Diskuse na téma Sport, kterým vládnu

Sportujete? A jaký sport je pro vás ten nej, který umíte nejlépe? A na co byste naopak "nikdy nevlezla" (kolo, brusle, lyže....)? Pochlubte se ostatním :)

Tana 21.03.2024

Já jsem začala chodit běhat a fakt mě to chytlo. Hodně mě motivují chytré hodinky, které jsem dostala (kdo by sháněl fakt dobré, tak doporučuji Carneo), protože si vždycky všechno měřím a ukládám. Začala jsem pozvolna a teď už v pohodě uběhnu i 10km :) je to krásný pocit svobody a klidu když běžím a vždycky doběhnu domů nabitá energií :)

Klarkab 20.12.2023

Ahoj, chodíte někdo na bosu a hiit? Nevím, jestli mám začít rovnou takto nebo něčím klidnějším, nejsem zvykla cvičit.

lenuleprusova Klarkab 20.12.2023

Nevím odkud jsi, já z brna chodím do zonka na hiit už nějaký ten pátek :) https://zone4you.cz/salove-lekce/

Klarkab Klarkab 21.12.2023

Jsem kousek od Břeclavi, v Zonku jsem byla s bývalou kolegyní, když jsem ještě pracovala v Brně, hezky se tam cvičilo. Ale byla jsem jen na strojích.

Ella 31.03.2023

Ahoj holky, prosím o pomoc, radu a zkušenosti. Začala jsem po delší době zase cvičit. Je to super, cítím se skvěle... Jenže mám problém. Ozvaly se klouby. Myslím, že by bylo vhodné jim dopřát nějakou výživu. Máte prosím s nějakou zkušenosti?

Klára Cachová Ella 06.05.2023

Alavis, za mě topka :-)

LouKoutna 30.12.2022

Dobrý den moc mě nadchly sálové lekce v tomto fitness v Brně https://zone4you.cz/salove-lekce/ Někdo zkušenost?

Anettka1811 LouKoutna 08.01.2023

Chodím od loňska do tohoto fitness clubu a jsem maximálně spokojená

LouKoutna LouKoutna 11.01.2023

Já jsem unešená z fotek co mají na stránkách a těch lekcí je tolik že jsem snad takovou nabídku nikde jinde neviděla. Chodíte na nějaké ty lekce?

BeataNos 18.12.2022

Dragonfly značka mě zaujala hned na první pohled, mají super kousky a líbí se mi jak je v eshopu oblečení rozdělené podle aktivity. Mám odtud spoustu super kousků, na cvičení nenosím nic jiného

LouKoutna 03.08.2022

Kleopatro s čím odtud máte konkrétně zkušenost?

KleopatraM LouKoutna 26.09.2022

Mám toho víc.. teď mi přišly třeba dvě podprsenky odtud a jsou bezvadný. Jinak mám legíny ty moc ráda nosím, jsou strašně pohodlný

LouKoutna LouKoutna 30.09.2022

Kleopatro objednala jsem si tu dvě podprsenky, už mám doma a spokojenost

KleopatraM LouKoutna 02.10.2022

Jo jo taky jsem se sportovníma podprsenkama odtud moc spokojená. Hezky drží prsa, určitě si přiobjednám ještě nějaký

LouKoutna LouKoutna 04.12.2022

Dívala jsem se že mají i pánské šortky tak už je máme taky doma, můj chlap je nadšenej

LouKoutna 28.07.2022

Máte zkušenost s oblečením odtud? https://cs.dragonflybrand.com/ Potřebuji něco na pilates at se mi dobře cvičí

KleopatraM LouKoutna 31.07.2022

Dobrý den s dragonfly mám já osobně moc dobrou zkušenost

Pavla 01.03.2022

Baby, vy co sportujete, tak jaká máte sluchátka ?

Markéta 23.02.2022

Máte zkušenost s doplňky, co jsou určené na podporu růstu svalů nebo alespoň na její udržení ?

Andrejka 23.09.2021

Mohla bych se zeptat jestli doma máte běžecký pás, že by jste mi doporučili značku ?

Evča Andrejka 10.12.2021

Jestli chceš kvalitu, tak doporučuju BH Fitness :) dost velký výběr mají na fitham, tak zkus kouknout.

Gabriela Andrejka 17.01.2022

I trinfit je dobrá značka. Mám přímo tady tento model a jsem spokojená https://www.fitham.cz/trinfit-gara-t500i-elite. Dá se na něm nastavit spoustu věcí, takže máš přehled, jak dlouhý úsek si uběhla, za jak dlouho, kolik si spálila apod.

