Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma poledance

slaninka 23. 07. 2013

Ahoj holky, dělá tu některé z Vás poledance? Moc mě to láká, ale bojím toho, co si o mě řekne okolí. Když někomu řeknu, že jde o tanec u tyče tak si každej začne myslet bůh ví co..

Neregistrovaná/ý - Cowlinka

28. 9. 2018

Já bych se na okolí "vy....." ! A pro klid duše bych si připravila argumenty. Mě přijde boží, že naší českou šampionkou je baba, který je 43 - https://blog.mutumutu.cz/2018/09/27/blog-pole-dance-neni-erotika-u-tyce-ale-narocny-sport/, čekala bych mnohem mladší žáby, takže zároveň nikdy není pozdě!

Neregistrovaná/ý - Zuzaa

23. 3. 2016

Neregistrovaná/ý - Etell | 23. 1. 2016
Šortky a podprsenka nebo dres jsou na tohle cvičení nejlepší. Jinak to v ničem moc nejde.Potřebuješ dobře padnoucí prádlo, nic plandavého.Já na to mám oblečení od danhelwear a v ničem jiném necvičím.

Na tak na stránku www.danhelwear.com jsem narazila teda nedávno díky téhle diskuzi a musím říct, že mě moc zaujali věcičky z tama. Tak jsem si hned objednala na poledance novou podprsenku a legíny do fitka, které bezprostředně miluji. Mám doma nově tyč, tak přemýšlím, že na takové domácí cvičeníčko si koupím i kalhotky. Takže díky holky za skvělé doporučení !

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24. 1. 2016

Neregistrovaná/ý - Etell | 23. 1. 2016
Šortky a podprsenka nebo dres jsou na tohle cvičení nejlepší. Jinak to v ničem moc nejde.Potřebuješ dobře padnoucí prádlo, nic plandavého.Já na to mám oblečení od danhelwear a v ničem jiném necvičím.

Říkala jsem si, že se zeptám předcvičující kde si objednává to oblečení co nosí. Koukala jsem na ty stránky a vypadá to, že to má asi od nich díky za radu. Budu mít narozeniny, takže už vím čím si udělám radost.

Neregistrovaná/ý - Etell

23. 1. 2016

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 22. 1. 2016
Ahoj holky, v čem cvičíte pole dance? Teprve s tím začínám,ale už jsem zjistila že tričko a legíny nebo tepláky nejsou to pravé.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

22. 1. 2016

Ahoj holky, v čem cvičíte pole dance? Teprve s tím začínám,ale už jsem zjistila že tričko a legíny nebo tepláky nejsou to pravé.

Neregistrovaná/ý - Janka

23. 10. 2015

Jasny ze maji, podivej se na poledance-praha.cz a zjistis vic

Neregistrovaná/ý - Zlatka

11. 10. 2015

Neregistrovaná/ý - Silva88 | 9. 10. 2015
Ahoj holky, chci se zeptet v čem cvičíte poledance. Já mám kraťasy a upnuté tílko, ale občas(často) se mi stává, že se mi to schrnuje nebo krabatí a vadí mi to. Najít vhodnou podprdu je taky docela mazec. Ještě k tomu jsem spocená až za ušima, takže materiál taky nic moc. Chtěla bych něco, co mi bude sedět a bude se mi v tom dobře cvičit. Díky za typy

Zdravím, mrkni se na stránky danhelwear.com. Tam najdeš vše co potřebuješ. Jak podprsenky tak i oblečení nejen na poledance. Dá se v tom cvičit asi úplně všechno je to fajn oblečení, plní svoji funkci a ještě k tomu je to slušivé

Neregistrovaná/ý - Silva88

9. 10. 2015

Ahoj holky, chci se zeptet v čem cvičíte poledance. Já mám kraťasy a upnuté tílko, ale občas(často) se mi stává, že se mi to schrnuje nebo krabatí a vadí mi to. Najít vhodnou podprdu je taky docela mazec. Ještě k tomu jsem spocená až za ušima, takže materiál taky nic moc. Chtěla bych něco, co mi bude sedět a bude se mi v tom dobře cvičit. Díky za typy

Neregistrovaná/ý - Elenka98

6. 10. 2015

Neregistrovaná/ý - Janka | 17. 9. 2015
Tak to ti doporucim studi na ulici Křižíkova na Praze 8.. je to tam uzasny a každý i zacatecnik si tam najde sve místo..

