Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Halka

30. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 21. 8. 2017
Velmi dobře to má pan Justan popsané tady http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/100/plastika-hornich-vicek/ a jinak doporučuji se objednat k němu na konzultaci tam jsem se já dozvěděla všechno potřebné

Tak to nestačím zírat.. na konzultaci budu mít určitě ještě otázky ale tak zhruba pro nějaký obrázek to stačí, velmi pěkné má ty stránky pan Justan

Neregistrovaná/ý - Sára

21. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Halka | 15. 8. 2017
Dobrý den, jak přesně ten zákrok ... operace horních víček probíhá?

Velmi dobře to má pan Justan popsané tady http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/100/plastika-hornich-vicek/ a jinak doporučuji se objednat k němu na konzultaci tam jsem se já dozvěděla všechno potřebné

Neregistrovaná/ý - Halka

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 11. 8. 2017
Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Dobrý den, jak přesně ten zákrok ... operace horních víček probíhá?

Neregistrovaná/ý - Sára

11. 8. 2017

Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Marie

29. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Otýlie | 27. 6. 2017
O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

To se mi taky moc líbí. Na stránkách si můžu najít nějaké info přímo o něm, a i o každém jednotlivém zákroku

Neregistrovaná/ý - Lucka

1. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

Neregistrovaná/ý - Otýlie

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Marie | 23. 6. 2017
Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 6. 2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Neregistrovaná/ý - Vendy

21. 6. 2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

14. 6. 2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

Neregistrovaná/ý - Johana

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 23. 5. 2017
Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Tak to je skvělý, já bych šla právě ráda výrhadně k němu. Něco jsem si o něm zjistila a ženský co u něj byly si ho fakt chválí a jsou sním moc spokojený

Neregistrovaná/ý - Hildy

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Johana | 20. 5. 2017
Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Neregistrovaná/ý - Johana

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017
Taky jsem u něj byla na doporučení kamarádky,je to výborný plastický chrirurg

Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Neregistrovaná/ý - Gabča

15. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 12. 5. 2017
Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Ahoj Nino a s jakým zákrokem máš zkušenosti ? Chtěla bych podstoupit browlift, tak budu ráda, když mi napíšeš víc, jak jsi byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Nina

12. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017

Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Neregistrovaná/ý - Hildy

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Ludmile | 27. 2. 2017
Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Candy

8. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 8. 4. 2017
Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

a máte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Neregistrovaná/ý - Jana

8. 4. 2017

Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

Se na tu kliniku zkusim podivat a zvazim to.

Neregistrovaná/ý - Martina

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28. 3. 2017
A kolik te to stalo?

Tak to si už nepamatuji byla jsem na tom před rokem a platil mi to tehdejší přítel,ale už s ním nejsu,takže se ho ani nemůžu zeptat. Byla jsem v Amarylliscentrum v Praze.

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Plněné kapustové listy

Plněné kapustové listy

15 hlasů
1h a 35min 694 kJ 145 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rozmarýnové medailonky

14 hlasů
2h a 5min 485kJ 276 Kč

,Mořská růže‘ – znamená v překladu jméno této byliny z...

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 595kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Poradny

Která náhradní doba se mi započítá na podporu?

Dobrý den, stejně jako se nárok na podporu v nezaměstnanosti posuzuje z ukončeného zaměstnání, t... Více

Otec mi zemřel, žiji sám, na jaké dávky mám nárok?

Dobrý den, jestliže jste nezaopatřeným dítětem (studiem se připravujete na budoucí povolání) a p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více