Nikča Andrejka 28.04.2022

Těch značek je hodně a kdo má kvalitní stroje, tak je Trinfit. Mám jejich pás a veslovací trenažer a velká spokojenost.

Lucie 01.05.2019

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti se zvyšováním sportovní výkonnosti? jak na to?

Jitula Lucie 03.05.2019

Já trénuji už několik let, také jsem zůstala na místě, trenérka mi pak sehnala orthomol sport, a zase jsem šla nahoru, tak se po tom podívejte.

Lucie Jitula 05.05.2019

Kde bych to mohla koupit? a musí se to konzultovat s doktorem?

Jitula Lucie 06.05.2019

Nemusíte nic konzultovat, není to na předpis, já jsem si ho objednala z eshopu lékárny https://www.benu.cz/orthomol-sport-30-lahvicek-tob-30-tbl-30?aw=1&gclid=Cj0KCQjwtr_mBRDeARIsALfBZA4XkTGrH_5o5ULxSsz3QguliKpy9pHZWpfu5BI-u6tHJAH99_B4mKEaAu0tEALw_wcB, opravdu mi to hodně pomohl se zase posunout o kousek dál.

kattkaa 10.07.2018

Já mám ráda chůzi.. svižnou.

lendaben 10.07.2018

Já začala tento měsíc jezdit do práce na kole a je to paráda... kolo jsem vždyy milovala, takže to byl takový návrat do dětství a mládí :)

Beata 09.07.2018

nejlepší sport ve dvou je ranní běhání a pak společná sprcha :) jen pozor na kolená a bolavé klouby

Patricie 24.04.2016

Ahoj Holky, nevím kde najít správnou diskuzi a tak to píšu sem. Ráda bych si koupila skládací kolo na dojíždění po městě a aby bylo lehké na složení a nošení. Máte tip kde nějaké seženu, nebo kde mají dobrý výběr a dobře mi poradí?

Patricie Patricie 01.05.2016

Ahoj určitě zkus www.cyklospeciality.cz mají tam široký výběr kol a umí i poradit. Už sem tam víckrát kupovala kolo. Pro sebe i pro děti a byla sem moc spokojená.

felicie Patricie 01.06.2016

Ahoj byla jsi přímo na prodejně? Zajímalo by mě jaký mají výběr kol pro dospělé, plánujeme si tam jít vybrat kola na dovolenou

Kika felicie 01.06.2016

Ahoj já má z cyklospecialit kolo už dlouho a sem nanejvýš spokojená, mají tak skvělý servis. Navštěvuju pravidelně =D

Michal Kika 01.06.2016

Ahoj jestli cyklospeciality znáš tak mi pověs jak jsou na tom s příslušenstvím a doplňkovým prodejem?

Kika Michal 26.06.2016

Mají super výběr, koukni na tenhle odkaz http://www.cyklospeciality.cz/doplnky/

Niky Kika 29.06.2016

Ahoj a jak jsou na tom s výběrem skládacích kol? moc by se mi nějaké hodilo.

Ája Niky 01.07.2016

Ahoj nejlíp uděláš když se do cyklospecialit zajdeš podívat. POdle mě je výběr široký. A mají dobré ceny. Jáá chodím jenom tam

Lída 16.09.2015

já chodím do nejraděj do fitka...součástí je i welnesko, tak zároven regeneruju. Kdyby chtěl někdo dobre v Brne doporučit, tak je to zone4you, jsou tam fajn lidi a to prostredí je hezký

Barbucha26 25.08.2015

V Praze doporučuju www.samuispa.cz Rozhodně navštivte, pokud si chcete užít kvalitní servis. Navic na Prahu dobré ceny a taky to tam je fakt super, hodně jsem si to tam oblíbil, chodím 1x týdně.

Daniel 18.08.2015

Zdravím kam byste mi doporučili zajít na masaž či saunu? Dost sportuju a hodila by se mi i nějaka regenerace tak hledám nějaké welnes centrum v Praze. Díky :)

Kajolla 18.05.2015

mám ráda plavání, jogu,in-line zimní sporty lyže, snowboard

Karo 31.08.2014

U mě to byla od dětství cyklistika, pak mi bratr koupil brusle. Když mám možnost jdu bruslit. Nyní nejnovější mám ale přítele, který preferuje cyklistiku před bruslením, takk jsem se už dívala na nějaká kola s nejlepšími cenami jsou na tom asi nejlevnejsi-kola.cz. Dívala jsem se na některé značky a zaujala mě tedy značka Author. Máte s nimi někdo zkušenosti? Jak říkám, nejsem velký odborník na kole: D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat