Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plastický zákrok víček a vrásek

Hana0022 08. 09. 2015

zdravím.máte někdo zkušenost s operací víček? padají mi a mám pořád unavené oči....a taky bych chtěla, když už půjdu k doktorovi něco udělat s vráskama....co říkáte na botox?

NinaC

21. 3. 2017

Ahoj, zkus browlift. Mamka si nechávala upravit tuto část obličeje a vypadá velice dobře, neskutečně omládla :).

Neregistrovaná/ý - Radana Brno

22. 3. 2017

než se podrobíte plastickému zákroku vyzkoušejte ještě vysokodávkované hyaluronové koncentráty, a to maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics. Dají se objednat na www.luvica.cz. Sérum podporuje efektivně vlhkost a při pravidelném používání se pleť stává viditelně pružná a vypnutá, má svěží a mladistvý vzhled. Mně to velmi pomáhá.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Neregistrovaná/ý - Martina

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28. 3. 2017
Ahoj mam hrozne vrasky a premyslim nad aplikaci mezonití,mate s tim nekdo zkusenost?

Ahoj Yoko já jsem byla na mezonitích a jsem maximálně spokojená. Všichni mi říkají,že jsem omládla aspoň o 7 let. Cítím se dobře a rozhodně bych do toho šla znovu.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

A kolik te to stalo?

Neregistrovaná/ý - Martina

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Yoko | 28. 3. 2017
A kolik te to stalo?

Tak to si už nepamatuji byla jsem na tom před rokem a platil mi to tehdejší přítel,ale už s ním nejsu,takže se ho ani nemůžu zeptat. Byla jsem v Amarylliscentrum v Praze.

Neregistrovaná/ý - Yoko

28. 3. 2017

Se na tu kliniku zkusim podivat a zvazim to.

Neregistrovaná/ý - Jana

8. 4. 2017

Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

Neregistrovaná/ý - Candy

8. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 8. 4. 2017
Zkuste spíše browlift. Tato metoda je spíš zaměřená na váš problém. Podívejte se na stránky www.aesthevita.cz, na této klinice se tomu věnují.

a máte s touto klinikou osobní zkušenost ?

Neregistrovaná/ý - Hildy

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Ludmile | 27. 2. 2017
Nechala jsem si dělat operaci horních víček v Brně a naprostá spokojenost. Plastiku mi dělal pan doktor Justan a provedl ji opravdu výborně

Taky jsem u něj byla na doporučení kamarádky,je to výborný plastický chrirurg

Neregistrovaná/ý - Nina

12. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017

Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Neregistrovaná/ý - Gabča

15. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 12. 5. 2017
Tak to já i přes to, že jsem z Brna, tak bych si tu nic upravovat nenechala. V Praze jsou jiné kapacity. Mně se nejvíc osvědčila plastická chirurgie Aesthevita, absolvovala jsem tady víc zákroků, tudíž jsem si vždy jistá, že kdykoliv půjdu na další, tak nemusím mít z ničeho strach a obavy.

Ahoj Nino a s jakým zákrokem máš zkušenosti ? Chtěla bych podstoupit browlift, tak budu ráda, když mi napíšeš víc, jak jsi byla spokojená.

Neregistrovaná/ý - Johana

20. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 27. 4. 2017

Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Neregistrovaná/ý - Hildy

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Johana | 20. 5. 2017
Můžu se spolehnout že ať už se objednám na kterýkoliv zákrok bude ho dělat pan Justan?

Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Neregistrovaná/ý - Johana

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Hildy | 23. 5. 2017
Pokud půjde o jeden ze zákroků které má vypsané na stránkách tak si myslím že se nemáte čeho bát:)

Tak to je skvělý, já bych šla právě ráda výrhadně k němu. Něco jsem si o něm zjistila a ženský co u něj byly si ho fakt chválí a jsou sním moc spokojený

Neregistrovaná/ý - Eliška

14. 6. 2017

ty jo, já nad nějakým zákorkem uvažuju...myslím, že bych snesla pozvednutí víček...ale bojím se, nevím, co to obnaší, ani kam zajít...V Praze doporučíte odborníky?

Neregistrovaná/ý - Vendy

21. 6. 2017

Já bych ti doporučila se nejprve poradit s odborníky :) Oni nejlíp budou vědět, jaký zákrok by byl vhodný podstoupit :)

Neregistrovaná/ý - Marie

23. 6. 2017

Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

Neregistrovaná/ý - Otýlie

27. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Marie | 23. 6. 2017
Na operaci víček jsem byla a za sebe doporučuju už zde zmíněného pana Justana v Brně.Je to vynikající plastický chirurg

O operaci horních víček podle mě uvažuje spousta žen.Já patřím k nim:D Dívala jsem se na stránky toho plastika a musím uznat že to tam má vše moc pěkně popsané

Neregistrovaná/ý - Lucka

1. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Sara | 25. 2. 2017
Prave,ze moc sla jsem tam hlavne na doporuceni me sestry byla na tom take,takze jsem videla jak to vypadalo pred a po nazivo a u obou opravdu dobre.

Poradíte šikovného plast.chirurga v Ostravě nebo Zlíně? Díky Lucka

TESTOVÁNÍ: Napínací prostěradlo Jersey Lycra a nepropustn...

Brambory plněné houbami

Brambory plněné houbami

13 hlasů
1h a 5min 422 kJ 61 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pstruh na bylinkách

17 hlasů
35min 545kJ 160 Kč

Recept na pstruha s bylinkami provoní kuchyň a zaručen...

Kachna s mandarinkami

12 hlasů
1h a 50min 731kJ 250 Kč

Skvělá, sváteční chuť kachny s mandarinkou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více