Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dárek pro sestru

ebby 28. 05. 2015

ahoj, prosím o pomoc. Napadl mě dárek pro sestru. Moc by si přála clip-in vlasy. Mohl by mi tu někdo poradit, kde se dají koupit kvalitní clip-in vlasy? Moc by mi to pomohlo. Moc děkuji :)

Neregistrovaná/ý - Viola

06.03.2019

Má sestra má nedostatek déčka takže sem jí objednala k narozeninám praktický dárek https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Elis

06.03.2019

Neregistrovaná/ý - Mariana | 04.03.2019
Budeme se ségře skládat na nějaký nábytek a přemýšlím nad Scontem, máte zkušenost?

Kupovala sem ve scontu obývací stěnu. Nemám stěně ani obchodu co vytknout, můžu doporučit za mě

Neregistrovaná/ý - Pavlína

05.03.2019

Moje sestra je dešná parádnice. Ona si moc moc potrpí na kvalitní kosmetiku. Proto, když pro ni vybírám dárek, tak vždy kosmetiku. Jen musím vybírat kvalitní. Teď si oblíbila https://www.couleur-caramel.cz, takže zase mám inspiraci.

Neregistrovaná/ý - Mariana

04.03.2019

Budeme se ségře skládat na nějaký nábytek a přemýšlím nad Scontem, máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Havránková

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 09.02.2019
Zdravím, mám za sebou tento zákrok https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2098-radiofrekvencni-liposukce-podbradku-necktite co se mě týká, tak sem spokojená

Děkuji moc, já se zatím objednala na konzultaci tak potom uvidím. Zatím ale s termínem konzultace byli moc ochotní

Neregistrovaná/ý - Linda

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 21.02.2019
Za mě můžu také doporučit.. když jdu nakupovat do Billy tak si vždycky apsoň jednu sklenici džemu Relax vezmu

Dívala jsem se na složení těch džemů relax z ovoce a musím říct, že když to porovnám s ostatními džemy, tak tohle je naprostá paráda. Zatím jsem neměla ale chystám se koupit domů pár sklenic taky na ochutnání

Neregistrovaná/ý - Hanka

21.02.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 19.02.2019
Ahoj já tyto džemy přímo miluju!!:) Kupuji je v Albertu

Za mě můžu také doporučit.. když jdu nakupovat do Billy tak si vždycky apsoň jednu sklenici džemu Relax vezmu

Neregistrovaná/ý - Ema

19.02.2019

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 11.02.2019
Ahojky, sestra je těhotná a ujíždí si na džemech tak bych jí ráda udělala radost ale chtěla bych jí koupit nějaký zdravější. Co říkáte na relax z ovoce? Je to dobré chuťově?

Ahoj já tyto džemy přímo miluju!!:) Kupuji je v Albertu

Neregistrovaná/ý - Kateřina

11.02.2019

Ahojky, sestra je těhotná a ujíždí si na džemech tak bych jí ráda udělala radost ale chtěla bych jí koupit nějaký zdravější. Co říkáte na relax z ovoce? Je to dobré chuťově?

Neregistrovaná/ý - Dagmar

09.02.2019

Neregistrovaná/ý - Havránková | 07.02.2019
Podstoupil někdo zákrok jakýkoliv.. na klinice Aesthevita v Praze? Zajímají mě zkušenosti těch co tu opravdu na plastice byli...

Zdravím, mám za sebou tento zákrok https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2098-radiofrekvencni-liposukce-podbradku-necktite co se mě týká, tak sem spokojená

Neregistrovaná/ý - Havránková

07.02.2019

Podstoupil někdo zákrok jakýkoliv.. na klinice Aesthevita v Praze? Zajímají mě zkušenosti těch co tu opravdu na plastice byli...

Neregistrovaná/ý - Maruška

05.02.2019

Máte zkušenost s nejkufry? Sháním kvalitní kabelku a tady se mi líbí jaké mají..

Neregistrovaná/ý - Borůvka

04.02.2019

Holky, prosím o vaše doporučení. Mám docela problém s tím, jakou vlasovou kosmetiku si mám vybrat. Já jsem docela náchylná, protože po většině mě svědí pokožka hlavy. Myslíte, že je reálné najít nějakou šetrnou a kvalitní kosmetiku?

Neregistrovaná/ý - Kovářová

03.02.2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 30.01.2019
Děkuji za odkaz, pročetla jsem to celé jedním dechem a hned sem běžela do lékárny pro balení

Také si kupuji doplněk Vigantolvit, podle mě skvělý a kvalitní doplněk

Neregistrovaná/ý - Ema

02.02.2019

Neregistrovaná/ý - Janča | 29.01.2019
Já sem měla takové ty vstřebatelné stehy, takže sem na vytahování nemusela. V nemocnici sem byla dva dny celkem :)

Ahaa, tak to je super jestli dávají ty vstřebatelné

Neregistrovaná/ý - Renata

30.01.2019

Neregistrovaná/ý - Ivča | 27.01.2019
Dobrý den, docela dost informací o něm si můžete přečíst tady http://www.vigantolvit.cz/

Děkuji za odkaz, pročetla jsem to celé jedním dechem a hned sem běžela do lékárny pro balení

Neregistrovaná/ý - Janča

29.01.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 24.01.2019
Jančo a musela jste po zákroku i na vytahování stehů? A jinak jak dlouho jste musela zůstat v nemocnici?

Já sem měla takové ty vstřebatelné stehy, takže sem na vytahování nemusela. V nemocnici sem byla dva dny celkem :)

Neregistrovaná/ý - Ivča

27.01.2019

Neregistrovaná/ý - Renata | 22.01.2019
Je možnost si o tom vigantolvitu zjistit někde něco více? děkuji

Dobrý den, docela dost informací o něm si můžete přečíst tady http://www.vigantolvit.cz/

Neregistrovaná/ý - Magda

25.01.2019

Neregistrovaná/ý - Nicol | 23.01.2019
Já ti mohu ze své zkušenosti poradit aby ses podívala na notino.Vybere si tam úplně každý.Mají tam dobré parfémy a občas i nějaké slevy.

Také tam občas nakupuji.Vždycky jsem byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Ema

24.01.2019

Neregistrovaná/ý - Janča | 21.01.2019
Byla sem v Brně u Justana před třemi měsíci na zvětšení prsou a i za mě velmi dobrá zušenost. Pan doktor je nejen šikovný ale má i velmi lidský přístup

Jančo a musela jste po zákroku i na vytahování stehů? A jinak jak dlouho jste musela zůstat v nemocnici?

Kvůli promiskuitě přibývá mužů s rakovinou penisu

Lišky v těstíčku

Lišky v těstíčku

7 hlasů
55min 1063 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé s houbami

16 hlasů
45min 509kJ 110 Kč

Šťavnaté rybí filé s houbami, vynikající lehké jídlo, ...

Polévka s krevetami

14 hlasů
45min 293kJ 95 Kč

Sytá polévka s žampióny, zeleninou a krevetami pro mls...

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více