Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Avril 30.07.2016

Ja koupila sestre penezenku a hodinky na tomelis.cz :)

market 29.07.2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

market 29.07.2016

a to je nějaký obchoďák ten freeport, nebo co to přesně je? Pochopila jsem správně že tam mají oblečení?

gábi 29.07.2016

též to řeším, tak že dceru vezmu na nákupy a vybere si oblečení co chce a líbí se jí, freeport je fajn tip .)

Nina 28.07.2016

Holky rád bych koupila mamince ovocnou kytici, nevíte kde se dá sehnat?

Áda Nina 28.07.2016

Skvělé kytice prodávají na www.frutiko.cz

malorca Áda 29.07.2016

To je moc dobrý tip, a nevíš mají někde i kamenou prodejnu? ráda bych si je prohlédla jak vypadají ve skutečosti.

petka 28.07.2016

vezmi ji třeba do freeportu, ať si sama vybere co se jí líbí, takhle to děláme se ségou a spokojenost je navšech stranách :)

Lindik 25.07.2016

Vždycky kupuju ségře parfém https://www.ageo.cz/kategorie/damske-vune#f&page=1&pageSize=30&sort=countsales

Linda 17.07.2016

ja kupuju segre zasadne sperky :) dobry vyber a ceny maji na tomelis.cz, tak mrkni :)

Mirka 13.07.2016

ja sve sestre teda vzdycky koupim nejaky sperk, protoze ten nikdy neurazi a vzdycky se hodi :) minuly rok dostala nahrdelnik a nausnice ze stejne kolekce z brosway a nosi to pri jakekoliv prilezitosti,takze letos to vidim podobne :D

Pavla 13.07.2016

My si dáváme se sestrou většinou praktické dárky. Nikdy nezůstane u parfému nebo tak. Posledně jsem jí koupila originální dárek a sice žehličku na pleť. Dost jsem ji potěšila. Byla v akci na netu www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave. Chválí si ji a je ráda, že ji má. Sama by na takový dárek asi nepřišla.

Andrea Pavla 27.07.2016

Dívám se na ni a myslím, že je to věc, kterou zajisté ocení! Samotnou by mě to nenapadlo! Nejspíš koupím i pro sebe! Díky za tip a jdeme žehlit zub času!

EVita 29.06.2016

Holky jaký máte nízor na takové ty ovocné kytice z Frutika?

Eli 23.06.2016

Z těch co nakupujete na parfums, nevíte jestli prodávají nějaký dárkový poukázky?? Chtěla bych to dát kámošce jako dárek

Věrka 20.06.2016

Na moji sestru nejvíc zabírají různé přípravky na vlasy. Podívej se na luxusnivlasy.cz mají tam krásné dárkové sady a myslím si, že tím rozhodně nic nezkazíš

Kvetuska99 19.06.2016

Co třeba dát jí něco pro zdraví? Třeba tablety se silymarinem. Pročistí játra a tím se zlepší celková kondice a například i pleť. A když by to přehnala při slavení s alkoholem tak je to uplně to nejlepší :)

andy 17.06.2016

já jsem ségru vzala do freeportu ať si sama něco vybere, je to lepší než aby pak byla nespokojená s dárkem :)

nala andy 23.06.2016

A co je to ten freeport? To vůbec neznám... :-O

andy nala 25.06.2016

je to takové obchodní centrum, kde je neskutečný výběr značek, mkrni na freeport.cz, vždycky si hlídám i různé akce ;-)

katy andy 25.06.2016

holky, já jsem na freeportu závislá, když mám dostatek peněz tak vždycky vyrážím do freeportu :-p

denka katy 26.06.2016

taky to tak mám, je to jedno z mých nejoblíběnějších nákupních center, mají tam fakt všechno

nala andy 26.06.2016

díky moc za tip, určotě se na to podívám :)

Pekárková 08.06.2016

Poradíte kde se sají sehnat takové ty dárkové sady za rozumnou cenu?

Švestková Pekárková 13.06.2016

Myslíte dárkové sady s kosmetikou? Zkuste třeba parfums http://www.parfums.cz/search.asp?exps=d%C3%A1rkov%C3%A9+sady

Martaa Švestková 14.06.2016

Ještě mám super zkušenost z internetovým obchodem folly.cz, nemusíte platit poštovné a dojde Vámandherně zabalený balíček i s osobním vzkazem :-)

Dana Martaa 16.06.2016

Já se vždy snažím být originální, tak raději kupuji něco, co překvapí. Objevila jsem levnou a krásnou bižuterii. Na stránce www.tomelis.cz je e-shop, kde se dá vybrat z široké nabídky různých druhů šperků. Ve skutečnosti vypadají stejně jako na obrázku.

Monika Dana 25.06.2016

říkala mi o nich kamarádka, ale zatím jsem nepotřebovala nic koupit. Blíží se nějaké narozeniny v rodině tak uvažuji, že to zařadím mezi dárky. Třeba jen drobný šperk!

Ája 30.05.2016

ahoj holky, chtěla bych sestře darovat vitamíny Super prsa, pořád si stežuje že po kojení jí prsa povysly, máte s tím někdo zkušenosti?

Verča Ája 01.06.2016

Ahoj já dobrou, myslím že jako jediné fungují.

Ája Verča 01.06.2016

Máš ty vitamíny superprsa ozkoušené? jak dlouho je používáš?

Verča Ája 24.06.2016

Ahoj mám je ozkoušené, jsou dobré. Na prsou je rozdíl patrný a na těch co jsem brala předtím jsem přibrala, na těchle ne.

Ája Verča 02.07.2016

A čím to bylo nevíš? Pošli mi prosím ještě odkaz na ty stránky, fakt přemýšlím že si objednám.

Verča Ája 02.07.2016

Tady si je kupuju www.superprsa.cz

Yveta 28.05.2016

Holky prosim Vás nevíte kde bych sehnala ty ovocné kytice? Od dcery pořád poslouchám jak jsou skvělé a že by taky chtěla.

Denča Yveta 31.05.2016

Ahoj posílám odkaz na kytice *15* www.frutiko.cz

Yveta Denča 11.06.2016

Moc děkuji, hned si jdu vybírat.

Verča Yveta 21.06.2016

Holky a jaké máte zkušenosti s tou kavlitou kytic z frutika? jak vypadá to ovovce.

Šárka 22.05.2016

Já jsem dala svojí sestře dárkový poukaz do parfums, v hodnotě 1000kč ať si tam vybere co sama chce nebo potřebuje, a mělo to úspěch :)

Nikola Šárka 24.05.2016

To jde na parfums koupit?? :-O a dá se to objednat nebo pro to musím na prodejnu??

Markéta Nikola 26.05.2016

Asi to do sestřina svátku nestihneš, ale poukázky do parfums se teď dají vyhrát v soutěži s tampóny Ria na riagirl.cz. Jsou tam i poukázky do H&M a další výhry. Ale osobně by mě asi potěšil jiný dárek, z poukázek třeba ta do mého oblíbeného (jejího) obchodu s oblečením.

Šárka Nikola 26.05.2016

Můžete si zajít i objednat to je na vás co vám víc vyhovuje :)

Markéta Šárka 27.05.2016

Já to na těch stránkách nikde teda nevidím :/, asi jsme slepá

Sandra 09.05.2016

Mňam FRUTIKO je super. Dělaji skvělé bonboniery.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat