Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma přírodní léčba

misssy 29. 10. 2015

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké přírodní metody pomáhají na rýmu a kašel?co máte vyzkoušené? děkuji

Neregistrovaná/ý - Marie

30. 6. 2020

Ráda bych se podělila o svou zkušennost s bylinkami. Dlouhá léta mě trápily alergie opravdu rozmanitého původu, též jsem bojovala se středně silným astmatem. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela přírodní produkty společnosti OKG.Jedná se o produkty z bylin, zcela bez chemické stabilizace, bez parabenů a silikonů. Do cca dvou měsíců pravidelného užívání alergické potíže z velké části odezněli, dokonce mi plicní lékař snížil dávkování léků na astma, které jsem užívala dlouhodobě v celkem vysokých dávkách. Bylinné produkty užívám dále a cítím se o 100% lépe. Jsem vděčná, za to, že jsem se rozhodla pro přírodní produkty a mohu tělu ulevit od spousty chemikálií. Na základě velice pozitivních účinků na mé zdraví, jsem se rozhodla se společností OKG spolupracovat a dále se vzdělávat v oblasti zdraví a bylinek. Pokud by jste měli zájem o jakékoliv informace, nebo pouze radu ohledně vlivu bylinek na naše zdraví, napište mi hannova.marie@gmail.com.

Neregistrovaná/ý - Sasa

26. 4. 2020

Jsem tehoz nazoru, bylinky jsou ucine vice nez od nich lide ocekavaji! Jen to chce vybrat ty spravne!

Neregistrovaná/ý - Vikky

25. 4. 2020

Co vyzkouset nejake bylinky? Rozhodne lepsi jak se poustet do nejakych leku na kterych stejne po case vznika zavyslost :-(

Neregistrovaná/ý - Monika

5. 2. 2020

Co lecba nespavosti? Prosim o zkusenosti s prirodnimi leky, doplnky stravy

Neregistrovaná/ý - Barča

29. 10. 2018

Já mám dobrou zkušenost s přípravky od altaherby :) hlavně teda nan rýmu

Neregistrovaná/ý - Sara

16. 11. 2017

No koupila jsem si je normalne v lekarne, jsou bez predpisu a nebrala jsem je ani tak dlouho, ani ne mesic a pomohly mi.

Neregistrovaná/ý - Alice

12. 11. 2017

Jee tak dekuji za typ :) a kde se daji sehnat? Jak dlouho si je brala?

Neregistrovaná/ý - Sara

9. 11. 2017

Brala jsem tyhle tobolky flexiharpan.cz, chtela jsem neco s rostlinnymi vytazky, neco spise prirodnejsiho

Neregistrovaná/ý - Alice

6. 11. 2017

A co na svaly, jde to lecit nejakou prirodni cestou? Kdo s timto ma zkusenosti, dekuji moc za typy.

Neregistrovaná/ý - Alexx

24. 11. 2015

Dobrý den, mě proti bacilům nejlépe zabírá sirup Stopbacil. Obsahuje extrakty z 10 rostlin. Posiluje imunitu, pomáhá při kašli, škrábání v krku, atd. Doporučuji

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Hrušková polévka

Hrušková polévka

17 hlasů
50min 267 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Krůtí maso plněné banánem

12 hlasů
60min 516kJ 190 Kč

Chutné spojení krůtího masa a banánů.

Okoun ve žluté omáčce

3 hlasy
55min 301kJ 180 Kč

Filety okouna ve smetanové omáčce s kurkumou.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více