Diskuse na téma Nej tarif

Pro ty co stále řeší dilema s tarifem, kde by výhodně volali a zároveň nemuseli platit hodně peněz za internet mám tip. Kupte si simku na www.mobil.cz, stačí si měsíčně dobít za 200 Kč a máte internet zadarmo. :)

Kosi 16.06.2015

Určitě mobil.cz, mají navíc vyhodu že si k nim zadara mužete nechat převest svoje stávající číslo. Ten interet v mobilu je perfektni protože i když vyčerpaš data tak ti net nezastaví jen ti ho zpomalí což myslím není zas tak běžné :)

Bety-tyna 11.06.2015

no jinde to ale není za 200 ale za 300…a takhle se to pořád vyplatí protože když potřebuje bejt někdo pořád online tak levněji to nesežene kdyby si platil zvlášť data

Gabs 08.06.2015

Ahoj. Myslím, že internet v mobilu je fajn ale zdarma ? ten je započítán v minutách proto stojí volání 1,90.Já volám za 199 a mám 200 minut a 20 sms, kus mi výjde 0.86 kč, využiji vlastně vše, net nepotřebuji ale dokoupit se data dají. syn má za 119,- 100 min a 10 sms. co nevyužijem se nám převede.. jsme spokojeni.

lenna 07.06.2015

já taky internet v mobilu používám vlastně jenom když potřebuju narychlo najít třeba spoj na bus nebo tak jinak jsem na wifině takže bych určitě nevyužila nějakej tarif kde bych platila tři stovky za net…ten mobil.cz se mi líbí že se nemusím vázat a ten internet bych měla vždycky k dispozici zadarmo..ještě se poptám bráchy co tomu rozumí a asi bych do toho šla...

Pavel 27.05.2015

Dobrý den já jsem student a používám simkartu od mobil.cz. Nemužu si naříkat a v zásadě jsem spokojen, volaní 2,20 sms 1,90. Intertnet mam na 90% wifi a když potřebuju něco rychle najit tak ten jejich mi bohatě stačí, jasny není to na koukaní videa ale tak to si projedu právě na te wifi….

Christine 25.05.2015

Jasně, mají, kdyžtak mrkni sem:-) http://www.fayn.cz/tarify/prehled-tarifu/

lusy 25.05.2015

Ahoj, no a kdybysme u nich měli ten VoIP, tak se u nich dá zařídit i klasický mobilní tarif?

Christine 24.05.2015

Ahoj, my VoIP využíváme u fayn.cz a vážně se tím ušetří docela dost.

lusy 22.05.2015

Právě že to není stejné. Mně to přítel vysvětloval tak, že přes ten VoIP volá přes mobil nebo tablet a má k tomu normálně telefonní číslo, takže vlastně ani ten volaný nepozná, že to není klasický hovor. A on volá hodně, i na mobily, i na pevné linky, tak by se to asi vyplatilo, akorát nevím, přes koho to zařídit...

ala3 21.05.2015

Volani pres internet a jeste placene? Proc nevola pritel pres Skype? Vzdyt to ma uplne zadarmo.

lusy 21.05.2015

Ahoj holky, a nemáte někdo zkušenosti s voláním přes internet (VoIP)? Přítel teď rozjíždí podnikání a dal mi za úkol zjistit nějakého spolehlivého operátora, u kterého by tuhle službu mohl využívat. Prý se na tom dost ušetří...

Dita 08.05.2015

Od nich mám simku! A super podle mě to mají pro ty co potřebujou stále přístup k internetu nejvýhodnější aspoň já si určitě nemůžu stěžovat


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat