Diskuse na téma Volný čas s dětmi

Volný čas s dětmi. Tipy, kam zajít s dětmi, dovolená s dětmi, vyrábění, jak zabavit hyperaktivní dítě.

Mirek 03.03.2010

Minulý rok jsme o víkendu sjížděli poprvé Sázavu a měli jsme s sebou dvě děti. Té mladší bylo 5 let a ačkoliv vodácký víkend se vydařil, v určitých částech peřejí jsem měl obavy. Samozřejmě, že záleží na vodáckých zkušenostech rodičů, ale stát se může cokoliv, například náraz nezkušeného a velkého raftu, kámen pod hladinou ... Jaké máte zkušenosti s věkem dětí a vodáctvím? *1* .. mimochodem, tento rok jedeme znovu!

Jirka Mirek 03.03.2010

Ja jel se detmi (2+5) Vltavu na raftu a bylo to super, chce to neblaznit a jezy nechat deti prejit suchou nohou...:-)

Mirek Jirka 04.03.2010

Tak to musím s tebou souhlasit, že rafty patří k těm bezpečnějším plavidlům na vodě a hlavně pro rodiny s dětmi doporučuji. Děti tam mají i víc místa a převrátit raft jen tak nejde..

Zuzka Mirek 11.03.2010

Mirku já myslím, že nejdůležitější je mít sebou něhoho na koho se člověk může spolehnou. nejet vodu sám ..... někoho, kdo chytí převrženou loď (nebo dítě) kdo nabídne suché oblečení či jídlo, kdo pofouká bolísty a hlavně ti dodává odvahu... pak je voda ,,sranda,, *3* a já to štěstí v loni měla! P.S když jsem slavila čtyřicítku - nikdy mě nenapadlo, že to dám XD


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat