Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kuchyně na míru

Amálka.0987 17. 08. 2016

Prosím o tipy na dobré kuchyňské studio? :-)

Neregistrovaná/ý - Lili

07.07.2019

Ahoj všem, prosím prosím, dotaz... Děláme doma reko kuchyně a právě vybíráme digestoř. Myslela jsem si, že to bude celkem jednoduchá věc, no ale není... Potřebuji s výběrem pomoct. Teda hlavně poradit s tím, na co se při výběru zaměřit. A pokud máte třeba osvědčenou značku, tak budu ráda.

Laugher

08.01.2017

Podle mne je nejlepší prodejna Siko

Neregistrovaná/ý - Hanka

16.10.2016

Neregistrovaná/ý - Nataša | 14.10.2016
Ahj holky, koukala jsem na stránky studia interiéry4u které jste zmiňovaly a moc se líbí jejich práce. jen máme opravdu omezený rozpočet, proto bych šla do nějaké z výprodeje. myslíte že jsou o něco horší nebo budou taky vyhovující a v pořádku?

Myslím, že nejsou o nic horší ty vystavené kuchyně. :) Navíc to není jak je velké obchodním domě, kde to každý osahá že... :) SPíš aby vám rozměrově seděla.

Neregistrovaná/ý - Nataša

14.10.2016

Ahj holky, koukala jsem na stránky studia interiéry4u které jste zmiňovaly a moc se líbí jejich práce. jen máme opravdu omezený rozpočet, proto bych šla do nějaké z výprodeje. myslíte že jsou o něco horší nebo budou taky vyhovující a v pořádku?

Neregistrovaná/ý - Hanka

08.10.2016

Neregistrovaná/ý - zelenka | 28.09.2016
S tou deskou je to asi nejhorší,rychle s e pokrábe a tak, a dřez to stejné, vodní kámena a zažraná špína. chce to vybrat nějaký lepší na údržbu. :)

Přesně tak! I ty spáry jsou už zničené od vody. Tak se těším na novou desku, skříňk jsou jinak pořád top. :D

Neregistrovaná/ý - zelenka

28.09.2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 18.09.2016
Tak to dělají, už jen vybrat jakou novou desku. Hlavně ten starý dřez už je na odpis. :/

S tou deskou je to asi nejhorší,rychle s e pokrábe a tak, a dřez to stejné, vodní kámena a zažraná špína. chce to vybrat nějaký lepší na údržbu. :)

Martaa

24.09.2016

rmarci | 23.09.2016
za me super planovac IKEA

Souhlasím!

rmarci

23.09.2016

za me super planovac IKEA

Neregistrovaná/ý - Hanka

18.09.2016

Neregistrovaná/ý - zelenka | 16.09.2016
podle mě dělají i takové enší zakázky. když nabízí ve výprodeji spotřebiče, tak je pak budou i instalovat s pracovní deskou a tak. :) ale zkuste jim napsat nebo zajít do showroomu: http://interiery4u.cz/kontakty/ a tam se dohodnout. jinde to podle mě tak dělají běžně a ne jenom celé kuchyně. :)

Tak to dělají, už jen vybrat jakou novou desku. Hlavně ten starý dřez už je na odpis. :/

16.09.2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 13.09.2016
Tak mě napadlo, myslíte, že dělají i předělávku jen některé části kuchyně? Třeba výměna kuchyňské desky se dřezem? Jak se to dělává běžně?

podle mě dělají i takové enší zakázky. když nabízí ve výprodeji spotřebiče, tak je pak budou i instalovat s pracovní deskou a tak. :) ale zkuste jim napsat nebo zajít do showroomu: http://interiery4u.cz/kontakty/ a tam se dohodnout. jinde to podle mě tak dělají běžně a ne jenom celé kuchyně. :)

Neregistrovaná/ý - Hanka

13.09.2016

Neregistrovaná/ý - zelenka | 25.08.2016
určitě se z tama dá vybrat

Tak mě napadlo, myslíte, že dělají i předělávku jen některé části kuchyně? Třeba výměna kuchyňské desky se dřezem? Jak se to dělává běžně?

25.08.2016

Neregistrovaná/ý - Hanka | 23.08.2016
Tak ty Interiéry4u se líbí i mně. A ty spotřebiče.... z těch by se dalo vybrat.

určitě se z tama dá vybrat

Neregistrovaná/ý - Hanka

23.08.2016

Amálka.0987 | 22.08.2016
Děkuji velmi za tip. Vidím, že teď mají i akci na spotřebiče a tak. http://interiery4u.cz/vyprodej-kuchyni-z-expozice/

Tak ty Interiéry4u se líbí i mně. A ty spotřebiče.... z těch by se dalo vybrat.

Neregistrovaná/ý - zelenka | 21.08.2016
Tak zkuste například Interiéry4u, občas mívají akce i na spotřebiče.

Děkuji velmi za tip. Vidím, že teď mají i akci na spotřebiče a tak. http://interiery4u.cz/vyprodej-kuchyni-z-expozice/

21.08.2016

Amálka.0987 | 21.08.2016
Žádný luxus a výstřelky určitě nechceme. Spíš kvalitní spotřebiče a masiv dřevo asi.

Tak zkuste například Interiéry4u, občas mívají akce i na spotřebiče.

Neregistrovaná/ý - zelenka | 19.08.2016
v praze je dost kuchyňských studií, které dělají na míru a dnes už to vychází taky příjemně, když nechcete vyloženě nějaký luxus.

Žádný luxus a výstřelky určitě nechceme. Spíš kvalitní spotřebiče a masiv dřevo asi.

19.08.2016

Amálka.0987 | 18.08.2016
Jo, to jsem zapomněla dodat. Město Praha. :)

v praze je dost kuchyňských studií, které dělají na míru a dnes už to vychází taky příjemně, když nechcete vyloženě nějaký luxus.

Jo, to jsem zapomněla dodat. Město Praha. :)

Neregistrovaná/ý - Hanka

18.08.2016

A jaký region nebo město by to mělo být?

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Restované hovězí maso s nektarinkou

Restované hovězí maso s nektarinkou

11 hlasů
30min 661 kJ 245 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečená dýně

10 hlasů
60min 401kJ 80 Kč

Chuť dýně zvýrazněná čerstvým koprem.

Jarní salát s křepelčími vejci

0 hlasů
35min 435kJ 160 Kč

Kuskus je ideální základ pro rychlá jídla salátového typu...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více