Diskuse na téma Bolesti hlavy

Dobrý den, mám doma půlroční holčičku a už asi tři měsíce mě zhruba jednou za dva týdny přepadne hrozná bolest hlavy, někdy i migréna, kdy zvracím, jen ležím a péče o malou mi dělá hrozné potíže. Nechci se ládovat prášky, protože ještě kojím, takže docela trpím. Moje maminka mi tvrdí, že je to určitě z toho, jak malou pořád nosím a tahám (sama jsem hodně drobná). Nějaká kolegyně jí pro mě doporučila přístroj Cellion, že prý hrozně rychle ulevuje od bolesti, ale já jsem o něm nikdy neslyšela. Nemáte s ním prosím někdo zkušenosti? Děkuji, Alča

Maruna10 07.11.2015

Já mám s Ataralginem velmi dobré zkušenosti, můžu doporučit.

Simča Maruna10 13.11.2015

Jako jeden z mála léků od bolesti mi Ataralgin nevadí na žaludek.

Niccol 21.10.2015

za mne na bolest hlavy funguje Ataralgin. Ibalgin neberu dělá mi hodně zle na žaludek.

Denisa Niccol 23.10.2015

A Nikčo Ataralgin nenělá zle žaludku? Já totiž léky od bolesti beru minimálně, tak moc se neorientuju. V poslední době mě ale hlava bolívá dost, tak už jsem přemýšlela než se trápit co si vzít.

Niccol Denisa 25.10.2015

Ataralgin mi vyhovuje, je tam relativně malé množství Paracetamolu, který nedráždí tolik žaludek jako látky v jiných lécích od bolesti, posílen kofeinem a guaifenesinem.

Denisa Niccol 25.10.2015

aha, tak to jsem nikdy nezkoumala, každopádně díky za radu zkusím to.

StankaHoy Niccol 16.11.2015

souhlas jednuu dobu jsem Ataralgin brala téměř pořád a nikdy mi nebylo po něm zle, je fajn, že např. u křní páteře řeší i příčinu, nikoli jen důsledek.

vera 09.06.2015

dobry den myslim ze ve vasem pripade by ta migrena mohla byt i z duvodu unavy. doplnujte horcik pravidelne...nehlede na to ze kojici maji zvysenou potrebu horciku. http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/.

Deborah 28.05.2015

Zdravím, tak to jste našla dobře, já ho právě na stránkách okamzitauleva kupovala. Myslím, že jsou snad jediní prodejci v České Republice. Tak ať Vám pomůže! Mějte se!

Deborah 26.05.2015

Ahoj, já Cellion kupovala na Vánoce mamince, dělá totiž zdravotní sestřičku a z toho zvedání pacientů trpí hrozně na bolesti zad. Byla jsem fakt zvědavá, jestli mámě aspoň trošku uleví a byly jsme obě příjemně překvapené, vážně zabírá a působí strašně rychle. Funguje tak, že do místa bolesti pouští slabé elektrické impulzy. Za nás super, můžu jenom doporučit.

ala3 Deborah 27.05.2015

Dobrý den, a kde jste ho prosím sháněla? Já našla jenom jediné stránky okamzitauleva.cz, kde Cellion nabízejí. Dá se třeba koupit i v nějaké kamenné prodejně v Praze nebo Brně? Předem děkuji a hezký den!

Katie 23.05.2015

Ahoj, no to ma mama asi pravdu, ze to mas z male. Zkus ji uz nechavat v postylce nebo na nejake hraci dece, at si hraje sama a ty se aspon neznicis, vim, ze znama porad zvedala a chovala syna, az z toho ma vyhrezly plotynky a ted se boji mit druhe. A jak ma vlastne ten pristroj pusobit?

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

43 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat