Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Volný čas s dětmi

Redakce Bety.cz 24. 02. 2010

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

11. 3. 2010

Mirek | 3. 3. 2010
Minulý rok jsme o víkendu sjížděli poprvé Sázavu a měli jsme s sebou dvě děti. Té mladší bylo 5 let a ačkoliv vodácký víkend se vydařil, v určitých částech peřejí jsem měl obavy. Samozřejmě, že záleží na vodáckých zkušenostech rodičů, ale stát se může cokoliv, například náraz nezkušeného a velkého raftu, kámen pod hladinou ... Jaké máte zkušenosti s věkem dětí a vodáctvím? .. mimochodem, tento rok jedeme znovu!

Mirku já myslím, že nejdůležitější je mít sebou něhoho na koho se člověk může spolehnou. nejet vodu sám ..... někoho, kdo chytí převrženou loď (nebo dítě) kdo nabídne suché oblečení či jídlo, kdo pofouká bolísty a hlavně ti dodává odvahu... pak je voda ,,sranda,, a já to štěstí v loni měla! P.S když jsem slavila čtyřicítku - nikdy mě nenapadlo, že to dám

Mirek

4. 3. 2010

Neregistrovaná/ý - Jirka | 3. 3. 2010
Ja jel se detmi (2+5) Vltavu na raftu a bylo to super, chce to neblaznit a jezy nechat deti prejit suchou nohou...

Tak to musím s tebou souhlasit, že rafty patří k těm bezpečnějším plavidlům na vodě a hlavně pro rodiny s dětmi doporučuji. Děti tam mají i víc místa a převrátit raft jen tak nejde..

Neregistrovaná/ý - Jirka

3. 3. 2010

Mirek | 3. 3. 2010
Minulý rok jsme o víkendu sjížděli poprvé Sázavu a měli jsme s sebou dvě děti. Té mladší bylo 5 let a ačkoliv vodácký víkend se vydařil, v určitých částech peřejí jsem měl obavy. Samozřejmě, že záleží na vodáckých zkušenostech rodičů, ale stát se může cokoliv, například náraz nezkušeného a velkého raftu, kámen pod hladinou ... Jaké máte zkušenosti s věkem dětí a vodáctvím? .. mimochodem, tento rok jedeme znovu!

Ja jel se detmi (2+5) Vltavu na raftu a bylo to super, chce to neblaznit a jezy nechat deti prejit suchou nohou...

Mirek

3. 3. 2010

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Pikantní kotlety

Pikantní kotlety

12 hlasů
60min 661 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pražmy na tymiánu

8 hlasů
50min 455kJ 177 Kč

Pražmy pečené s bylinkami.

Sváteční asijská kuřecí polévka

10 hlasů
50min 367kJ 95 Kč

Domácí vývar s masovými knedlíčky.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více