale je fakt, že pás je na to spalování mnohem lepší.

Marcela 25.09.2021

Když jste si objednávali něco na cvičení, tak z jakého eshopu ? Doporučili by jste mi nějaký ?

Markéta Marcela 03.10.2021

Nevím co konkrétního sháníš, ale zkus se podívat na fitham.

Marcela Marcela 12.10.2021

Máš zkušenost s tou jejich info linkou ? Potřebovala bych poradit, tak nevím jestli mám spíš zkoušet diskuze nebo tam rovnou zavolat. Jde mi o to, aby mi poradil někdo, kdo tomu rozumí.

Markéta Marcela 24.10.2021

Já jsem si vybírala stroj podle toho jejich rádce takže netuším :) ale zkus tam cinknout, pořád lepší se poradit než aby si koupila něco, co ti nebude vyhovovat.

Marcela Marcela 27.10.2021

Tak jsem si nakonec objednala tady tento eliptický trenažer :) https://www.fitham.cz/bh-fitness-easyflex

Demi 14.02.2017

Ahojky, skvělé cviky a hlavně rady ohledně cvičení, výživy a zdravého životního stylu najdete na youtube "Fitness Demi"

zuza 22.04.2014

TRX lekcí mám za sebou dost a z mého pohledu nic moc. Nejsem žádná máčka-mám své hodiny bodyformu ve fitku,věnuji se horolezectví a žádný sport či pohyb mi není cizí-ale není mi příjemné mít stále zvednuté ruce nad hlavu a snažit se nimi tlačit do pásů. Odtíká mi z nich krev a bolí mě z toho ramena. Jinak mám pocit, že lidi,kteří se doteď svému tělu nevěnovali a zpevnění moc nejsou,mají opravdu co dělat a většinou si tyhle lekce zprotiví. Pro ty zpevněnější jsou cviky super, pokud je člověk dělá správně a nefláká se:) Ovšem pro mě nejsou lekce nic extra,protože jsou mi "nepříjemné"

terezka.maxovicova zuza 12.05.2014

Tak je jasné, že každému to asi sedět ani nemůže, to je jako ze vším :) mě to třeba baví a jak jsi psala o odkrvených rukách nahoře, tak to jsem třeba nezažila, různé cviky se střídají a ruce se hýbou různě kolem těla, pod tělam, nad taky, ale nikdy ne na dlouhou dobu ;-) Ale nijak tě nepřesvědčuju ani ti nevyvracím tvůj názor, jak jsem psala, každému sedí něco jiného :)

kamenskydalibor zuza 17.06.2014

já teda taky problém s odrkrvenýma rukama nikdy neměl, je jasný, že ze začátku je to mnohem těžší než třeba po měsíci, ale jedinné s čím jsem měl ze začátku problém, tak, že jsem se nebyl kolikrát schopný udržet v některých pozicích a posilovacích cvikách, neměl jsem na to sílu, ale teď už to zvládám a to cvičení mě baví víc než na jiných strojích *1*

gabcapatis 22.04.2014

Hele vy dva a kde se do té soutěže dá přihlásit? taky bych zkusila štěstí *3*

terezka.maxovicova gabcapatis 22.04.2014

No jasný, tady je okaz na přihlášení http://www.kisshady.cz/souteze/s-nami-hubne-brno-935.html taky jsem se přihlášila a zkusím tak štěstí, jestli mě vyberou nebo ne :) Kéž by to vyšlo, taky bych se chtěla hecnout a zkusit něco dokázat lépe než ostatní :)

gabcapatis 19.03.2014

No tak v tom případě já jako naprostý sportovní antitalent bych se pak týden nehla ne? :D

terezka.maxovicova gabcapatis 09.04.2014

Ale neee, neboj zase tak strašný to není :D hele, ale když moc nesportuješ, slyšela jsem o té akci, na kterou láká rádio - S námi hubne Brno? pokud totiž nejsi zvyklá na sportování, tak by se ti možná hodilo, aby ti k tomu spíš někdo poradil, než aby jsi se sama plácala a nevěděla pořádně, jak efektivně cvičit :)

kamenskydalibor terezka.maxovicova 17.04.2014

jo Tery, já jsem se zaergistroval, tak uvidíme, jestli se mi ozvou, rád bych to zkusil, soutěživý jsem a taky bych si chtěl trošku vypracovat postavu a kdybych měl možnost takhle máknout s osobním trenérem a zadáčo, tak neber to, že? A pak tu permicu, no bylo by to super

Jojo, taky vím o jaké cvičení jde a je to fajn, zabírají tam snad všechny svaly, které máme a jsem po tom dycky pěkně zničená a druhý ten to tuplem :) ale postava se na tom formuje skvěle :P

gabcapatis 12.03.2014

Nedivím se, že sis v tom tak připadal :D Podle tohoto videa http://www.youtube.com/watch?v=mQ4dQzblEHQ to vypadá jako úplná pohodička, ale věřím tomu, že to musí být pořádný záběr a když se podívám na to, jak je ta baba na videu zaťatá, no mylím, že bych byla v pytli a motala se v tom jak špína v kýblu :D

Jo zkoušel jsem na tom cvičit, ale připadal jsem si jak moucha v pavučině, nezdá se to, ale pokud člověk není opravdu zpevněný, tak se na tom pořádně neudrží :-D připadal jsem si jak totální neandrtálec :-D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat