Diskuse na téma dárek pro sestru

28. 05. 2015 | Prosím o radu

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Aka 27.02.2017

Určo mrknite na internetovou drogerii ageo, dá se tam vybrat a za rozumnou cenu, já koupila ségře dárkový balení https://www.ageo.cz/produkt/darkova-sada-tomorrow-95874 vypadá to moc hezky a cena je taky bomba

Alena 27.02.2017

Zkuste mrknout na stránku www.designoutlet.cz. Tam se dá vybrat plno krásných věcí, i bytových doplňků.

Anka 27.02.2017

Holky, mojí sestře bych ráda koupila parfém :) Vybrala jsem Tresor, ale tyyy jo... :-O Dost drahej...:( Kde ho můžu sehnat levně? :(

Terka H 15.03.2017

já sestře koupila různou bylinnou kosmetiku do koupelny na zuby a dásně od bylinného výrobce Herbadent. Balení vypadalo moc hezky. Navíc jsem ji tam ještě objednala na těchto stránkách bylinné koupele z levandule a kosodřeviny. Sestra trpí chudokrevností, tak i sladové víno s ionty železa pi chudokrevnosti. Byla moc spokojená. Má ráda bylinné výrobky.

Sofie T 16.03.2017

Sestra si potrpí na kvalitní kosmetiku, která chrání před snížením kolagenu, hyaluronu a elastinu v pleti. Koupila jsem ji kosmetiku jako dárek na luvica.cz, tam maj kvalitní pleťové krémy a čistící pěny a další produkty.

Zuzana M 19.03.2017

Já sestře objednala netradiční dárek metodu prodloužení vlasů clip in. Set obsahuje několik pásů pravýc vlasů, zakončené na jednom konci sponkou. Chemicky i tepelně je možné clip in upravovat. Na péči nejsou náročné. Sestra je moc spokojená s tímto dárkem, upraví si vlasy kdykoliv během krátké chvíle.

Jaruš 14.04.2017

:-)Jednoznačně doporučuji knihu Deník praštěné 4cátnice ... *8*, ta určitě udělá radost, pokud je sestra starší a nejlépe, pokud zažila období Husákových dětí

Bára 18.04.2017

Moje sestra jezdí strašně ráda na kole tak přemýšlím nad nějakým dárkem který by mohla nějak s tím kolem využít.. dáte tip? Nemám moc inspiraci.. :/

Raduna Bára 22.04.2017

Co třeba dárkový poukaz do nějakého obchodu s koly a s vybavením na ně? Tam by si mohla vybrat co opravdu ke kolu potřebuje nebo co by chtěla

Bára Bára 25.04.2017

Nad tím jsem už taky přemýšlela,a máte tip na nějaký obchod takový?

Miluška55 24.04.2017

Dárek pro sestru? Dárkový poukaz do únikových her do The Chamber. Únikovou hru a to, s kým si ji půjde zahrát, to si zvolí sama. Je to opravdu neskutečná zábava. více na www.thechamber.cz

Emili 24.04.2017

Budeme se skládat sestře na nějaký kurz celá rodina ke kulatinám. Zbývá už jen vybrat nějaký dobrý. Vím že by ráda něco kolem make upu tak jsem si našla na internetu Makeupinstitute,má někdo zkušenost?

Líza 25.04.2017

Chtěla bych své sestře koupit sportovní oblečení na narozky. Už mám pro koupené legíny a tak. Ještě by to chtěla sportovní podrpsenku. Doporučíte nějakou, která opravdu drží a je vhodná i na běhání?

kačulka Líza 26.04.2017

koukni na tuto https://www.andrie.cz/Damske-pradlo/Dle-druhu/Podprsenky/PS168

Líza kačulka 30.04.2017

Anooo, tohle jsem chtěla, Moc děkuji. :o))))))))

Tanita 26.04.2017

Ahoj nevím co koupit sestře na narozeniny.Je vášnivá zahrádkářka tak nevím co jí pořídit.Jestli něco spíše na práci a nebo na relax.

Coco 26.04.2017

Hele tak ji kup neco na relax.Clovek musi taky odpocivat a ne jenom pracovat.Napadla me treba houpacka na zahradu.

Tanita 26.04.2017

Houpačka by nebyla špatná,ale nevím jaká a taky kde ji pořídit.

Coco 26.04.2017

Ja mam tady tuhle a je super https://www.tipa.eu/cz/houpacka-zavesna-6119-cerna/d-169532/

Tanita 26.04.2017

ta je vážně hezká,z té bude mít určitě radost.

Kateřina 29.04.2017

Dostala jsem k narozeninám dárkový poukaz do freeportu, doporučíte kam tam zajít na jídlo a kde nejlíp nakoupit oblečení?

Vávrová Kateřina 30.04.2017

Asi záleží pokud jde o oblečení na vašem vkusu a co konkrétně hledáte taky. Na jídlo určitě doporučuju za sebe zajít do české restaurace ta je bezvadná,skvěle tam vaří

Kateřina Vávrová 19.05.2017

Děkuji za tip, už mám své premiérové nákupy ve Freeportu za sebou a je to žůůůžo!:) Koupila jsem plno věcí, do té české restaurace jsem se šla taky podívat a jídlo opravdu výborný

Rony Kateřina 22.05.2017

Ve freeportu je otevřeno každý den?

Kateřina Rony 25.05.2017

Jo jo ve Freeportu mají otevřeno každý den od desíti ráno do devíti do večera :-)

Rony Kateřina 28.05.2017

To je skvělý to tam můžu jet skoro kdykoliv :)

Marie Cieslerová 17.06.2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Marie Cieslerová 17.06.2017

zkus sestře objednat něco na www.herbalife.cz. Je to česká bylinná kosmetika bez nějaké chemie. Zabalila bych do do celofanu jako dárkový balíček. Obaly produktů jsou krásné, balíček vypadá moc dobře.

Karla 89 17.06.2017

mrkni na www.tipa.eu v kategorii turistika nebo módní doplňky, třeba tě pro sestru něco zaujme jako dárek.

Mirka Karla 89 18.06.2017

Myslíte si, že je vhodné kupovat jako dárek k narozeninám knížku? nebo je lepší, když si každý vybere?

Hanka Mirka 21.06.2017

Já si myslím, že když toho člověka dobře znáte, tak není problém mu jako dárek koupit knížku :-)

Petr Hanka 22.06.2017

Pokud budete kupovat knížku, tak doporučuji mrknout se na www.albatrosmedia.cz, mají opravdu velký výběr knih a za dost dobré ceny


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat