Diskuse na téma máte rolety?

26. 05. 2015 | Prosím o radu

Dali jste si někdo dom rolety před okna?

Monika 29.09.2015

Leni, vypadá to na okně fakt dobře. A ty závěsy jsou taky perfekt, mám z nich opravdu radost. :)

Silva 30.09.2015

Já bych taky potřebovala asi nějak vyřešit, že mi pálí slunce do oken. Ty stínění neudělají moc velkou tmu nebo jak?

Dana 01.10.2015

Silvi neudělají právě tmu, protože jsou průhledné, jen zabrání sluníčku, aby tolik nepálilo do pokoje. :) Je to právě super, lepší než žaluzie, ty jsem měla a udělaly docela šero v pokoji a to se mi nelíbilo. :)

Zuza 15.10.2015

Vlastně úplně všechno. Rolety, alarm, topení, rekuperaci mrkni na ty stránky chytrainstalace.cz a kdyžtak jim napiš nebo zavolej. Oni ti všechno vysvětlí, proberou s tebou a udělají třeba návrh pokud budeš chtít :)

Milada 20.10.2015

Wow to je teda mazec. Asi si zjistím u nich cenu, asi budeme totiž stavět příští rok, tak abych měla rozšířené obzory :)

Vlaďka 05.01.2016

Mám rolety nové od podzimu a taky jsem si nechávala udělat i pohon. A zatím jsem spokojená neskutečně, jaké je to pohodlí.

Laugher 28.02.2017

Lepší jsou žaluzie

ElaKrej 26.11.2018

Bohužel ano a je to peklo.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

194 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:56
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:01
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat