Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Huňová

18. 2. 2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 13. 2. 2018
Osobně můžu tohoto plastika jenom doporučit. Má vřelý a lidský přístup. A co se plastiky týče tak mě udělal prsa perfektně

A setkala jste se sním až přímo v den zákroku nebo předtím byla sním přímo nějaká konzultace?

Neregistrovaná/ý - Jarka

13. 2. 2018

Neregistrovaná/ý - Huňová | 29. 1. 2018
Co Dr.Pilka, byl u něj někdo na plastice???

Osobně můžu tohoto plastika jenom doporučit. Má vřelý a lidský přístup. A co se plastiky týče tak mě udělal prsa perfektně

Vcera jsem vyzvedavala kamaradku po zakroku, byla jako slepec, oci zavazane, nic nevidela, jsem zvedava na vysledek, jestli se do toho pustim sama, u doktora uz jsem byla. Ceny se lisi, kamaradka byla za 13 tisic, ja mam lekare za 6 tisic, jsou ceny i kolem 9 tisic

6. 2. 2018

Neregistrovaná/ý - LuckaKrhová | 31. 1. 2018
Dobrý den, nevím zda máte na mysli konkrétně tohoto plastika https://www.aesthevita.cz/o-nas ?? Aby nešlo pouze o shodu jmen.. v každém případě tohoto pana plastika můžu jenom doporučit. Je pečlivý, ochotný a hlavně moc šikovný. Dělal mi plastiku nedávno a nemůžu si to vynachválit

Ano ano myslím přesně tuhle kliniku i plastika. Jé tak to jsem moc ráda že ste byla takhle spokojená. Já se vždycky všeho hrozně bojím tak si zjišťuji co a jak než jdu do toho

Neregistrovaná/ý - LuckaKrhová

31. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Huňová | 29. 1. 2018

Dobrý den, nevím zda máte na mysli konkrétně tohoto plastika https://www.aesthevita.cz/o-nas ?? Aby nešlo pouze o shodu jmen.. v každém případě tohoto pana plastika můžu jenom doporučit. Je pečlivý, ochotný a hlavně moc šikovný. Dělal mi plastiku nedávno a nemůžu si to vynachválit

29. 1. 2018

Neregistrovaná/ý - Enna

19. 12. 2017

Pročítala jsem stránky toho Justana a můžu říct že mě zaujaly.O plastice uvažuji po novém roce. Asi s plastikou prsou nemáte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Ludmila

12. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 9. 12. 2017
Co vím já tak to co je tady je konečné ty ceny http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/16/cenik/

To by bylo super kdyby ano. Už jsem se i objednala na konzultaci. Mám spoustu otázek

Neregistrovaná/ý - Sára

9. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Ludmila | 29. 11. 2017
Co ceny toho Justana, platí vše to co je na stránkách? Potřebuju vědět s čím na 100% počítat než se vůbec objednám na nějakou konzultaci. Plastiku chci hrozně moc, oči mám jako dva pytle takže zákrok si myslim že je už více než nutný ... ale ráda bych věděla co nejvíce informací pokud možno.. než se objednám .)))

Co vím já tak to co je tady je konečné ty ceny http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/16/cenik/

Neregistrovaná/ý - Ludmila

29. 11. 2017

Co ceny toho Justana, platí vše to co je na stránkách? Potřebuju vědět s čím na 100% počítat než se vůbec objednám na nějakou konzultaci. Plastiku chci hrozně moc, oči mám jako dva pytle takže zákrok si myslim že je už více než nutný ... ale ráda bych věděla co nejvíce informací pokud možno.. než se objednám .)))

Neregistrovaná/ý - Halka

30. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 21. 8. 2017
Velmi dobře to má pan Justan popsané tady http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/100/plastika-hornich-vicek/ a jinak doporučuji se objednat k němu na konzultaci tam jsem se já dozvěděla všechno potřebné

Tak to nestačím zírat.. na konzultaci budu mít určitě ještě otázky ale tak zhruba pro nějaký obrázek to stačí, velmi pěkné má ty stránky pan Justan

Neregistrovaná/ý - Sára

21. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Halka | 15. 8. 2017
Dobrý den, jak přesně ten zákrok ... operace horních víček probíhá?

Velmi dobře to má pan Justan popsané tady http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/100/plastika-hornich-vicek/ a jinak doporučuji se objednat k němu na konzultaci tam jsem se já dozvěděla všechno potřebné

Neregistrovaná/ý - Halka

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Sára | 11. 8. 2017
Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Dobrý den, jak přesně ten zákrok ... operace horních víček probíhá?

Neregistrovaná/ý - Sára

11. 8. 2017

Já jsem byla na tomto zákroku také u zmíněného Justana v Brně na klinice Effect clinic a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Marie

29. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Otýlie | 27. 6. 2017
O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

To se mi taky moc líbí. Na stránkách si můžu najít nějaké info přímo o něm, a i o každém jednotlivém zákroku

Neregistrovaná/ý - Lucka

1. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

Neregistrovaná/ý - Otýlie

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Marie | 23. 6. 2017
Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 6. 2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Neregistrovaná/ý - Vendy

21. 6. 2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Neregistrovaná/ý - Eliška

14. 6. 2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Med a pro...

Noky s kedlubnovým zelím a slaninou

Noky s kedlubnovým zelím a slaninou

9 hlasů
1h a 5min 599 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Med a propolis

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy...

TESTOVÁNÍ: Konopný šampon Ryor

TESTOVÁNÍ: Konopný šampon Ryor

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Olivový olej

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje devět pomocníků

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Když vám úklid zpříjemňuje ...

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Ricinový olej a mandle

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fotopromě

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Nestárnoucí vzpomínky s Fot...

Tip na oběd

Mrkvový salát s avokádem

12 hlasů
20min 624kJ 49 Kč

Vitamínový salát z mrkve, avokáda a jablka.

Brokolicová polévka s čedarem

13 hlasů
55min 318kJ 90 Kč

Vydatná polévka s čedarem a slaninou.

Poradny

Bude mít manžel u druhého dítěte nárok na PPM?

Dobrý den, jestliže pracovní poměr Vašeho manžela stále trvá a tudíž stále splňuje podmínky náro... Více

Budu mít po RD nárok na další nemocenskou a PPM?

Dobrý den, během rodičovské dovolené Vám nárok na nemocenské dávky nevzniká, po jejím skončení u... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoli trápení svých blízkých, a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů ne...

Více