Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

Neregistrovaná/ý - Ludmile

27.02.2017

Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Neregistrovaná/ý - Sara

25.02.2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25.02.2017
A jak jsi byla spokojená?

Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Neregistrovaná/ý - Klára

25.02.2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25.02.2017
Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

A jak jsi byla spokojená?

Neregistrovaná/ý - Sara

25.02.2017

Neregistrovaná/ý - Klára | 25.02.2017
Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Ahoj ja byla na browliftu na klinice Aesthevita v Praze.

Neregistrovaná/ý - Klára

25.02.2017

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 02.11.2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

Ahoj taky chci jít na lifting mám hrozné vrásky na čele a u kořene nosu,tak s tím potřebuji něco udělat. Jen se pořád nemůžu rozhodnout kam jít,protože klinik je spousty a já nevím kam,takže stále zvažuji.

Neregistrovaná/ý - Helena

26.01.2017

Ano,ty ceny v ceníku jsou za zákroky už konečné. Na té konzultaci kdyby jste si to chtěla ověřit se ho na to i můžete zeptat

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM

20.01.2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 13.01.2017
Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

Jak je to s cenami u něj, konečná cena je ta co je za zákrok v ceníku na stránkách ano? Chci vědět s čím počítat

13.01.2017

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 07.01.2017
A dobré,byly jste spokojené?

Já sním mám zkušenost výbornou a troufám si říct i za svoji sestru že sním byla spokojená. Já bych ho na základě svojí zkušenosti jistě doporučila

07.01.2017

Neregistrovaná/ý - Helena | 21.12.2016
Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

A dobré,byly jste spokojené?

Laugher

05.01.2017

Klinika YES VISAGE je prý dobrá a Medicom Clinic

Neregistrovaná/ý - KamilaM.

29.12.2016

Neregistrovaná/ý - Madlovka | 02.11.2015
Na liftingových nitích byla moje mamka, složili jsem se ji na to na narozeniny. Omládla markantně. Byla v perfect clinic, protože na to našla nejlepší recenze a je v brne, kde bydlí.Kdyby jsi chtěla něco vědět, napiš, zeptám se jí

No me by zajímalo, jak dlouho byla mimo práci, jsou po tom modriny nebo velké otoky?

21.12.2016

Neregistrovaná/ý - ZuzanaM | 19.12.2016
Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Dobrý den, byla jsem u něj se sestrou na operaci horních víček:)

19.12.2016

Co říkáte na Mudr.I.Justana, byl u něj někdo?

Neregistrovaná/ý - Simona

13.12.2016

to já trpím jen na hnusné kruhy pod ocima :-( ale s tím se nic moc asi udelat nedá.

Neregistrovaná/ý - Madlovka

02.11.2015

Neregistrovaná/ý - Nika

29.10.2015

Tyyy jo, perfektní videa, už vím, jak se dělají třeba i prsa

Neregistrovaná/ý - Eva

27.10.2015

www.youtube.com/watch?v=CFmZMrY5pf8 jak operace probíhá :)

Neregistrovaná/ý - Veronika

30.09.2015

A co botox, kys.hyaluronová, leiftingové nitě? nebo se mrkni na stránky perfect clinic, mají i videa a vše okolo toho vysvětlené.

Neregistrovaná/ý - Alča

22.09.2015

a už ses po nějakém ptala nebo zjištovala? byla na zákroku moje mamka, tak bych ti dala doporučení

Neregistrovaná/ý - Nika

17.09.2015

Zkusenost nemám, dnes je tolik možností jak se zbavit vrásek, člověk neví, na co jít. Tak víčka jsou jasná, zvolit nejakého plastika a ten ti rovnou poradí, ,co s vráskama

Lupy trápí řadu z nás. Nepodceňujte správné mytí vlasů

Fenyklový salát

Fenyklový salát

10 hlasů
20min 189 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Hovězí kostky s bramborovou kaší

0 hlasů
2h a 25min 334kJ 160 Kč

Pomalou přípravou získáte měkoučké maso a skvělou omáčku.

Poradny

hrazení laserové operace křečových žil

Dobrý den, děkuji za dotaz. Úplně optimální by bylo tento dotaz směrovat na pobočku VZP v místě V... Více

První příznaky boreliozy a klíšťové encefalitidy

Dobrý den, tak jednoduché to bohužel není. Testy se provádí až při nástupu prvních příznaků. Po p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Do velikonočního týdne si ještě ponesete nějakou tu únavu z týdne právě skončeného. V žádném případě ji ale neignorujte, naslouchejte více svému tělu a ve volných chvílích mu dopřejte alespoň nějaký odpočinek. Ne že byste k němu měli b...

Více