Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Jana

27.09.2018

Neregistrovaná/ý - Bety | 24.09.2018
Je na stránkách nějaký formulář k objednání nebo jste se do Aesthevita objednávaly nějak telefonicky?

Já jsem se objednávala teda telefonicky, ale je možnost tam i napsat

Neregistrovaná/ý - Hrubá

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - Týna | 20.09.2018
Nějaké věci z tohoto obchodu doma mám a jsou bezva.. Je to už dýl co jsem tady objednávala ale nábytek je stále ve skvělém stavu, za sebe můžu určitě doporučit

Děkuju... a nevíte jak je to s montáží nábytku včetně výnosů?

Neregistrovaná/ý - Bety

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 20.09.2018
Ano ano přesně tuto.. doporučuji objednat se na konzultaci a uděláte si obrázek sama. Mě už na té velmi zaujal plastik který mi pak i dělal plastiku

Je na stránkách nějaký formulář k objednání nebo jste se do Aesthevita objednávaly nějak telefonicky?

Neregistrovaná/ý - Týna

20.09.2018

Neregistrovaná/ý - Hrubá | 29.08.2018
Švagrová bude mít kulatiny a chce novou koupelnovou sestavu.. Líbí se mi jaké mají na sedačkynábytek, máte něco odtud?

Nějaké věci z tohoto obchodu doma mám a jsou bezva.. Je to už dýl co jsem tady objednávala ale nábytek je stále ve skvělém stavu, za sebe můžu určitě doporučit

Neregistrovaná/ý - Jana

20.09.2018

Neregistrovaná/ý - Verča | 29.08.2018
Máte na mysli tuto kliniku? https://www.aesthevita.cz/

Ano ano přesně tuto.. doporučuji objednat se na konzultaci a uděláte si obrázek sama. Mě už na té velmi zaujal plastik který mi pak i dělal plastiku

Neregistrovaná/ý - Jana

20.09.2018

Neregistrovaná/ý - Jana

20.09.2018

Neregistrovaná/ý - Radmila

13.09.2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 06.09.2018
Doporučíte mi dobrého plastika v Brně?

Anetko za sebe můžu doporučit pana doktora Justana. Po zkušenosti kterou sním mám, bych se nikomu jinému než jemu nesvěřila, je výborný!

Neregistrovaná/ý - Anet

06.09.2018

Doporučíte mi dobrého plastika v Brně?

Neregistrovaná/ý - Hrubá

29.08.2018

Švagrová bude mít kulatiny a chce novou koupelnovou sestavu.. Líbí se mi jaké mají na sedačkynábytek, máte něco odtud?

Neregistrovaná/ý - Verča

29.08.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 27.08.2018
Verčo liposukce kolen se normálně dělá, já můžu doporučit aesthevita v Praze mám s tou klinikou moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Jana

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Verča | 23.08.2018
Dělá se i liposukce kolen?.. Mám je hrozně tlustý a velký a líbilo by se mi je upravit, doma jsem často terčem posměšků že mám nohy horší jako fotbalista a už bych tomu ráda udělala tečku a cítila se líp

Verčo liposukce kolen se normálně dělá, já můžu doporučit aesthevita v Praze mám s tou klinikou moc dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Hanka

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Karolína | 21.08.2018
Mám na mysli tuto firmu https://www.kruzik.cz/

Velký dík,... můžu se zeptat vy od nich máte také vchodové dveře nebo ste si nechávala něco jiného?

Neregistrovaná/ý - Gábina

27.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ajka | 21.08.2018
Jj já jsem byla v Effect Clinic, klinika se mi líbila taky, cítila jsem se velmi příjemě

Aha tak děkuji mockrát, a jinak tu liposukci vám dělá pan doktor pod narkozou nebo ne?

Neregistrovaná/ý - Verča

23.08.2018

Dělá se i liposukce kolen?.. Mám je hrozně tlustý a velký a líbilo by se mi je upravit, doma jsem často terčem posměšků že mám nohy horší jako fotbalista a už bych tomu ráda udělala tečku a cítila se líp

Neregistrovaná/ý - Karolína

21.08.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 06.08.2018
Můžete poslat nějaký odkaz na tu firmu?

Mám na mysli tuto firmu https://www.kruzik.cz/

Neregistrovaná/ý - Ajka

21.08.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 14.08.2018
Mockrát děkuji.. a na které té klinice jste tento zákrok podstoupila, na stránkách jsem se dívala že jsou v kontaktech dvě

Jj já jsem byla v Effect Clinic, klinika se mi líbila taky, cítila jsem se velmi příjemě

Neregistrovaná/ý - Gábina

14.08.2018

Neregistrovaná/ý - Ajka | 12.08.2018
Co vím já tak zkušenosti určitě má a co mám sním osobně zkušenost tak je i velmi šikovný a hlavně profesionál

Mockrát děkuji.. a na které té klinice jste tento zákrok podstoupila, na stránkách jsem se dívala že jsou v kontaktech dvě

Neregistrovaná/ý - Ajka

12.08.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 06.08.2018
Tip určitě ocením, děkuji moc... a ten pán má tedy hodně zkušeností?

Co vím já tak zkušenosti určitě má a co mám sním osobně zkušenost tak je i velmi šikovný a hlavně profesionál

Neregistrovaná/ý - Hanka

06.08.2018

Neregistrovaná/ý - Karolína | 24.07.2018
Zdravím,já mám vynikající zušenost s Kružíkem

Můžete poslat nějaký odkaz na tu firmu?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Zeleninová polévka

Zeleninová polévka

11 hlasů
30min 166 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rybí porce s pikantním kořením

13 hlasů
40min 720kJ 370 Kč

Oběd připravený během několika minut.

Čočková polévka s pečenými kaštany

2 hlasy
1h a 35min 526kJ 99 Kč

Podzimní polévka pro zahřátí. Pečené kaštany dodají polév...

Poradny

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Chci bydlet sama s dětmi, dostanu příspěvek na bydlení?

Dbrý den, Karolíno,na příspěvek na bydlení má nárok vlastník či nájemce bytu/domu, ve kterém má t... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více