Diskuse na téma Nepříjemná bolest v krku

Ahoj, poradte prosim, casto se mi vraci neprijemna bolest v krku, co mi doporucuje doktorka mi uz moc nepomaha, co casto kupujete v lekarnach?

Emilíe 12.12.2015

Tak jestli je dobrý i na prevence, tak se v lékarničce určitě neztratí. I kdyby člověk neměl vyloženě kašel, může jej použít preventivně. :)

Belinda Emilíe 22.12.2015

Ano, i na prevenci se určitě využije. :)

Emílie Belinda 23.12.2015

A který přesně si na tu prevenci měla prosímtě? :)

Belinda Emílie 23.12.2015

Kupovala jsem v lékarn+ tady tento roztok na kloktání http://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ ale dyžtak si nech poradit :)

Danka 28.11.2015

Jo take jsme ho meli doma a byl dobry

Emílie Danka 08.12.2015

Vidím, že si ho tady všichni pochvalujete, asi příště koupím do lékarničky tady toto. :)

Belinda Emílie 09.12.2015

Tak on fakt pomůže. Minulý týden mě začalo škrábat v krku, chytla jsem to od dětí ve škole, když jsem učila.. a už jsem začala preventivně používat tantum verde a kašel se mi ani nerozjel. Což je super, protože bych si nemohla dovolit být nemocná.

Dita Danka 23.12.2015

My taky a asi budu kupovat znovu. :)

Lea 26.11.2015

AHojky, mě zase pomáhá hodně tady ten roztok od Tantum http://www.bolimevkrku.cz/cz/tantum-verde-roztok/ a pak ještě čaj s cibulí a takové ty klasiky. :)

Iveta Bucková 24.11.2015

Ahoj, ja mela dlouhodobe problem s krkem, porad me neco drazdilo. V lekarne mi poradili Stopkasel sirup. Je uzasny, obsahuje 5 bylinnych extraktu a skvele chutna. Doporucuji! ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat