Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Halka

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 11. 8. 2017
Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Dobrý den, jak přesně ten zákrok ... operace horních víček probíhá?

Neregistrovaná/ý - Sára

11. 8. 2017

Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Marie

29. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Otýlie | 27. 6. 2017
O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

To se mi taky moc líbí. Na stránkách si můžu najít nějaké info přímo o něm, a i o každém jednotlivém zákroku

Neregistrovaná/ý - Lucka

1. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

Neregistrovaná/ý - Otýlie

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Marie | 23. 6. 2017
Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 6. 2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Neregistrovaná/ý - Vendy

21. 6. 2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

14. 6. 2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

Neregistrovaná/ý - Johana

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 23. 5. 2017
Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Tak to je skvělý, já bych šla právě ráda výrhadně k němu. Něco jsem si o něm zjistila a ženský co u něj byly si ho fakt chválí a jsou sním moc spokojený

Neregistrovaná/ý - Hildy

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Johana | 20. 5. 2017
Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Neregistrovaná/ý - Johana

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017
Taky jsem u něj byla na doporučení kamarádky,je to výborný plastický chrirurg

Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Neregistrovaná/ý - Gabča

15. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 12. 5. 2017
Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Ahoj Nino a s jakým zákrokem máš zkušenosti ? Chtěla bych podstoupit browlift, tak budu ráda, když mi napíšeš víc, jak jsi byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Nina

12. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017

Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Neregistrovaná/ý - Hildy

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Ludmile | 27. 2. 2017
Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Candy

8. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 8. 4. 2017
Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

a máte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Neregistrovaná/ý - Jana

8. 4. 2017

Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

Se na tu kliniku zkusim podivat a zvazim to.

Neregistrovaná/ý - Martina

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28. 3. 2017
A kolik te to stalo?

Tak to si už nepamatuji byla jsem na tom před rokem a platil mi to tehdejší přítel,ale už s ním nejsu,takže se ho ani nemůžu zeptat. Byla jsem v Amarylliscentrum v Praze.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

A kolik te to stalo?

Neregistrovaná/ý - Martina

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28. 3. 2017
Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Ahoj Yoko já jsem byla na mezonitích a jsem maximálně spokojená. Všichni mi říkají,že jsem omládla aspoň o 7 let. Cítím se dobře a rozhodně bych do toho šla znovu.

TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem oken Sencor

Kuřecí špíz s ananasem a paprikou

Kuřecí špíz s ananasem a paprikou

8 hlasů
1h a 45min 380 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem oken Sencor

TESTOVÁNÍ: Naleštěná okna bez námahy s čističem...

TESTOVÁNÍ: Dokonalé řasy bez kompromisů s The ONE No Compromise od Oriflame

TESTOVÁNÍ: Dokonalé řasy bez kompromisů s The O...

Dokonalé smoothie k snídani během pár sekund

Dokonalé smoothie k snídani během pár sekund

Zdravé fritování s horkovzdušnou fritézou Sencor

Zdravé fritování s horkovzdušnou fritézou Sencor

Gynimun: Rychlá úleva při nepříjemném pálení a svědění

Gynimun: Rychlá úleva při nepříjemném pálení a ...

Péče o dětské vlásky má svá pravidla. Znáte je?

Péče o dětské vlásky má svá pravidla. Znáte je?

Tip na večeři

Losos a zelené fazolky

16 hlasů
30min 901kJ 159 Kč

Velmi dietní a lahodný recept z lososa.

Zapečené žampióny

9 hlasů
55min 614kJ 85 Kč

Jednoduchý a chutný recept na přípravu hub.

Poradny

Kolik peněz na dávkách mi bude vyplaceno v srpnu?

Dobrý den, na Váš dotaz bohužel není možné odpovědět. Nenapsala jste jaké dávky máte na myslí, v... Více

Jak bude možné čerpat RP na dvojčata od roku 2018?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že Vaše děti v době, kdy novela zákona vstoupí v platnost, ještě neb... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoliv trápení svých blízkých a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více