A mají nejaky webovky?Nevim moc presne o jakem studiu to mluvis

Neregistrovaná/ý - Janka

17. 9. 2015

Tak to ti doporucim studi na ulici Křižíkova na Praze 8.. je to tam uzasny a každý i zacatecnik si tam najde sve místo..

Elenka98

17. 6. 2015

Ahoj, jsem v Praze nova a hledam dobre studio, jake by jste mi prosim doporucili, jsem uz v pokrocilych, takze to nemusi byt primo zacatecnici..

Pavlínka

30. 4. 2015

Jo dekuji. A kolik vas tak byva na hodinach? Ja když jsem se byla jednou podivat u nas ve skole na kroužek, skoro nikdo tam nebyla a nebo to zase v jiny dny bylo uplne plne..

Barboraa

25. 4. 2015

Pavlínka | 5. 4. 2015
Ahoj holky, jak dlouho uz tak na poledance chodite? Byla jsem na první hodine, zatím dobry, ale bojim se toho az me z toho bude bolet cely telo.:) ale clovek pro sebe musí predci něco delat.:)

S kamradkou chdpime na praze 8 do studia poledance, jde to dobře najit, a jsme tam moc spokojene, doporuciji to vsem mim kamaradkam.:)

Ahoj holky, jak dlouho uz tak na poledance chodite? Byla jsem na první hodine, zatím dobry, ale bojim se toho az me z toho bude bolet cely telo.:) ale clovek pro sebe musí predci něco delat.:)

Maruna10

24. 2. 2015

nevíte někdo jaký je rozdíl mezi poledance a Pole Fitness?

Tichavka

18. 1. 2014

Neregistrovaná/ý - Adriana K. | 16. 12. 2013
Ahoj.. taky bych to chtěla vyzkoušet, kam chodíte na poledance v Praze?=)

Jo já si myslím, že je to super! Já chodím do poletíme. Tady se můžeš podívat=) http://www.poledance-praha.cz/poledance/

Neregistrovaná/ý - Adriana K.

16. 12. 2013

Ahoj.. taky bych to chtěla vyzkoušet, kam chodíte na poledance v Praze?=)

simčaL

17. 11. 2013

to je to tak chytlavý? :D Kámoška z koleje na to teda taky chodí a chválí si to, ale když jsem viděla jak byla ze začátku pomodrákovaná tak se malinko bojím. Teď už teda žádný modřiny nemá, spíš se ji forumuje postava líp a líp..Já bych chtěla konečně se sebou něco začít dělat, ale bojím se tech začátků :D to už možná raději nějakou jógu, pilates něbo něco podobnýho.

Neregistrovaná/ý - Danie

11. 11. 2013

Je to skvělý způsob jak se zpevnit,udělat něco pro zdraví a hlavně si něco dokázat jsem na pole dance přímo závislá,vždy se těším jak malé děcko na další lekci

alfabetka

9. 11. 2013

slaninka | 25. 10. 2013
Děkuju holky, máte pravdu. Zase musím myslet, že všichni nejsou takoví puritánci jako moje rodiče. Dá se na to poletime jít jen zajít? Máte vyzkoušený ještě nějaky studio'? Děkuju za ten videonávod, asi se vyplatí začít u návodu a pak začít chodti na lekce, že? Nebo to není potřeba? Je to i dobrý na záda??

jééj neděkuj, musíme si pomáhat a radit :) videonávod je dobrej aby ti řeikil co čeho cca jdeš, ale naživo to je větší sranda. Ty jo to teď nevím, ale myslím, že když si tam zajdeš se zeptat atd tak Tě určitě nevyhodí a dají Ti info, které budeš chtít :) přece platí náš zákazník náš pán ne? :D teda tady to aspoň platí narozdíl od nějakých supermarketů :D

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Krkovice se sušenýma hříbkama

Krkovice se sušenýma hříbkama

7 hlasů
1h a 30min 882 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory s cuketou

21 hlasů
60min 361kJ 68 Kč

Jeden z mnoha receptů na zapečené brambory, tentokrát ...

Fenyklová polévka

11 hlasů
45min 779kJ 110 Kč

Zimní polévka z fenyklu s česnekem.

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete naladěni spíše pragmaticky a jen tak něco vás nerozhodí. Na vše budete koukat se specifickým nadhledem. Okolí vás možná bude obviňovat ze lhostejnosti, vy však víte, že s jistými věcmi se nemá cenu stresovat, neboť je neovlivn&iac...

Více