Diskuse na téma Květina do bytu

14. 01. 2016 | Zahrada a květiny

Zdravím, jakou květinu bych si měla pořídit jako první do nového bytu? Je malý, tak prosím ne žádného obříka, díky ta tipy

Majki636 03.11.2021

Nemáte v bytě i umělé květiny ? Chtěla bych si pořídit něco do kuchyně a do ložnice, ale nevím co by se hodilo :/

Nikola Majki636 29.11.2021

Mám doma květiny, jenom umělé, protože o živé se neumím postarat a v kuchyni mám orchidej a v obýváku už mám větší rostlinu a to umělý bambus. Tady v tomto designu mám i tapety, takže se mi tam krásně hodí.

Zuzza 16.09.2021

Tchýnin jazyk je taky celkem nenáročná kytka.

Simča 05.08.2021

zamiokulkas, je to držák a jde pořídit v ikee v jakýkoliv velikostech.

Marek 05.08.2021

Výborně, něco takového jsem taky hledal pro ženu. Mrknu tam a díky za dobrý tip.

Miloš 31.07.2021

Ano od nich, taky spokoenost, vše proběhlo bez komplikací a v pohodě.

Luis 29.07.2021

Předpokládám, že od Florea. Mě tento e s hop doporučil známy, je s nimi spokojený, vždy kytice dorazila včas a tam kam měla.

Miloš 27.07.2021

Potěšil a zároveň jsem překvapil přítelkyní krásnou květinovou krabičkou. Nechal jsem si u nich poradit jakou kombinaci květin zvolit. Líbila se moc.

Roman 24.07.2021

Na jejich stránky jsem koukal. Zaujalo mě, že jako jediní prodejci květin získali Zlatý certifikát. Jsou profesionální, pokud si nevíte rady s výběrem, rádi a ochotně pomůžou.

Mirek 16.07.2021

Zkuste e shop www.florea.cz. Objednávám u nich přítelkyni květiny. Rád ji překvapuji, takže je nechávám poslat kurýrem.

Laura 30.06.2021

Ahojky, když jsme u těch květin. Kde bych objednala krásnou kytku s dovozem? Potřebuji to jako dárek? Kde mají hezké růže? Díky moc.

Míla 31.03.2021

Já si chci na balkoně udělat takovou malou zahrádku, ale nemám tam moc místa, co byste poradili?

mikiviki 26.03.2019

já orchideje neumím pěstovat, ale teď se objevil nový šlahounek, tak u vidíme, co se z toho vyvine*10*

pechova 30.01.2017

Zkuste kaktus, ten vydrží hodně.;-)

Lucka 26.01.2017

Maminka si kupuje orchideje. Ty dokáží velmi potěšit oko i duši. Má různé barvy a kupuje k nim květináče od Design Outletu. Ty mají poutavý design. Teď si ještě koupila palmu do obýváku.

Laugher 26.01.2017

www.kvetinyproradost.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat