Diskuse na téma Sport ve dvou

02. 12. 2011 | Pohyb a sport

Ahoj holky, jaky sport byste mi doporucili, ktery se da provozovat ve dvou. Ja s pritelem, aby taky neco delal. Pokouseli jsme se o fitness, ale je ještě něco jiného. Protože když dojdu do tělocvičny, tak se to převážně dělí na ženy a muže.

miška4 29.03.2024

My chodíme s manželem běhat, koupili jsme si chytré hodinky a baví nás si to všechno měřit a plánovat trasy. Je to super :)

Hana 28.02.2024

Fakt? To je super. Určitě to někdy vyzkouším, když bude manžel dlouho v práci a budu chtít jít další den dopoledne.

Petra 25.02.2024

Ano normálně si 12 hodin před objednáš hlídání a ty jdeš cvičit do fitness a o dítě je kvalitně postaráno.

Petra 11.02.2024

Já chodím do fitness v Brně https://zone4you.cz/fitness/ a využívám i hlídání syna. Když jdu cvičit dopoledne, tak je to super služba.

Hana Petra 23.02.2024

To mají takové možnosti? To je naprosto super, někdy bych ráda šla cvičit dopoledne, ale kvůli malému nemohu.

Kde objednáváte oblečení na sport? Já objevila tuto značku a jsem naprosto nadšená https://dragonflybrand.com/cs-cz

Lindušenka Anettka1811 09.01.2023

Ahoj mám odtud pár kousků a jsem spoko

Anettka1811 Anettka1811 12.01.2023

Je to oblečení kvalitní? Nabídka se mi moc líbí

Lindušenka Anettka1811 16.01.2023

Co se mě týče tak s kvalitou oblečení jsem moc spokojená, žádný kousek odtud mě nikdy nezklamal

Anettka1811 Anettka1811 20.01.2023

Lindušenko moc děkuji. Objednala jsem si sportovní podprsenku a kraťásky už se moc těším až mi to dorazí

Lindušenka Anettka1811 24.01.2023

Tak držím palce ať jste spokojená jako já :)

Anettka1811 Anettka1811 05.02.2023

Objednávka mi přišla minulý týden. Velikost sedí tak jsem ráda a jinak jsem nadšená z materiálu. Podprsenka je moc pohodlná, kraťásky taky

Markéta 23.09.2021

Nemůžu si pomoct, ale nejlíp mi cvičení jde, když jdu sama. Dokonce jsem si i pořídila veslovací trenažer a na něm mě to chytlo opravdu hodně.

Petra 12.08.2019

A můžete mi poradit, které vitamíny je pro tělo potřeba doplnit? úplně se v tom tolik nevyznám, a trenéra si dovolit nemohu, tak se snažím sama...

Petra 09.08.2019

Prosím je tu nějaký sportovec, který by mi mohl poradit, jak zvýšit svoji sportovní výkonnost zdravě a kvalitě?

Paja 01.09.2016

Chodíme s přítelem spolu do fitka na kruháče, on jeste k tomu do fitka na stroje a já do solárka :)). mrkni http://www.hammerstrength.cz/nabidka-sluzeb mají treba i bosu, coz me taky docela baví.

dada Paja 05.09.2016

Vidíš, neco takového by nás oba asi taky bavilo. Jak dlouho takový kruháč trvá, hodinu?

Paja dada 06.09.2016

Podívej se sama. mají v menu kruhový trenink a tam vsechno o nem...jak probíhá , kolik stojí a tak. Mají vnitrní a venkovni. Treba se potkáme

Kacenka92 23.02.2016

Ahoj, s přítelem spolu děláme skoro všechny sporty. Nejraději ale hrajeme tenis *4*. Nejraději v kryté hale, kde je jen jeden kurt, nikdo jiný než vy tam není... *6*

Kacka 26.08.2015

Ahojky my jsme ted s pritelem meli nejakou mensi krizi ve vztahu a tak jsme se domluvili ze spolu budeme chodit behat at si najdeme spolecny zajem :) a jak nam to pekne slape-teda bezi :) kdyz je osklive chodime do zone4you jinak chodime ven behat :)

anastaziaa 21.05.2015

Ahoj, no a vy jste ten Cannondale kupovali přímo na těhle stránkách? Jaké to je, kupovat kolo přes internet:-)? Nevím, asi jsem stará škola, ale vždycky jsem si myslela, že taková velká věc se kupuje jenom v normálním obchodě..:-) Hlavně si nějak neumím představit tu pošťačku, jak mi na dobírku předává kolo:-)

MichalkaLea anastaziaa 24.05.2015

Ahoj, ano, přímo na Bikegallery. Jsou tam moc fajn, když jim napíšeš, co od toho kola očekáváš, jak moc plánuješ jezdit, v jakém terénu, jaký na to máš rozpočet atd, tak ti doporučí kolo, které ti bude vyhovovat. A posílají přes DPD myslím:-) Já jsem z toho byla taky nejdřív taková nesvá, že si na to kolo před tím, než se rozhodneme, jestli ano nebo ne, nebudu moct sáhnout, ale byli vážně moc ochotní a kolo je super:-)

MirkaSpackova 19.05.2015

Ahoj, ja mam Focus, model Whistler, manzel rikal, ze je tam nejaka dobra prehazovacka, snad Deore? Jezdi se na nem uzasne, ale mam ho asi jen mesic a pul, takze se nestihly projevit zadne nedostatky. Ale na takove rekreacni svezeni zatim super!

Daph 11.05.2015

Běhání může bát skvělé. XD

anastaziaa 10.05.2015

Ahoj holky, já bych taky viděla kolo jako ideální sport pro dva..u nás teda už pro tři, i když dcerka bude zatím pouze v sedačce:-) Spíš bych se chtěla zeptat, jestli byste mi nedoporučily nějakou osvědčenou značku kola, protože přítel kolo má, ale já už mám takový pološrot, takže si potřebuju koupit nové, rozpočet mám 20 tisíc a chci něco, s čím projedu cyklostezky, silnice i lesní cesty, občas nějaký potok..:-) Předem děkuji za radu:-)

MichalkaLea anastaziaa 20.05.2015

Ahoj, mně loni přítel pořídil tento Cannondale: bikegallery.cz/cannondale-trail-sl-3-womens-2014 a od té doby tuhle značku doporučuju snad všem kamarádkám, co si chtějí koupit nové kolo:-) A jezdím zhruba tak, jak ty popisuješ, prostě chvilku po asfaltu, chvilku lesem, občas i nějaký brod na zpestření:-) Sice je to cenově trošku výš než je Tvůj rozpočet, ale my za něj před rokem dávali kolem třiceti tisíc a teď jsem ho našla na necelých 23, což je pecka!

Agáta 18.03.2015

Já doporučuju jízdu na kole. S přítelem vyrážíme pravidelně každý víkend a myslím že nás to oba docela baví :-)

zuzka Agáta 19.03.2015

a jak jste na tom vykonostne? my chceme s pritelem taky zacit jezdit, ale nemuzeme se nejak tak domluvit na nejakem rozumnem okruhu, jake vzdalenosti jsou pro zacatek a nas oba idealni?

Agáta zuzka 24.03.2015

No, já myslim že do začátku ti těch 25 km denně stačí, více jedině když se cítíš. Zkus se poradit s prodejci v giantbrno.cz, mě tam do začátku půčili i kolo na zkoušku zdarma a poradili co a jak......


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat