Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kam v Praze na poledance?

Hadatko 24. 02. 2014

Ahoj všichni, chci se zeptat jestli někdo nechodíte v Praze na pole dance? Chtěla bych začít, takže zjišťuji tipy na nějaké dobré cvičební studio s příjemnými lektory :-) A taky jaké z toho máte dojmy? Dá se to zvládnout i když nejsem nijak trénovaná? :-) Díky

Neregistrovaná/ý - Petra

23.10.2015

Tak jsme se tam mozna uz i potkali a nevime o tom =)

Neregistrovaná/ý - Nela

06.10.2015

Jo jo, ale my tam chodime uz par mesicu na letajici jogu, taky uzasnej pohyb

Neregistrovaná/ý - Petra

17.09.2015

Čaute, my zase s kamaradkou jsme objevili studio které nam doporucili kolegine z praze, je to poledance-praha.cz, znate to tam?

Neregistrovaná/ý - Sukulent | 15.12.2014
Dámy, když tady byla diskuze o poledance nevíte prosím o nějakém studiu – anebo jestli v tom studiu, co tady zmiňujete, kam chodíte, dělají nějaké soukromé lekce poledance, potřebovala bych totiž nějakou přípravu na vystoupení a soutěže a nevím moc, kam se obrátit, zdá se mi, že všude mají jen běžné lekce a já už zase začátečník fakt nejsem, takže to je pro mě asi celkem zbytečné... díky moc!

ahoj, já jsem byla na kurzu v pole heaven, sice to bylo pro začátečníky, ale mají kurzy i pro pokročilé http://poleheaven.cz/rs/pole-dance-a-pole-fitness/, dá se tam koupit i oblečení a nedávno jsou zahlídla, že měli i nějaký workshop

Neregistrovaná/ý - Sukulent

15.12.2014

Dámy, když tady byla diskuze o poledance nevíte prosím o nějakém studiu – anebo jestli v tom studiu, co tady zmiňujete, kam chodíte, dělají nějaké soukromé lekce poledance, potřebovala bych totiž nějakou přípravu na vystoupení a soutěže a nevím moc, kam se obrátit, zdá se mi, že všude mají jen běžné lekce a já už zase začátečník fakt nejsem, takže to je pro mě asi celkem zbytečné... díky moc!

Dorka

26.11.2014

Andreyko, taky chci jít twerkovat ♥ viděla jsem zatím jen nějaká videa atd., ale taky ještě nezkusila, jestli půjdeš poprvé můžem jít spolu, abych tam nebyla sama, jak kůl v plotě teda jestli jsi z Prahy??? já chodím do toho poletim, jak jsem psala, tam mají twerking taky, pokud jsi teda Praženda, tak mrkni sem http://poledance-praha.isportsystem.cz/ a kdyžtak mi dej vědět do zpráv, kdy vyrazíme

Ahoj holky, chci se zeptat jestli některá nechodíte na twerking? hrozně mě láká to zkusit, ale zase mám obavy, jaké to je, jestli to není moc velkej úlet na mě přece jenom ale Hadatko - jinak jak se ptáš na to pole dance tak na to chodím zas já a myslím, že se to zvládnout v pohodě, jako člověk musí chtít a snažit se, ale není to jenom pro "vyvolené" super sportovkyně nabušené nebo tak vyzkoušej to, zvlášť pokud tě to tak láká

Hadatko

17.03.2014

Dorka | 25.02.2014
Hele, já chodím sem na Křižíkovu http://www.poledance-praha.cz/kontakt/ a je to tam moc fajn, kdyžtak se koukni na stránky, tam máš i profily jednotlivých lektorů (i s fotkama ) pokud tě hodně zajímá, kdo tě bude učit a podle toho se taky můžeš orientovat držím palce, ať to jde

Super, díky moc kouknu na to a jak to ještě prosím vidíš s tou obtížností? Myslíš, že to normální holka, nijak moc trénavaná, může zvládnout teda?

Dorka

25.02.2014

Hele, já chodím sem na Křižíkovu http://www.poledance-praha.cz/kontakt/ a je to tam moc fajn, kdyžtak se koukni na stránky, tam máš i profily jednotlivých lektorů (i s fotkama ) pokud tě hodně zajímá, kdo tě bude učit a podle toho se taky můžeš orientovat držím palce, ať to jde

Adventní kalendář Bety.cz: Rozbalte si každý den soutěž o...

Pangasius s limetkovou salsou

Pangasius s limetkovou salsou

12 hlasů
35min 144 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřový paprikáš

17 hlasů
45min 496kJ 110 Kč

Maďarská specialita, která potěší váš žaludek i čich: ...

Dušené pikantní kotlety

8 hlasů
1h a 5min 788kJ 135 Kč

kotlety s česnekem a zázvorem

Poradny

Kdy skončit v práci, abych měla nárok na PPM?

Dobrý den,pokud to umožňuje Váš zdravotní stav, mohla byste místo ukončení pracovního poměru nast... Více

Jak se počítá podpora z ÚP po měsíci v novém práci?

Dobrý den,i když v novém zaměstnání nemáte odpracované celé čtvrtletí, výše podpory v nezaměstnan... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nevíte, kam dřív skočit, a je na vás vyvíjen stále větší tlak. Pomůže vám papír, pero a utříděné myšlenky. Sepíšete si do detailu i ty nejmenší úkoly a sestavíte harmonogram jejich plnění. Vám pak půjde v&sc...

Více