Diskuse na téma bikram yoga

16. 10. 2012 | Pohyb a sport

Zdravím čtenářky bety, mám na vás dotaz. Byly jste už někdy na bikram yoze?Já nikdy a přiznám se, že jsem ani dlouhou dobu nevěděla, že něco takového u nás existuje. Zajímá mě to z toho důvodu, že u klasického posilování se zkracují svaly(to cítím sama na sobě) a taky po stereotypním způsobu sportování si tělo zvykne, tak bych chtěla zkusit něco nového a padlo mi do oka toto. Jsem zvědavá na vaše komenty.;-)

tamca 21.12.2012

Fakt??? tak to ráda slyším. A jinak je teda škoda, že je tak málo studií, ikdyž myslím víc než 2.Mám to štestí, že jsem z Brna. A ty jsi byla na té Jugoslávské či kde?

JarkaNe 26.10.2012

Ano byly, zatím není moc rozšířená, protože jsem snad jen 2 studia co vím(Brno a Ostrava), ale v luxusnějším jsem nikdy nebyla. A co se týče samotného cvičení se nedá slovy popsat, je třeba vyzkoušet.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat