Diskuse na téma přírodní léčba

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké přírodní metody pomáhají na rýmu a kašel?co máte vyzkoušené? děkuji

Alexx 24.11.2015

Dobrý den, mě proti bacilům nejlépe zabírá sirup Stopbacil. Obsahuje extrakty z 10 rostlin. Posiluje imunitu, pomáhá při kašli, škrábání v krku, atd. Doporučuji :-)

Alice 06.11.2017

A co na svaly, jde to lecit nejakou prirodni cestou? Kdo s timto ma zkusenosti, dekuji moc za typy.

Sara 09.11.2017

Brala jsem tyhle tobolky flexiharpan.cz, chtela jsem neco s rostlinnymi vytazky, neco spise prirodnejsiho

Alice 12.11.2017

Jee tak dekuji za typ :) a kde se daji sehnat? Jak dlouho si je brala?

Sara 16.11.2017

No koupila jsem si je normalne v lekarne, jsou bez predpisu a nebrala jsem je ani tak dlouho, ani ne mesic a pomohly mi.

Barča 29.10.2018

Já mám dobrou zkušenost s přípravky od altaherby :) hlavně teda nan rýmu

Monika 05.02.2020

Co lecba nespavosti? Prosim o zkusenosti s prirodnimi leky, doplnky stravy

Vikky 25.04.2020

Co vyzkouset nejake bylinky? Rozhodne lepsi jak se poustet do nejakych leku na kterych stejne po case vznika zavyslost :-(

Sasa 26.04.2020

Jsem tehoz nazoru, bylinky jsou ucine vice nez od nich lide ocekavaji! Jen to chce vybrat ty spravne!

Marie 30.06.2020

Ráda bych se podělila o svou zkušennost s bylinkami. Dlouhá léta mě trápily alergie opravdu rozmanitého původu, též jsem bojovala se středně silným astmatem. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela přírodní produkty společnosti OKG.Jedná se o produkty z bylin, zcela bez chemické stabilizace, bez parabenů a silikonů. Do cca dvou měsíců pravidelného užívání alergické potíže z velké části odezněli, dokonce mi plicní lékař snížil dávkování léků na astma, které jsem užívala dlouhodobě v celkem vysokých dávkách. Bylinné produkty užívám dále a cítím se o 100% lépe. Jsem vděčná, za to, že jsem se rozhodla pro přírodní produkty a mohu tělu ulevit od spousty chemikálií. Na základě velice pozitivních účinků na mé zdraví, jsem se rozhodla se společností OKG spolupracovat a dále se vzdělávat v oblasti zdraví a bylinek. Pokud by jste měli zájem o jakékoliv informace, nebo pouze radu ohledně vlivu bylinek na naše zdraví, napište mi hannova.marie@gmail.com.

hanakol 05.08.2020

Za mě určitě sušený bez, lípa a divizna. Přes zimu jedeme jenom na čajích a dobrý.

Renča 05.12.2021

Taky upřednostňuji bylinné přípravky. Teď užívám na posílení imunity kouzelné kapky od www.altaherba.cz

Danka 07.12.2021

Znám jejich přípravky, jsou přírodní. Dětem posiluji imunitu Altaherba sirupem ze 14 bylin.

Klára 12.12.2021

Kouzelné kapky dáváte i dětem? Jak dlouho je potřeba je užívat než začnou být funkční?

Andrea 18.12.2021

Dávám je i dětem. Užívají je před nástupem do školy a v podstatě jim je dávám po celou dobu kdy hrozí respirační onemocnění.

Majka 21.12.2021

Taky upřednostňuji zcela bylinné přípravky a tyto na posilování imunity mě zaujaly.

Tana 29.06.2022

Úplně zázračný jsou https://www.juvenil.cz/kapky/juvenil--kapky/

Helča Tana 30.06.2022

To vypadá podle popisu fakt dobře zkouším hned objednat

Dita 29.06.2022

Nám se moc osvědčily tyhle bylinný kapky na posílení imunity https://www.altaherba.cz/kouzelne-kapky-tinktura

Lenka Dita 30.06.2022

To vypadá dobře, děkuju za doporučení :)

Dita Dita 26.07.2022

Není zač, ráda jsem poradila :-)

Renata Dita 27.07.2022

Taky je máme doma

Mirina 27.07.2022

Ty kapičky Juvenil jsou fakt výborný.

Mnada 17.12.2022

Nám se osvědčil tenhle sirup na kašel https://www.altaherba.cz/broncho-sirup mám ho vždycky doma v lékárničce a vždycky rychle pomůže.

Lenik Mnada 18.12.2022

Hmm to vyzkouším, to se hodí mít vždycky doma v zásobě.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat