Diskuse na téma Pomůcky ke cvičení

19. 05. 2022 | Pohyb a sport

Kde holky nakupujete pomůcky ke cvičení? Přemýšlím i nad běžeckým pásem, tak budu ráda za doporučení značky.

Marta 19.01.2024

insportline, ale spíš záleží na cenové relaci bych řekla

SimaL 20.12.2023

cvičím pouze s vlastní vahou. Na internetu zadáte cvickyonlajn, zaplatíte předplatné, pustíte lekci a jedete.

andrea 11.12.2023

já mám doma pouze podložku a kilové činky. Jinak cvičím se svou váhou podle programu. Máte některá doma běžecký pás?

Alizee 20.07.2023

Já jsem začala cvičit podle videí a moc mě to baví, vždycky si na to vyhradím hodinku a užívám si to :) nikdy jsem takhle ale necvičila a tak mi chybí podložka, chtěla bych nějakou z kvalitního materiálu, kde jste kupovali?

Mnada Alizee 25.07.2023

Já mám podložku https://korkie.cz/ podívej se na jejich stránky :-) jinde jsem takhle hezké a hlavně z přírodních materiálů neviděla, mají krásné designy a barvy a hlavně ta podložka je moc příjemná, neklouže, je lehká a snadno se sroluje, takže si jí pohodlně nosím i přes celé město na cvičení :-)

Radana 29.03.2023

Já u cvičení sama doma nikdy dlouho nevydržím, tak si říkám že bych se zapsala někam do fitka, kam chodíte cvičit v Brně?

Valinka44 Radana 29.03.2023

Taky to tak mám, už ani nespočítám kolikrát jsem sama doma takhle začala a za chvíli zase skončila. Taky si říkám, že bych se měla někam zapsat a chodit pravidelně na nějaký skupinový hodiny

Dianadia Radana 30.03.2023

Podívejte se na zone4you.cz mají skvělý lekce a trenéry, super fitko. Po tréninku můžete zajít do bazénu, wellness, solárka…dokonce i pohlídají děti. Podle mě je to nej fitko, znám i jiný místa a tady to podle mě nemá konkurenci ;)

Radana Radana 31.03.2023

Mmm tak to vypadá úplně luxusně, tam rozhodně zajdu, díky!

Simča 30.08.2022

Myslíte, že když si tam zavolám, tak mi poradí? Chci pro manžela k narozeninám běžecký pás, ale netroufnu si ho sama vybrat.

Majka Simča 18.09.2022

Rozhodně :) taky jsem si tam volala, protože jsem potřebovala poradit ohledně pásu a pán byl hrozně milý a ochotně mi poradil.

Majka 28.08.2022

Řekla bych, že nejznámější je eshop fitham. Taky mám přes ně pár věcí a všechno proběhlo jak mělo :)

Teryss 27.05.2022

To chce spíš podle tvých požadavků vybrat co chceš aby vše uměl, tchán má nějaký nabušeny, dal za něj tuším asi 70tisíc. Má tam barevnou obrazovku a může si volit kde bude běhat jestli třeba po pláži nebo v horách, a podle toho se mu i plošina zvedá jako terén. A pak máš klasiky za pár kaček.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat