Diskuse na téma Pomůcky ke cvičení

19. 05. 2022 | Pohyb a sport

Kde holky nakupujete pomůcky ke cvičení? Přemýšlím i nad běžeckým pásem, tak budu ráda za doporučení značky.

Simča 30.08.2022

Myslíte, že když si tam zavolám, tak mi poradí? Chci pro manžela k narozeninám běžecký pás, ale netroufnu si ho sama vybrat.

Majka Simča 18.09.2022

Rozhodně :) taky jsem si tam volala, protože jsem potřebovala poradit ohledně pásu a pán byl hrozně milý a ochotně mi poradil.

Majka 28.08.2022

Řekla bych, že nejznámější je eshop fitham. Taky mám přes ně pár věcí a všechno proběhlo jak mělo :)

Teryss 27.05.2022

To chce spíš podle tvých požadavků vybrat co chceš aby vše uměl, tchán má nějaký nabušeny, dal za něj tuším asi 70tisíc. Má tam barevnou obrazovku a může si volit kde bude běhat jestli třeba po pláži nebo v horách, a podle toho se mu i plošina zvedá jako terén. A pak máš klasiky za pár kaček.

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

22 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:03
22 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:56
127 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat