Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Ludmile

27. 2. 2017

Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Sara

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25. 2. 2017
A jak jsi byla spokojená?

Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

A jak jsi byla spokojená?

Neregistrovaná/ý - Sara

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25. 2. 2017
Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

Neregistrovaná/ý - Klára

25. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 2. 11. 2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Neregistrovaná/ý - Helena

26. 1. 2017

Ano,ty ceny v ceníku jsou za zákroky už konečné. Na té konzultaci kdyby jste si to chtěla ověřit se ho na to i můžete zeptat

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM

20. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 13. 1. 2017
Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

Jak je to s cenami u něj, konečná cena je ta co je za zákrok v ceníku na stránkách ano? Chci vědět s čím počítat

13. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 7. 1. 2017
A dobré,byly jste spokojené?

Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

7. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 21. 12. 2016
Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

A dobré,byly jste spokojené?

Laugher

5. 1. 2017

Klinika YES VISAGE je prý dobrá a Medicom Clinic

Neregistrovaná/ý - KamilaM.

29. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 2. 11. 2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

No me by zajímalo, jak dlouho byla mimo práci, jsou po tom modriny nebo velké otoky?

21. 12. 2016

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 19. 12. 2016
Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

19. 12. 2016

Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Neregistrovaná/ý - Simona

13. 12. 2016

to já trpím jen na hnusné kruhy pod ocima :-( ale s tím se nic moc asi udelat nedá.

Neregistrovaná/ý - Madlovka

2. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Nika

29. 10. 2015

Tyyy jo, perfektní videa, už vím, jak se dělají třeba i prsa

Neregistrovaná/ý - Eva

27. 10. 2015

www.youtube.com/watch?v=CFmZMrY5pf8 jak operace probíhá :)

Neregistrovaná/ý - Veronika

30. 9. 2015

A co botox, kys.hyaluronová, leiftingové nitě? nebo se mrkni na stránky perfect clinic, mají i videa a vše okolo toho vysvětlené.

Neregistrovaná/ý - Alča

22. 9. 2015

a už ses po nějakém ptala nebo zjištovala? byla na zákroku moje mamka, tak bych ti dala doporučení

Neregistrovaná/ý - Nika

17. 9. 2015

Zkusenost nemám, dnes je tolik možností jak se zbavit vrásek, člověk neví, na co jít. Tak víčka jsou jasná, zvolit nejakého plastika a ten ti rovnou poradí, ,co s vráskama

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Restovaná játra

Restovaná játra

19 hlasů
25min 531 kJ 110 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z jahod

12 hlasů
35min 772kJ 60 Kč

Velmi jednoduchý jahodový salát s dýňovými semínky.

Zaječí guláš

7 hlasů
1h a 25min 477kJ 120 Kč

Guláš nemusí být vždy jen z hovězího nebo vepřového ma...

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více